بـــيانــات هـــامّـة وعــــاجــلة

العربية  فارسى  اردو  English  Français  Español  Türk  Deutsh  Italiano  русский  Melayu  Kurdî  Kiswahili

تحذيرٌ إلى كافة المؤمنين بالله ثم ألبسوا إيمانهم بظلمِ الشرك بالله؛ إنّ الشرك لظلمٌ عظيمٌ

Warning to the entire believers in Allah then they cover their belief with wrongdoing of association with Allah; indeed polytheism is a grievous injustice

The Awaited Mahdi is calling to the global peace among the human populations

The fact of Planet-X, the planet of chastisement from the decisive Book as a reminder to the possessors of understanding-minds

A brief word about The Insolent (Antichrist) the Liar Messiah

Donald Trump is an enemy to the original American people, and an enemy to all Muslim and Christian people and their Governments, and an enemy to human populations altogether except the human satans the extremest ones in satan’s party

عــــاجل: تحذيرٌ ونذيرٌ لكافة البشر

تذكيـرٌ من محكم الذّكر لصُنّاع القرار من المسلمين

الإمام المهديّ يعلن غرّة الصيام الشرعيّة لعامكم هذا 1439 بناء على ثبوت هلال رمضان شرعاً

الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني يحذّر الذين يخالفون أمر الله ورسوله من غضب الله ومقته وعذابه

سوف تدرك الشمس القمر أكبر وأكبر في هلال رمضان لعامكم هذا 1439 تصديق شرطٍ من أشراط الساعة الكُبر وآية التصديق للمهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني

إعلان مفاجأةٌ كبرى إلى كافة البشر لمن شاء منهم أن يتقدّم أو يتأخّر، والأمر لله الواحد القهار

صفحة 1 من 2 12 الأخيرةالأخيرة
النتائج 1 إلى 10 من 18

الموضوع: خبر فوري : از مهدی منتظر به همه مردم دراطراف و اکناف زمین

1. الترتيب #1 الرقم والرابط: 164343 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه
    فاطمه غير متواجد حالياً من الأنصار السابقين الأخيار

افتراضي خبر فوري : از مهدی منتظر به همه مردم دراطراف و اکناف زمین

-1-
    الإمام ناصر محمد اليماني
    12 - 01 - 1436 هـ
    05 - 11 - 2014 مـ

1393-08-14ه.ش
    05:12 صباحاً
    ـــــــــــــــــــ

فوری:
    خبر فوري : از مهدی منتظر به همه مردم دراطراف و اکناف زمین

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على محمدٍ رسول الله وكافة النبيين وآلهم الطيبين وجميع المؤمنين في كلّ زمانٍ ومكانٍ إلى يوم الدين، أما بعد.
    مهدی منتظر در "عصر گفتگوی قبل از ظهور" تمام بشریت را در هرجایی که باشند مورد خطاب قرار می دهد؛ در ابتدای محرم امسال ؛ سال 1346 ادراک بزرگ (ادراک اکبر) رخ داده و خورشید به ماه رسیده است و هلال ماه محرم شب پنجشنبه قبل از کسوف متولد شده است و سپس خورشید در شب جمعه و در حالی که هلال ماه از قبل متولد شده بود با آن جمع شده است و این نشانه ای از نشانه های بزرگ ساعت می باشد که انذاری برای مردم و نشانه تصدیق مهدی منتظر است. پس به سوی خداوند واحد و قهار بگریزید و قبل از آن که به علت عبور سیاره سقر که به نام سیاره دهم معروف است شب از روز پیشی گیرد از ذکر-قرآن- پیروی نمایید و خداوند شاهد و کیل سخنان من است.
    ممکن است فردی از میان بشریت سؤال نماید:" ای کسی که گمان می کند مهدی منتظر است؛ از کجا به یقین بدانیم تو راست گفته و خورشید واقعاً به ماه رسیده است؟ و از کجا بدانیم که این واقعه نشانه ای برای تصدیق علایم بزرگ ساعت است؟" مهدی منتظر در پاسخ به تمام پرسشگران می گوید: خورشید نمي تواند به ماه برسد و هلال قبل از کسوف متولد شده و سپس با خورشید جمع گردد .این امر از زمان آغاز جهان و زمان چنین بوده است. گواه آن فرموده خداوند تعالی است:
    {لَا الشَّمْسُ يَنْبَغِي لَهَا أَنْ تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ} صدق الله العظيم [يس:40]؛
    { نه خورشید را سزاست که به ماه رسد، و نه شب بر روز پیشی می‌گیرد؛ و هر کدام در مسیر خود شناورند}
    این امر تا زمانی که بشریت وارد دوران نشانه های بزرگ ساعت شود ادامه داشته است ولی در این دوران خورشید بر اساس اراده خداوند به ماه رسیده است و سپس خداوند نشانه دیگری از نشانه های بزرگ ساعت را نمایان می سازد که همانا پیشی گرفتن شب از روز و طلوع خورشید از مغرب آن است.
    تا امروز بارها و بارها در بسیاری از ماه ها خورشید به ماه رسیده است و ما در تعداد زیادی از بیانات حق خود من باب تذکر در این باره به مردم هشدار داده ایم و شب و روز از آنها دعوت کرده و می گوییم:
    [ ای جماعت بشر به راستی که خورشید به ماه رسیده وادراک رخ داده است و هلال قبل از اقتران و کسوف متولد شده است و خورشید در حالی با ماه جمع شده که ماه بصورت هلال بوده است]
    اما با کمال تأسف ازاین تذکرات اندرز نگرفته اند و حتی دانشمندان نجوم نفهمیده اند که چگونه خورشید به ماه رسیده است! و بخاطر آنکه ادراکی که در ابتدای ماه محرم امسال 1436 رخ داد از نوع "ادراک اکبر" بود باید گفت که اکنون وقت آن رسيده است که دانشمندان نجوم و علمای دین و امت مسلمان و تمام مردم به یقین بدانند خورشید در حالی با ماه تقارن پیدا کرده که هلال ماه قبل از کسوف متولد شده بوده است و اجتماع خورشید با ماهی صورت گرفته که هلالی شکل بوده است.
    اما چگونه تمام مردم می توانند به یقین بدانند خورشید به ماه رسیده است(ادراک)؟ پس به آنها می گوییم ادراکی که در ابتدای محرم سال 1436 رخ داد از نوع ادراک اکبر بود.هلال شب پنجشنبه قبل از کسوف خورشید – که در آسمان برخی کشورها دیده شد- متولد شده است.خورشید در شب جمعه و در حالی که ماه بصورت هلال درآمده بود با آن جمع شد و برای همین تنها بعد از غروب خورشید روز جمعه و در شب شنبه هلال دیده شد.بدانید خداوند حجت خود را به کمال می رساند و من مهدی منتظر به مردم جهان اعلان می کنم كه:
    شب پانزدهم محرم یعنی شب نیمه ماه محرم بر اساس اسرار تاریخ ادراک فردا شب یعنی شب پنجشنبه خواهد بود و بدر ماه محرم فردا شب کامل خواهد شد. خواهید دید که بلافاصله بعد از غروب خورشید در چهارشنبه ؛ بدر ماه محرم از مشرق طلوع خواهد نمود تا مسلمانان و عالمیانی که این خبر را دنبال می کنند بدانند ماه واقعا به خورشید رسیده است و بگویند:"چگونه در حالی که تنها دوازده روز از محرم گذشته است ماه بصورت بدر است!" باشد که متذکر شده و پند گیرید و از خداوند واحد قهار پروا کرده و از ذکر خداوند قرآن عظیم که برای تمام بشریت فرستاده شده است پیروی کنید ، قرآني که از آن روگردانند مگر کسانی که خداوند به آنها رحم نماید وبه قرآن عظیم چنگ زده و کافر بودن خود نسبت به هرچه که مخالف محکمات قرآن است اعلام نمایند حال در هر کتاب و نوشته ای که می خواهد باشد و بدانید خداوند"شدید العقاب" است
    ما از تمام انصار پیشگام برگزیده و تمام حق جویان عالم و همه مسلمانان و تمام مردم می خواهیم شاهدی بر خود و امتشان باشند و غروب خورشید روز چهارشنبه را به اذن خداوند زیر نظر داشته باشند؛زمانی که خورشید در پشت حجاب پنهان شد به مشرق نگاه کنند تا شاهد طلوع بدر ماه باشند و این برهان روشنی برای اثبات آن است که در ابتدای محرم خورشید به ماه رسیده است. به این ترتیب چگونه ممکن است نیمه ماه باشد در حالی که هنوز دوازده روز از آغاز محرم نگذشته است و هیچ کس نتوانسته در آغاز ماه؛ هلال ماه محرم را نه درشب پنجشنبه و نه شب جمعه ببیند ؛ بلکه اولین هلال ماه محرم شب شنبه دیده شده است! سؤالی که مطرح می شود این است که : چرا هلال ماه محرم تنها بعد از غروب آفتاب روز جمعه دیده شد؟ و جواب اینکه: چون هلال ماه محرم در حالت ادراک بود و تولد هلال این ماه در شب پنجشنبه قبل از کسوف رخ داده است و سپس خورشید با آن جمع شده است در حالی که ماه هلال بوده است. برای همین بر اساس اسرار تاریخ و زمان ادراک شب پانزدهم ماه شب پنجشنبه خواهد بود و شاهد این قضیه هم طلوع ماه در غروب روز چهارشنبه ( شب پنجشنبه ) بعد از غروب خورشید روز چهارشنبه خواهد بود درحالی که تنها دوازده روز از آغاز محرم گذشته است. آیا این برهانی روشن و آشکار نیست برای کسانی که به یقین دریابند و بدانند خورشید ماه را ادراک کرده ودر حال هلال بودن با آن جمع شده است و هلال ماه محرم امسال یعمی سال 1436 شب پنجشنبه متولد گردیده و شب جمعه خورشید در حالی که ماه بصورت هلال بوده با آن تقارن یافته است؟
    به رغم اینکه ما پیش از این یکی از شب های بدر را اعلام کرده بودیم اما درباره اعلان اولین شب بدر-بر اساس اسرارتاریخ ادراک -سکوت کردیم. حکمت آن هم در این بود که باعث فرار دانشمندان نجوم نشویم چون امر از نظر فرضیات قدیمی علمی آنها بعید بود. لذا اینکه زمان اولین شب بدر را مخفی کردیم تا شاید دانشمندان نجوم برای گفتگو به سراغمان بیایند چون می دانند شب های بدر دوتا هستند. برای همین از اعلان اولین شب بدر بر اساس اسرار تاریخ ادراک خودداری کردیم ؛ شاید که برای گفتگو بیایند و سپس دربرابرشان حجت بیاوریم و برایشان روشن کنیم که بر اساس اسرار تاریخ ادراک در کتاب، اولین شب از شب های بدر شب پنجشبه خواهد بود با وجود اینکه عقل دانشمندان نجوم نمی تواند آن را بپذیرد ولی حقیقت در برابر چشمانشان قرار خواهد گرفت و بر همه آنها و علمای مسلمین و تمام مردم حجت اقامه خواهد شد.
    توقع داشتیم یکی از علمای نجوم متوجه تغییراتی که در منازل ماه در محرم رخ داده است بشوند و قبل از آنکه شب بدر برسد برای گفتگو پا پیش بگذارند و تا شب چهارشنبه منتظر دانشمندان نجوم شدیم اما کسی حاضر نشد. لذا بر ماست که این بیان را بنویسیم تا بر عالم نجوم اهل سعودی ملهم هندی و محمد عوده و دانشمند نجوم جوبی یمنی و تمام علمای نجوم حجت آورده باشیم و به آنها بگوییم شما با کبر از گفتگو خودداری کردید و ما تا امشب منتطر شما بودیم تا به میز گفتگوی جهانی (در پایگاه ناصر محمد اليماني منتديات البشرى الإسلامية) بیایید اما نیامدید! و دیگر وقت نداریم چون بر اساس اسرار تاریخ ادراک شب پنجشنبه شب یکی از شب های بدر خواهد بود.
    از دانشمند نجوم سعودی جناب ملهم هندی و تمام دانشمندان نجوم کشور عربستان سعودی و کشورهای خلیج و تمام دولت های عربی و اسلامی می خواهیم به حق شاهد باشند و ظهور ماه را بعد از غروب آفتاب روز چهارشنبه در شب پنجشنبه زیر نظر داشته باشند واگر دیدند ماه بلافاصله بعد از غروب آفتاب چهارشنبه در شرق آسمان ظاهر شد؛ بر آنان است که در محاسبات نجومی خود تجديد نظر كنند و تمام علمای دین و مسلمانان نیز در محاسبات خود تجديد نظر كنند ؛ چون ماه در خلال شب پنجشنبه در زمان فجر بدر کامل خواهد شد و این به معنای آن است که شب پنجشنبه به حق اولین شب از شب های بدر است چون خواهند دید بدر ماه در موعد نماز صبح غروب خواهد نمود.اما شب دیگر بدر؛ شب جمعه خواهد بود چون ناظران دو شب بدر مي توانند ماه را کامل ببینند و خواهند دید شب جمعه ماه بدر در خلال سپیده دم تا زمان طلوع خورشید ؛ غروب خواهد کرد چون بر اساس تاریخ ادراک؛ شب جمعه شب شانزدهم محرم است. و ماه شب شنبه که بر اساس محاسبات تمام علمای نجوم جهان شب نیمه ماه باید باشد؛ شروع به ناقص شدن کرده است. لذا خواهید دید خورشید شنبه طلوع کرده و در افق شرقی بالا می رود و ماه شب شنبه هنوز در افق غربی باقی مانده و غروب نکرده است و برای تمام علمای نجومی که به دنبال حق باشند و برای تمام مسلمانان روشن خواهد شد شب شنبه؛ شب نیمه ماه محرم نیست چرا که طلوع ماه بعد از غروب خورشید جمعه با تأخیر صورت گرفته و به همین دلیل نیز غروب ماه در افق غربی و بعد از طلوع آفتاب روز شنبه با تأخیر و در حالی که آفتاب در افق شرقی بالا آمده است رخ خواهد داد.
    هیهات هیهات!! همه مردم از زمان های قدیم می دانند که طلوع ماه بدر در نیمه ماه قمری بلافاصله بعد از غروب آفتاب رخ می دهد و می دانند در فجر غروب می کند و این امر با منازل ماه در شب پنجشنبه مطابقت خواهد داشت.مردم خواهند دید ماه بدر بلا فاصله بعد از غروب آفتاب چهارشنبه و در شب پنجشنبه طلوع کرده و در فجر روز پنجشبه غروب خواهد کرد. پس امر را به خداوند می سپاریم تا با حول و قوت الهی طلوع و غروب ماه در شب های پنجشنبه و جمعه و شنبه حکميت (داوري ) كند.
    و فراموش نمی کنیم شب جمعه هم از شب های بدر است ولی شب ادراک دوم است و شب شنبه خواهید دید ماه شروع به نقصان کرده است.این امر بی شک و تردید رخ خواهد داد.
    جز این نیست که طلوع و غروب ماه اساس امر است ؛ ای علمای نجوم، تکرار می کنیم که طلوع و غروب ماه اساس حکم میان من و شماست ولی با کمال تاسف هنوز به اختلافی که در طلوع و غروب ماه در طول ده سال پیش آمده است توجه نمی کنید! والله والله که واقعیت –طلوع وغروب ماه- با محاسبات شما تفاوت پیدا کرده است و شما هنوز محاسبات مربوط به طلوع و غروب ماه را بر اساس محاسبات تقویم نجومی قدیمی خود انجام می دهید ؛ تقویم هایی که قبل از واقعه ادراک کاربرد داشتند .محاسبات تمام تقویم های قمری به هم ریخته است و تصور نکنید امام ناصر محمد یمانی علوم دقیق نجومی فیزیکی شما را انکار می کند؛ بلکه به علوم فیزیکی و نجومی بشر باور دارد و تنها فرق در این است که امام مهدی نخستين کسی است که از اسرار ادراک خورشید و ماه آگاه گرديد و برای همین هر ماه دربرابرتان حجت خواهیم آورد تا بدانید که ادراک ماه توسط خورشید که نشانه ای از نشانهای بزرگ ساعت به شمار می رود رخ داده استو اين نشانه اي براي تصديق مهدی منتظر ناصر محمد یمانی است.
    ممکن است کسی بخواهد این سؤال را مطرح نماید:"ناصر محمد؛ ما شنیده ایم نام مهدی منتظر"محمد" است و نام تو ناصر محمد و محمد رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم درباره نام امام مهدی منتظر فتوا داده و فرموده است: [يواطئ اسمه اسمي] ". پس امام مهدی ناصر محمد در پاسخ به تمام پرسشگران می گوید: از تمام علمای لغت عربی سؤال کنید که آیا معنای "تواطؤ" تطابق است؟ همگی به زبانی واحد خواهند گفت "تواطؤ" از نظر لغوی و اصطلاحی به معنای توافق است. یعنی رسول به هیچ وجه درباره نام اول امام مهدی منتظر به شما فتوا نداده , بلکه خبر داده است که نام محمد همراه نام مهدی منتظر خواهد بود"ناصر محمد".این هم بدان جهت است که خداوند مهدی منتظر را به عنوان رسول یا نبی جدید برنمی انگیزد؛ بلکه او را برای یاری رساندن (ناصر) به محمدٍ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم بر می انگیزد ؛ یعنی برای یاری رساندن به دینی که محمدٍ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم آورده است. ای پرسشگر! آیا می دانی من پیش از این برای خودم حکم داده و شرط کرده ام اگر علمای لغت و دین بتوانند ثابت نمایند منظور از "تواطؤ" چه از منظر لغوی وچه از منظر اصطلاح تطابق است ؛ اگر بتوانند چنین کنند – که نخواهند کرد- بر من است که از اعتقاد به این که من مهدی منتظر هستم دست برداشته و بر انصار من است که از بیعتشان برگردند؛ با وجود اینکه داشتن حجت بر اساس برهان قاطع علمی است. اما من می دانم که نمی توانند چنین کنند.چون بین هیچ یک از علمای لغت در مورد اینکه "تواطؤ به معنای توافق است اختلافی وجود ندارد مانند اینکه بگوییم فلان شخص با فلانی"تواطؤ" کرد که چنین و چنان کند و این یعنی فلانی با فلان شخص توافق کرد که چنین و چنان کنند.
    به هر حال ما در بسیاری از بیانات درباره "تواطؤ" صحبت کرده ایم چون علت به فتنه افتادن بسیاری از کسانی که از تدبر در بیان حق قرآن جاهلانه روبرمی گردانند ؛ فتنه اسم است.به مجرد اینکه می فهمند نام مهدی منتظر ناصر محمد یمانی است از خواندن بیانات منصرف می شوند! به رغم اینکه اگر از تمام علمای دینی مسلمین سؤال شود که : "آیا خداوند مهدی منتظر را به عنوان نبی و رسول برخواهد انگیخت یا اینکه مهدی منتظر را برای یاری (ناصر) محمد رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم برمی انگیزد؟" همه علمای دین یک صدا جواب می دهند:" خداوند مهدی منتظر را به عنوان رسول یا نبی برنمی انگیزد بلکه او را برای یاری(ناصر) به محمدٍ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم بر می انگیزد". لذا ای مردم آیا نمی بینید حکمت بالغه توافق و همراهی نام محمد در نام ناصر محمد چگونه برایتان روشن شد؟ خداوند در اسم امام مهدی صفت یاری(ناصر ) به محمد را نهاده است.
    از تمام انصار می خواهیم روی نقل و انتشار این بیان در خلال روز چهارشنبه تمرکز نمایند چون وقت تنگ است و بعد از غروب آفتاب روز چهارشنبه حقیقت روشن خواهد شد.آیا صبح نزدیک نیست (أليس الصبح بقريب؟) و منظور ما تنها نشانه ادراک است نه عذاب. پس انصار پیشگام و برگزیده مراقب باشید از جانب خود چیزی نگویید؛ در رخداد امور عجله نکنید و از شاهدان طلوع ماه بلافاصله بعد از غروب آفتاب روز چهارشنبه باشید..
    وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
    أخوكم الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

اقتباس المشاركة: 164310 من الموضوع: عــــــــــاجل: من المهدي المنتظَر إلى كلّ البشر في البوادي والحضر إليكم هذا الخبر العاجل..

- 1 -

[ لمتابعة رابط المشاركــــة الأصليّة للبيـــــــان ]
    الإمام ناصر محمد اليماني
    12 - 01 - 1436 هـ
    05 - 11 - 2014 مـ
    05:12 صباحاً
    ـــــــــــــــــــ

عــــــــــاجل:
    من المهديّ المنتظَر إلى كلّ البشر في البوادي والحضر إليكم هذا الخبر العاجل ..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على محمدٍ رسول الله وكافة النبيين وآلهم الطيبين وجميع المؤمنين في كلّ زمانٍ ومكانٍ إلى يوم الدين، أما بعد..

من المهديّ المنتظَر في عصر الحوار من قبل الظهور إلى كلّ البشر في البوادي والحضر، لقد أدركت الشمس القمر الإدراك الأكبر في شهر محرم هذا في عامكم هذا 1436 وولد هلال محرمٍ ليلة الخميس من قبل الكسوف فاجتمعت به الشمس ليلة الجمعة وقد هو هلال، وذلكم شرط من أشراط الساعة الكُبرى نذيراً للبشر وآية التصديق للمهديّ المنتظَر، ففروا إلى الله الواحد القهار واتّبعوا الذكر من قبل أن يسبق الليل النهار بسبب مرور كوكب سقر وهو بما يسمونه بالكوكب العاشر، والله على ما أقول شهيدٌ ووكيلٌ.

وربّما يودُّ السائلون من كافة البشر أن يقولوا: "مهلاً يا من يزعم أنّه المهديّ المنتظَر فكيف لنا أن نعلم علم اليقين أنّك لمن الصادقين وأنّ الشمس أدركت القمر؟ وكيف لنا أن نعلم أنّ ذلك تصديقٌ لأحد أشراط الساعة الكبرى؟". فمن ثمّ يردُّ المهديّ المنتظَر على كافة السائلين وأقول: إنّ الشمس لا ينبغي لها أن تدرك القمر فيولد الهلال من قبل الكسوف فتجتمع به الشمس وقد هو هلال منذ بداية الدهر والشهر. تصديقاً لقول الله تعالى: {لَا الشَّمْسُ يَنْبَغِي لَهَا أَنْ تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ} صدق الله العظيم [يس:40]؛ وذلك حتى يدخل البشر في عصر أشراط الساعة الكبرى فمن ثمّ تدرك الشمس القمر إلى ما شاء الله، ثمّ يصدق الله شرطاً آخر من أشراط الساعة الكبرى فيسبق الليل النهار فتطلع الشمس من مغربها.

وقد أدركت الشمس القمر مراراً وتكراراً في كثيرٍ من الأشهر ونحن ننذر البشر في كثيرٍ من البيانات الحقّ للذكر وندعوهم الليل والنهار ونقول:
    [يا معشر البشر لقد أدركت الشمس القمر فولد الهلال من قبل الاقتران والكسوف فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال].

ولكن للأسف لم يحدث لهم ذكراً ولم يفقه حتّى علماء الفلك كيف تدرك الشمس القمر! وبما أنّ الإدراك الذي حدث في شهر محرم لعامكم هذا 1436 كان من النوع الأكبر فعليه أقول قد آن الأوان لعلماء الفلك وعلماء الدين وأمّة المسلمين والناس أجمعين أن يعلموا علم اليقين أنّ الشمس أدركت القمر فولد الهلال من قبل الكسوف فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال.

وأمّا كيف لكلّ البشر أن يعلموا علم اليقين أنّ الشمس أدركت القمر؟ فمن ثمّ نقول لهم لقد أدركت الشمس القمر إدراكاً من النوع الأكبر في هلال محرم لعامكم هذا 1436 فولد الهلال ليلة الخميس من قبل كسوف الشمس الذي حدث في سماء بعض الدول فاجتمعت به الشمس ليلة الجمعة وقد هو هلالٌ، ولذلك لم تكن أول مشاهدةٍ لهلال محرمٍ إلا بعد غروب شمس الجمعة ليلة السبت. واعلموا أنّ لله الحجّة البالغة، وعليه فإنّني المهديّ المنتظَر أعلن للبشر:
    إنّ ليلة الخامس عشر ليلة النّصف من شهر محرم بحساب أسرار تاريخ الإدراك لشهر محرمٍ أنه سوف يكتمل البدر ليلة الغد الخميس، وسوف تجدون القمر البدر يظهر من الشرق بعد غروب شمس الأربعاء مباشرةً، حتى يعلم المسلمون والمتابعون للنبأ من العالمين أنّ الشمس حقاً أدركت القمر، فيقولون: "فكيف يبدر القمر ولم ينقضِ بعد من شهر محرم غير اثني عشر يوماً!" فلعلّه يحدث لكم ذكراً فتتقون الله الواحد القهار فتتبعون القرآن العظيم ذكر الله إلى كافة البشر وهم عنه معرضون إلا من رحم ربّي واعتصمَ بالقرآن العظيم وأعلنَ الكفر بكل ما جاء مخالفاً لمحكم القرآن العظيم في جميع الكتب والمؤلفات، فاعلموا أنّ الله لشديد العقاب.

وما نرجوه من كافة الأنصار السابقين الأخيار ومن كافة الباحثين عن الحقّ في العالمين ومن كافة المسلمين والناس أجمعين أن يكونوا شهداء على أنفسهم وعلى أمّتهم ثم يراقبوا غروب شمس الأربعاء بإذن الله، حتى إذا تورات الشمس وراء الحجاب فمن ثم ينظر إلى جهة الشرق، فمن ثم سوف يشاهد القمر البدر يظهر مباشرةً، وهذا هو البرهان المبين أنّ الشمس أدركت القمر في شهر محرم.

إذاً كيف تحدث ليلة النّصف لشهر محرم وهو لم ينقضِ من شهر محرمٍ غير اثني عشر يوماً برغم أنّ كافة البشر لم يشاهد أحدٌ منهم هلال محرم ليلة الخميس ولا ليلة الجمعة؛ بل كانت أوّل مشاهدة لهلال محرمٍ هي ليلة السبت! والسؤال الذي يطرح نفسه هو: لماذا لم يُشاهد هلال محرمٍ إلا بعد غروب شمس الجمعة؟ والجواب: كون هلال محرم كان في حالة إدراكٍ لكونه ولد ليلة الخميس من قبل الكسوف فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال، ولذلك سوف تكون ليلة الخامس عشر بحساب أسرار تاريخ الإدراك فسوف تكون ليلة الخميس، والشاهد على ذلك ظهور القمر بعد غروب شمس الأربعاء مباشرةً ليلة الخميس برغم أنّه لم ينقضِ من شهر محرمٍ غير اثني عشر يوماً فقط، أليس ذلك حقاً برهاناً مبيناً للسائلين ليعلموا علم اليقين أنّ الشمس أدركت القمر فولد هلال محرم لعامكم هذا 1436 ليلة الخميس فاجتمعت به الشمس ليلة الجمعة وقد هو هلالاً.

وبرغم أنّنا أعلنّا من قبل إحدى ليالي الإبدار الأولى وسكتنا عن إعلان أوّل ليالي الإبدار بحسب تاريخ أسرار الإدراك، والحكمة من ذلك حتى لا نُنَفّر علماء الفلك لكونهم سوف يستبعدون الأمر علميّاً حسب علمهم القديم، ولذلك أخفينا أحد ليالي الإبدار الأولى لعلّ علماء الفلك يأتون للحوار لكونهم يعلمون أنّ ليالي الإبدار ليلتين. ولذلك سكتنا عن إعلان أول ليالي الإبدار بحسب أسرار الإدراك لعلهم يأتون للحوار ثم نقيم عليهم الحجّة ونبيّن لهم أنّ أول ليالي الإبدار حسب تاريخ أسرار الإدراك في الكتاب سوف تكون ليلة الخميس برغم أنّ هذا شيءٌ لا تقبله عقول علماء الفلك، ولكنّ الحقيقة سوف تكون واضحةً جليةً أمام أعينهم؛ بل الحجّة قائمةٌ عليهم وعلى جميع علماء الدين وجميع المسلمين والناس أجمعين.

وتوقعنا أنّ أحد علماء الفلك سوف يلاحظ تغيراً في منازل شهر محرم من قبل الإبدار ثم يأتي للحوار، وقد انتظرنا علماء الفلك للحوار إلى هذه الليلة ليلة الأربعاء ولم يأتوا للحوار، وعليه كتبنا هذا البيان حتى نقيم الحجّة بالحقّ على العالم الفلكي السعودي ملهم هندي ومحمد عوده والعالم الفلكي الجوبي اليمني وكافة علماء الفلك ونقول لهم: لقد استكبرتم عن الحوار وانتظرناكم إلى هذا الليلة للحضور إلى طاولة الحوار العالميّة (موقع الإمام المهدي ناصر محمد اليماني منتديات البشرى الإسلامية) ولم تحضروا! ولم يعد لديّ وقت للانتظار كون ليلة الإبدار حسب تاريخ أسرار الإدراك سوف تكون ليلة الخميس.

وما نرجوه من العالم الفلكيّ السعودي ملهم هندي ومن كافة علماء الفلك بالمملكة العربيّة السعوديّة وكافة دول الخليج واليمن وكافة الدول العربيّة والإسلاميّة أن يكونوا شهداء بالحقّ فيراقبوا ظهور القمر بعد غروب شمس الأربعاء ليلة الخميس فإن وجدوا القمر ظهر من الشرق بعد غروب شمس الأربعاء مباشرةً فعندها يراجع علماء الفلك حساباتهم، وكذلك علماء الدين وجميع المسلمين عليهم أن يراجعوا حساباتهم، لكون اكتمال دائرة وجه القمر سوف يحدث خلال ليلة الخميس في الفجر، وهذا يعني أنّ ليلة الخميس هي حقاً أول ليالي الإبدار كونكم سوف تجدون القمر البدر يغرب في ميقات صلاة الفجر، وأما ليلة البدر الأولى الأخرى فهي ليلة الجمعة لكون ليالي الإبدار الكامل للناظرين ليلتين، وتجدون القمر البدر ليلة الجمعة يغرب خلال ميقات الظلّ إلى شروق الشمس لكون ليلة الجمعة هي ليلة السادس عشر لشهر محرمٍ حسب تاريخ الإدراك، وأما قمر ليلة السبت ليلة النّصف من شهر محرمٍ حسب تاريخ علماء الفلك جميعاً في العالمين فسوف تجدون البدر ليلة السبت بدأ في التناقص، وكذلك تجدون شمس السبت تشرق وترتفع في الأفق الشرقي وقمر ليلة السبت لا يزال في الأفق الغربي لم يغرب بعد، وسوف يتبيّن لكافة علماء الفلك الباحثين عن الحقّ وجميع المسلمين أنّ ليلة السبت ليست ليلة النّصف لشهر محرمٍ بسبب تأخّر شروق القمر بعد غروب شمس الجمعة ليلة السبت وكذلك بسبب تأخر غروب القمر بالأفق الغربي إلى بعد شروق شمس السبت وارتفاعها بالأفق الشرقي.
    وهيهات هيهات!! فجميع البشر منذ الأزل القديم يعلمون أنّ شروق القمر البدر لليلة النّصف من الشهر القمري يظهر بعد غروب الشمس مباشرةً ويعلمون أنّه يغرب بالفجر، وهذا سوف ينطبق على القمر البدر ليلة الخميس فيجدون أنّ القمر يظهر بعد غروب شمس الأربعاء ليلة الخميس مباشرةً ويغرب فجر الخميس. وسوف نترك الأمر لله ليحكم بالحقّ على الواقع الحقيقي بحوله وقوته فيجعل شروق القمر وغروبه ليلة الخميس وليلة الجمعة وليلة السبت هنّ الحكم.. ولا ننسى أنّ ليلة الجمعة هي كذلك من ليالي الإبدار الأولى، ولكنها ليلة الإدراك الثانية، وأما ليلة السبت فسوف تجدون القمر بدأ في التناقص للناظرين لا شك ولا ريب.

ألا وإنّ شروق القمر وغروبه هو الأساس، ونكرر ونقول: ألا وإنّ شروق القمر وغروبه هو الأساس بيني وبينكم يا معشر علماء الفلك؛ بل للأسف لم تنتبهوا بعد إلى الاختلاف في شروق القمر وغروبه على مدار عشر سنوات! فوالله ثم والله لقد اختلف الأمر عن حساباتكم ولا تزالون تبنون حسابات شروق القمر وغروبه على أساس حساباتكم في التقاويم الفلكيّة القديمة من قبل حدث الإدراك وقد اختلت حسابات كافة التقاويم القمريّة فلا تظنّوا أنّ الإمام ناصر محمد اليماني يجهل علمكم الفلكيّ الفيزيائي الدقيق؛ بل مؤمنٌ بعلوم البشر الفلكيّة الفيزيائيّة، وإنّما تفرَّد الإمام المهدي بعلوم سرّ إدراك الشمس للقمر وذلك حتى نقيم عليكم الحجّة في كل شهرٍ حتى تعلموا أنّ الشمس أدركت القمر تصديقاً لأحد أشراط الساعة الكبر وآية التصديق للمهديّ المنتظر ناصر محمد اليماني.

وربّما يودّ أحد السائلين أن يقول لي سؤالاً: "يا ناصر محمد، نحن نسمع أنّ اسم المهديّ المنتظَر (محمد) واسمك ناصر محمد كون محمد رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم أفتى عن اسم الإمام المهديّ المنتظَر فقال عليه الصلاة والسلام: [يواطئ اسمه اسمي]". فمن ثمّ يردُّ الإمام المهديّ ناصر محمد على كافة السائلين ونقول: سلوا كافة علماء اللغة العربية هل التواطؤ يقصد به التطابق؟ وسوف يجيبونكم جميعاً بلسانٍ واحدٍ موحدٍ أنّ التواطؤ لغةً واصطلاحاً هو التوافق؛ بمعنى أنّ الرسول لم يُفتكم على الإطلاق عن الاسم الأول للإمام المهديّ المنتظَر وإنّما أخبركم أنّ الاسم (محمد) يأتي موافقاً في اسم الإمام المهديّ (ناصر محمد)، ذلكم لكون الله لن يبعث الإمام المهديّ المنتظَر نبيّاً ولا رسولاً؛ بل يبعثه ناصراً لمحمدٍ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم، أي ناصراً لما جاء به محمد رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم. فهل تعلم أيها السائل أني قد حكمت على نفسي مسبقاً لئن وفقط لو أثبت علماء اللغة والدين أنّ التواطؤ يقصد به التطابق لغةً واصطلاحاً فإن فعلوا ولن يفعلوا فعليّ التراجع عن الاعتقاد بأنّني الإمام المهديّ المنتظر وعلى أنصاري التراجع برغم أنّ الحجّة هي بسطة سلطان العلم؟ ولكنّي أعلم أنّهم لن يستطيعوا كونه لا يوجد اختلاف بين اثنين من علماء اللغة أنّ التواطؤ يقصد به التوافق، كمثل أن تقول تواطأَ فلانٌ مع فلان ليفعلوا كذا وكذا أي توافق فلان مع فلان ليفعلوا كذا وكذا.

وعلى كل حالٍ نحن نذكّر ببيان التواطؤ في كثير من البيانات لكون سبب فتنة كثيرٍ من الجاهلين عن تدبر البيان الحقّ للقرآن العظيم هو بسبب فتنة الاسم، فبمجرد أنْ يجد اسم المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني فمن ثم ينصرف عن قراءة البيان! برغم أنّه لو يسأل كافة علماء الدين في المسلمين ويقول لهم: "هل يبعث الله المهديّ المنتظَر نبيّاً أو رسولاً أم يبعث الله المهديّ المنتظَر ناصرَ محمدٍ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم؟". لاجابه كافة علماء الدين بلسانٍ واحدٍ موحدٍ ولقالوا: "لن يبعث الله المهديّ المنتظَر نبيّاً ولا رسولاً؛ بل يبعثه ناصراً لمحمدٍ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم". إذا يا قوم ألا ترون كيف أنّه تبيّن لكم الحكمة البالغة من التوافق للاسم محمد في اسم (ناصر محمد)؟ وذلك ليجعل الله الاسم صفةً للإمام المهدي ناصر محمد.

وما نرجوه من كافة الأنصار أن يتمّ التركيز على نسخ ونشر هذا البيان خلال يوم الأربعاء بشكلٍ مركزٍ نظراً لضيق الوقت كونه بعد غروب شمس الأربعاء سوف يحصحص الحقّ. أليس الصبح بقريب؟ ولا نقصد إلا آية الإدراك وليس العذاب، فاحذروا القول من عند أنفسكم يا معشر الأنصار السابقين الأخيار، فلا تستعجلوا الأحداث وكونوا من الشاهدين على شروق القمر بعد غروب شمس الأربعاء مباشرةً.

وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
    أخوكم؛ الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

2. الترتيب #2 الرقم والرابط: 164554 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

- 2 -
    الإمام ناصر محمد اليماني
    12 - 01 - 1436 هـ
    05 - 11 - 2014 مـ

1393-08-14ه.ش
    07:19 مساءً
    ـــــــــــــــــــ

امام مهدی به دانشمند نجوم سعودی ملهم هندی خوش آمد می‌گوید:

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على خاتم الأنبياء والمرسلين وآله الطيبين وجميع المؤمنين الى يوم الدين، أما بعد..
    سلام بر انصارپیشگام برگزیده و عزیزم و سلام خداوند بر دانشمند نجوم سعودی جناب ملهم هندی که تکبر نورزید و برای گفتگو با مهدی منتظر در "دوران گفتگو قبل از ظهور" حاضر شد تا در مورد حقیقت ادراک خورشید و ماه گفتگو نماید.
    ای عالم نجوم؛ ملهم هندی؛ خدا را به شهادت می گیرم و شهادت خداوند کافی است که اولین شب ماه محرم؛ شب پنجشنبه است.اما در مورد طلوع بدر ماه درحالی که هنوز خورشید در افق غربی بوده و غروب نکرده بود؛ برایم روشن شد که علت آن این است : روزی که هلال محرم متولد شد خورشید در جهت شرقی آن را ادراک کرد؛ یعنی ادراک در فجر پنجشنبه و در زمان شروق(طلوع) رخ داد نه در زمان غروب آفتاب و اگر ادراک موقع غروب خورشید پنجشنبه رخ داده و ماه در حالت ادراک غروب کرده بود؛ در این صورت بدر ماه امشب یعنی چهارشنبه شب و در شب پنجشنبه بعد از غروب خورشید، طلوع می کرد..اما برایم روشن شد بین ادراک در حین غروب و ادراک حین طلوع دوازده ساعت فاصله وجود دارد و برای همین طلوع ماه بدر؛ در آستانه غروب خورشید رخ داد ؛ چون ماه تا زمان فجر روز پنجشنبه به منزلی که در آن بدر کامل می شود نمی رسد و تمام انصار و حق جویان و تمام ناظرین در فجر پنج شنبه و قبل از غروب ماه بی شک و تردید شاهد بدر کامل ماه خواهند بود و غروب ماه بی شک و تردید در زمان و میقات نماز صبح خواهد بود.
    و اما منزل بدر دوم ماه در روز جمعه است و انصار خواهند دید که ماه بدر در سپیده دم یعنی در زمانی که خورشید در حال طلوع است؛ غروب خواهد کرد.اما ملهم و تمام علمای فلک خواهند دید بر اساس محاسبات دانشمندان نجوم؛ غروب ماه در شب شنبه بسیار دیرتر از زمان محاسبه شده و بعد از طلوع خورشید و در حالی که خورشید در افق شرقی بسیار بالا رفته است رخ خواهد داد؛ و حجت خداوند در برابر دانشمندان نجوم به صورت کامل اقامه خواهد شد؛ پس غرور تو را به گناه نکشاند ملهم؛ و همراه ما کامل شدن بدر ماه را در فجر پنجشنبه دنبال کن.
    به انصار دستور می دهیم که قبل از غروب ماه در فجر روز پنجشنبه و در حالی که بدر ماه کامل شده است در موعد نماز صبح از ماه عکس بگیرند و همچنین از بدر دوم ماه در شب جمعه ؛ شب شانزدهم محرم تصویر برداری کنند تا ببینند ماه در زمان سپیده دم جمعه
    تا طلوع آفتاب ، غروب خواهد کرد.اما ماه شب شنبه ؛ غروب ماه در فجر شنبه بعد از طلوع خورشید و بالا رفتن خورشید در افق شرقی خواهد بود. در آ ن زمان برای دانشمند نجوم ملهم روشن خواهد شد که بر اساس علوم نجومی آنها ماه دیرتر از معمول غروب کرده است و شاید اقرار و اعتراف نماید که بی شک و تردید؛ واقعاً خورشید به ماه رسیده(ادراک) .... ملهم منازل ماه محرم را تعقیب کنیم تا حقیقت روشن گردد.
    بار دیگر تذکر داده و می گوییم: به راستی که علت ظهور ماه بدرامشب قبل از غروب آفتاب این بود که ادراک در فجر روز پنجشنبه رخ داده است و بخاطر آنکه بدر ماه در فجر پنجشنبه کامل خواهد شد؛ ظهور بدر ماه د رغروب چهارشنبه قبل از آن که خورشید در حجاب فرو رود رخ داد. این امر حجت شما برعلیه ما نیست چون ماه در زمان طلوعش هنوز به منزل بدر کامل نرسیده بود؛ بلکه در زمان فجر پنجشنبه بدر کامل خواهد شد. آیا بدر ماه از چشم ناظران امشب پنهان خواهد بود ؟ از خدا بترس و به حق سخن بگوی
    وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين..
    أخوكم الإمام المهدي ناصر اليماني.

اقتباس المشاركة: 164446 من الموضوع: عــــــــــاجل: من المهدي المنتظَر إلى كلّ البشر في البوادي والحضر إليكم هذا الخبر العاجل..

- 2 -

[ لمتابعة رابط المشاركـــــــــــــة الأصليّة للبيــــــــــــــان ]
    الإمام ناصر محمد اليماني
    12 - 01 - 1436 هـ
    05 - 11 - 2014 مـ
    07:19 مساءً
    ـــــــــــــــــــ

الإمام المهديّ يرحب با
    لعالم الفلكيّ السعودي ملهم هندي ..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على خاتم الأنبياء والمرسلين وآله الطيبين وجميع المؤمنين إلى يوم الدين، أما بعد..
    السلام عليكم أحبتي الأنصار السابقين الأخيار، وسلامُ الله على العالم الفلكيّ السعودي ملهم هندي الذي لم يتكبّر وحضر لحوار المهديّ المنتظَر في عصر الحوار من قبل الظهور لبحث حقيقة إدراك الشمس للقمر.

ويا أيّها العالم الفلكي ملهم هندي، أشهد لله وكفى بالله شهيداً أنّ الليلة الأولى لشهر محرم هي ليلة الخميس، وأما بالنسبة لشروق القمر البدر والشمس لا تزال بأفق الغروب فتبيّن لي أنّ السبب نظراً لأنّ هلال محرم أدركته الشمس يوم الميلاد من جهة الشرق، بمعنى أنّ الإدراك حدث فجر الخميس عند الشروق ولم يحدث الإدراك عند غروب الشمس، ولو كان حدث الإدراك عند غروب شمس الخميس وغرب القمر وهو في حالة ادراكٍ اذاً لما ظهر القمر البدر هذه الليلة الا بعد غروب شمس الأربعاء ليلة الخميس، ولكن تبيّن لي أنه بسبب فارق اثني عشر ساعة بين الادراك عند الغروب والادراك عند الشروق ولذلك أشرق القمرُ البدر والشمس على حافة الغروب، كون القمر لن يصل إلى منزلة الإبدار تماماً إلا فجر الخميس لهذه الليلة، وسوف يشاهده كل الأنصار والباحثين عن الحقّ وكافة الناظرين إلى وجه القمر البدر فجر الخميس بأنّه اكتمل بدراً تماماً لا شك ولا ريب قبيل غروب القمر البدر فجر هذه الليلة الخميس، كون القمر البدر سوف يغرب في ميقات صلاة الفجر لا شك ولا ريب.

وأما البدر الثاني لمنزلة يوم الجمعة فسوف يجد الأنصار القمر البدر لم يغرب إلا في خلال ميقات الظلِّ، وأمّا منزلة النّصف بحساب علماء الفلك فسوف يجد ملهمُ وكافةُ علماء الفلك أنّ قمر ليلة السبت قد تأخّر في غروبه كثيراً إلى بعد شروق شمس السبت وارتفاعها في الأفق الشرقي، ولسوف يقيم الله الحجّة على علماء الفلك بكل المقاييس فلا تأخذك العزّة بالإثم يا ملهم واستمر معنا في متابعة اكتمال البدر لشهر محرم هذه الليلة فجر الخميس.

ونأمر الأنصار بتصوير القمر عند اكتماله تماماً قبيل غروبه فجر الخميس في ميقات صلاة الفجر، وكذلك القمر البدر الثاني ليلة الجمعة ليلة السادس عشر من شهر محرم، وسوف يجدونه يغرب خلال ميقات ظلِّ فجر الجمعة إلى شروق الشمس. وأمّا قمر ليلة السبت فعند غروب قمر ليلة السبت من بعد شروق الشمس وارتفاعها في الأفق الشرقي؛ فهنا سوف يتبيّن لملهم العالم الفلكي تأخّر غروب القمر على غير المعتاد حسب علمهم الفلكي، ولعلّه يقرّ ويعترف بأنّ الشمس حقاً أدركت القمر لا شك ولاريب.. والى متابعة منازل شهر محرم يا ملهم حتى يُحَصْحِص الحقّ.

ونذكّر مرةً أخرى ونقول: إنّما سبب ظهور القمر البدر لهذه الليلة قبيل غروب الشمس فتبيّن أنّ ذلك ليس إلا بسبب أنّ الإدراك حدث فجر الخميس، وبما أنّه لم يكتمل البدر إلا فجر الخميس ولذلك ظهر القمر البدر والشمس لم تختفِ تماماً وراء الحجاب، فلا حجة لكم علينا في ذلك كون القمر أصلاً لم يصل إلى طور البدر عند شروقه؛ بل سيصل القمر إلى طور القمر البدر فجر هذه الليلة الخميس. فهل يخفى القمر البدر للناظرين إليه هذه الليلة؟ فاتّقِ الله وانطق بالحقّ.

وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله رب العالمين..
    أخوكم؛ الإمام المهديّ ناصر اليماني.

3. الترتيب #3 الرقم والرابط: 164763 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

- 3 -
    الإمام ناصر محمد اليماني
    13 - 01 - 1436 هـ
    06 - 11 - 2014 مـ
    1393-08-15ه.ش
    08:22 صباحاً
    ـــــــــــــــــــ

پاسخ امام مهدی به دانشمند نجوم ملهم هندی در جواب سوالات ايشان كه از آن اطلاع يافتيم ...

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة الأنبياء والمرسلين من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله وجميع المؤمنين في كل زمانٍ ومكانٍ إلى يوم الدين، أما بعد..

سلام علیکم؛ بر انصار پیشگام برگزیده و کلیه حق جویان عالم و همگی مؤمنان و سلام خداوند بر دکتر ملهم هندی؛ دانشمند نجوم و رحمة الله و برکاته ؛ السلام علینا و علی عباد الله الصالحین، و اما بعد....
    عزیز من جناب ملهم هندی، ابتدا سؤال اولی را که مطرح فرموده بودید نقل می کنیم:
    و خیر ،خیر، هلال ماه نو قبل از اینکه خورشید و ماه و زمین در یک خط قرار گیرند؛ متولد نمی شود.
    امام مهدی در پاسختان می گوید: به خداوند که همین طور است؛ خورشید نباید به ماه ملحق شود-ادراک-و هلال ماه نباید قبل از آنکه خورشید و ماه و زمین بصورت منظم در یک خط قرار گیرند؛ متولد شود و از زمانی که آسمان ها و زمین خلق شده اند چنین بوده است و این قاعده کیهانی دقیق و ثابتی است.گواه آن فرموده خداوند تعالی است:
    {وَالشَّمْسُ تَجْرِي لِمُسْتَقَرٍّ لَهَا ذَلِكَ تَقْدِيرُ الْعَزِيزِ الْعَلِيمِ (38) وَالْقَمَرَ قَدَّرْنَاهُ مَنَازِلَ حَتَّى عَادَ كَالْعُرْجُونِ الْقَدِيمِ (39) لَا الشَّمْسُ يَنْبَغِي لَهَا أَنْ تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ(40)} صدق الله العظيم [يس].
    {و خورشید که پیوسته بسوی قرارگاهش در حرکت است؛ این تقدیر خداوند قادر و داناست. (۳۸) و برای ماه منزلگاه‌هایی قرار دادیم، (و هنگامی که این منازل را طی کرد) سرانجام به حالت اول خود(محاق) باز می آید. (۳۹) نه خورشید را سزاست که به ماه ملحق شود(برسد)، و نه شب بر روز پیشی می‌گیرد؛ و هر کدام در مسیر خود شناورند. (۴۰)}

از این آیات می فهمیم که ماه وقتی به حالت اول خود درآمد-عرجون القدیم- و قبل از منزل گاه هلال با خورشید در یک خط قرار می گیرد.این همان حالتی است که دانشمندان نجوم به آن "محاق" می گویند و به همین ترتیب ؛ از این آیات چنین استنباط می کنیم که لحظه تولد هلال زمانی است که ماه از خورشید جدا شده و از سمت شرق جلوتر از خورشید قرار می گیرد و این از خلال این فرموده خداوند تعالی روشن می شود:
    {لَا الشَّمْسُ يَنْبَغِي لَهَا أَنْ تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ}
    صدق الله العظيم
    نه خورشید را سزاست که به ماه ملحق شود(برسد)، و نه شب بر روز پیشی می‌گیرد؛ و هر کدام در مسیر خود شناورند. }

از اینجا در می یابیم هلال ماه همیشه از سمت شرق جلوتر از خورشید قرار می گیرد چون از سمت شرق از آن جدا می گردد. اما مقصود خداوند از این فرموده چیست که {لَا الشَّمْسُ يَنْبَغِي لَهَا أَنْ تُدْرِكَ الْقَمَر نه خورشید را سزاست که به ماه ملحق شودَ} یعنی سزاوار نیست که خورشید بعد از تولد هلال از ماه پیش بیفتد؛ یعنی سزاوار نیست و نباید هلال قبل از اجتماع خورشید و ماه متولد شود؛ چون در این صورت ادراک(الحاق ) رخ داده است و خورشید در سمت شرقی ماه و جلوتر از هلال ماه قرار می گیرد.
    اما فرموده خداوند تعالی که : {وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُون صدق الله العظيم
    و نه شب بر روز پیشی می‌گیرد؛ و هر کدام در مسیر خود شناورند.}

این بخاطر آن است که روز از سمت شرق جلوتر از شب حرکت می کند.گواه آن فرموده خداوند تعالی است : {يُغْشِي اللَّيْلَ النَّهَارَ يَطْلُبُهُ حَثِيثاً} صدق الله العظيم [الأعراف:54]{شب، روز را می‌پوشاند و شتابان به دنبال روز روان است} یعنی شب را در روز داخل می گرداند و از پی آن روان است و روز همیشه جلوتر از شب در جریان است که علت آن هم این است که چرخش زمین از سمت غرب به شرق است و به این ترتیب شب نمی تواند از روز پیش بیفتد و جلوتر از روز حرکت کند و حرکت عکس یعنی جلو افتادن شب از روز تنها در زمانی می تواند رخ دهد که دوران زمین برعکس شود و از شرق به غرب بچرخد و این اتفاق از آغاز آفرینش آسمان ها و زمین رخ نداده است.گواه آن فرموده خداوند تعالی است:
    {وَآيَةٌ لَّهُمُ اللَّيْلُ نَسْلَخُ مِنْهُ النَّهَارَ فَإِذَا هُم مُّظْلِمُونَ (37) وَالشَّمْسُ تَجْرِي لِمُسْتَقَرٍّ لَّهَا ۚ ذَٰلِكَ تَقْدِيرُ الْعَزِيزِ الْعَلِيمِ (38) وَالْقَمَرَ قَدَّرْنَاهُ مَنَازِلَ حَتَّىٰ عَادَ كَالْعُرْجُونِ الْقَدِيمِ (39) لَا الشَّمْسُ يَنبَغِي لَهَا أَن تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ ۚ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ (40)} صدق الله العظيم [يس].
    { و شب براى آنان نشانه‌اى [ديگر] است، كه روز را از آن بيرون مى‌آوريم پس آنگاه در تاريكى فرومى‌روند. (۳۷)و خورشید که پیوسته بسوی قرارگاهش در حرکت است؛ این تقدیر خداوند قادر و داناست. (۳۸) و برای ماه منزلگاه‌هایی قرار دادیم، (و هنگامی که این منازل را طی کرد) سرانجام به حالت اول خود(محاق) باز می آید. (۳۹) نه خورشید را سزاست که به ماه ملحق شود(برسد)، و نه شب بر روز پیشی می‌گیرد؛ و هر کدام در مسیر خود شناورند. (۴۰)}
    این نظام دقیق کیهانی استمرار دارد و خورشید نمی تواند به ماه ملحق شود-ادراک- وبعد از تولد ماه از سمت شرق از آن جلو بیفتد و نه شب را سزاست که از روز پیشی گیرد و در شرق جلوتر از روز باشد چون شب درطرف غرب بوده و در پی روز روان است و روز در سمت شرق آن قرار دارد.این نظام کیهانی دقیق و محکم ادامه خواهد داشت مگر زمانی که انسان وارد دوران نشانه های بزرگ ساعت گردد . گواه آن فرموده خداوند تعالی است:
    {فَهَلْ يَنظُرُونَ إِلَّا السَّاعَةَ أَن تَأْتِيَهُم بَغْتَةً فَقَدْ جَاء أَشْرَاطُهَا فَأَنَّى لَهُمْ إِذَا جَاءتْهُمْ ذِكْرَاهُمْ (18)} صدق الله العظيم [محمد].
    { آیا آنها جز این انتظاری دارند که قیامت ناگهان فرا رسد در حالی که هم‌اکنون نشانه‌های آن آمده است؛ اما هنگامی که بیاید، تذکّر (و ایمان) آنها سودی نخواهد داشت!}
    مقصود خداوند از آمدن نشانه های ساعت-قیامت- چیست؟ منظور خداوند این است که او این نشانه ها را در کتاب خود قرآن عظیم آورده است و از جمله آنها حرکت ماه به دنبال خورشید و جلو افتادن خورشید از ماه بعد از تولد هلال است و خداوند به این حادثه اگر رخ دهد سوگند می خورد . گواه آن فرموده خداوند تعالی است:
    { وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾} صدق الله العظيم [الشمس].
    {سوگند به خورشید و روشنايى آن (۱) وسوگند به ماه هنگامی که از پی‌اش می‌رود. (۲)}
    و برای اینکه در فضا ماه در پی خورشید روان شود باید هلال ماه جدید قبل از اقتران متولد گردد و ادراک رخ داده و خورشید در سمت شرقی از ماه جلوتر قرار می گیرد و هلال ماه جدید در پی خورشید روان شود و سپس در حالی که به صورت هلال در آمده با خورشید جمع گردد و سپس از سمت شرق از آن جدا شود. و این است که باعث بزرگ تر شدن هلال(انتفاخ اهله) می گردد، چون هلال ماه قبل از اقتران متولد شده و خورشید در حالی با ماه در یک خط قرار می گیرد که هلال ماه از قبل متولد شده و سپس از سمت شرق از خورشید دور می شود .وقتی خورشید غروب کرد و ماه جدید برای اولین بار دیده شد بزرگ تر از اندازه ای است که باید باشد! طوری که گفته می شود هلال شب دوم است! با اینکه این اولین مشاهده ماه است ولی به علت بزرگ تر بودن(انتفاخ) به اندازه هلال شب دوم دیده می شود و برای همین محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم فرموده است:
    [من اقتراب الساعة انتفاخ الأهلّة وأن يُرى الهلال لليلة فيقال لليلتين]
    [ از شواهد نزدیک شدن ساعت-قیامت- انتفاخ و بزرگ شد
    ن ماه نو (هلال ) است درحالی که شب اول است اما ماه مانند شب دوم بنظر می رسد] صدق عليه الصلاة والسلام.

برادر گرامی ملهم؛ خداوند نزدیک ده سال قبل به من نشان داد که در پشت بام منزلم ندا سر داده ام که :[ ای مردم خورشید به ماه ملحق شده-ادراک- و هلال قبل از کسوف متولد گردیده است و خورشید در حالی با ماه در یک خط قرار گرفته که ماه از قبل به شکل هلال درآمده است].پایان رویا. رویا به صاحبش اختصاص دا
    رد (و براي ديگران حجت نيست ) ولی در هر صورت آن رؤیا مرا دهشت زده و متحير کرد که آخر چگونه من چنین چیزی را می گویم! گفتم مگر خداوند در آیات محکم قرآن عظیم نفرموده است سزا نیست خورشید به ماه ملحق شده و آن را درک کند؟ چگونه می گویم ای مردم خورشید به ماه رسیده است! من نمی دانم ادراک یعنی چه! کرد که آخر چگونه من چنین چیزی را می گویم! گفتم مگر خداوند در آیات محکم قرآن عظیم نفرموده است سزا نیست خورشید به ماه ملحق شده و آن را درک کند؟ چگونه می گویم ای مردم خورشید به ماه رسیده است! من نمی دانم ادراک یعنی چه! و ادراک چگونه است؟ و خداوند شاهد و وکیل این سخن من است.

سپس خداوند رؤیای دیگری به من نشان داد و خورشید و ماه را در افق شرقی به من نشان داد و دیدم هلال قبل از اقتران با خورشید متولد شد و دیدم خورشید در سمت شرق ماه و جلوتر از آن است. و به همین ترتیب خداوند به من نشان داد ادراک در زمان غروب چگونه است و دیدم هلال ماه قبل از خورشید، غروب نمود و سپس خورشید غروب کرد .بخاطر آنکه می دانیم خورشید و ماه از غرب به شرق حرکت می کنند و طلوع و غروب به علت آن است که حرکت زمین سریع تر از حرکت خورشید و ماه است ؛ از رؤیای حق دانستم با وجود تولد ماه نو ؛غروب ماه قبل از خورشید رخ می دهد و این به دلیل تولد ماه قبل از اقتران است و هلال ماه در حالتی که در ادراک است غروب می کند که آن هم ناشی از تولد هلال قبل از اقتران است و اجتماع خورشید با هلال ماهی که از قبل متولد شده است بعد از غروب رخ می دهد و سپس به عادت همیشگی از سمت شرق از خورشید دور می گردد. اما آنچه که حقیقت این واقعه کیهانی را روشن می کند این است که شب های بدر زودتر از زمانی که انتظارش را داریم رخ می دهند.
    در هر صورت عزیز من دکتر ملهم هندی؛ به خداوند که این خبر بزرگی است وشما از آن رومی گردانید (إنّه لنبأ عظيمٌ وأنتم عنه معرضون،) و بعد از اینکه این ادراک تا زمانی که خداوند اراده نماید تکرار شود؛ چه واقعه ای رخ خواهد داد؟ سپس شب از روز پیشی می گیرد که حاصل، طلوع خورشید از مغرب خود خواهد بود و علت آن هم عبور سیاره سقر است که به نام سیاره دهم نیبیرو نامیده می شود، این سیاره است که باعث برعکس شدن دوران زمین و طلوع خورشید از مغربش خواهد شد.
    حال به سراغ سؤال دوم دانشمند نجوم دکتر ملهم هندی مي رويم که می گوید:
    و کسوف شمس علامتی ربانی و دلیلی کیهانی برای لحظه تولد هلال محرم است.
    امام مهدی در پاسخت می گوید: به خداوند که چنین است؛ کسوف خورشید نشانه و برهانی روشن برای تولد هلال ماه است و از زمان خلقت آسمان ها و زمین و آغاز حرکت دهر چنین بوده است. ولی این قاعده کیهانی به علت ادراک ماه توسط خورشید مختل شده است و هلال قبل از کسوف متولد شده و سپس در حالی که ماه بصورت هلال است خورشید با آن جمع می گردد؛ همانطور که امسال در محرم 1436 رخ داد. هلال ماه محرم شب پنجشنبه ودر اوائل صبح پنجشنبه متولد شد و خورشید در شب جمعه و در حالی که ماه بصورت هلال بود با آن جمع شد.این حادثه کیهانی در شب های بدر روشن مي شود و این شب ها زودتر از زمانی که انتظارشان می رود – نیمه ماه-فرا می رسند .این اتفاق شب پنجشنبه رخ داد و تمام مردم شاهد بودند که بدر ماه قبل از اینکه در فجر پنجشنبه غروب کند؛ کامل شده است. در شب جمعه هم شاهد خواهند بود که اندازه ماه در زمان طلوع از مشرق مانند فجر روز پنجشنبه است. تکرار کرده و می گوییم: حجم ماه بدر در شب جمعه و به هنگام طلوع از مشرق به اندازه فجر پنجشنبه خواهد بود.
    ملهم می بینم که می خواهی بر روی روزنه بسیار کوچکی که در گفته های من بود تمرکز کنی که ناصر محمد یمانی گفته بود شب پنجشنبه ماه بعد از غروب خورشید روز پنجشنبه طلوع خواهد کرد. بله ملهم من چنین گفتم چون تا بحال ادراک در زمان غروب خورشید رخ می داد وهربار که خورشید ؛ ماه را ادراک می کرد ؛ هلال ماه قبل از غروب آفتاب؛ و در حالت ادراک غروب می نمود. من همان نظام را برای ادراک هلال ماه محرم درنظر گرفته بودم.اما ادراک هلال محرم توسط خورسید در صبح پنجشنبه در آخر ذیحجه رخ داد. به هر حال خداوند نکات بیشتری به من آموخت : اگر ادراک در زمان طلوع خورشید رخ دهد؛ این بدان معناست که شب بدر بلافاصله بعد از غروب آفتاب رخ نخواهد داد بلکه در فجر پنجشنبه خواهد بود و ماه ؛ بعد از غروب آفتاب روز چهارشنبه هنوز به منزل بدر کامل نرسیده است و برای همین هم قبل از غروب کامل آفتاب طلوع می کند ولی در موعد نماز صبح به حالت بدر کامل در می آید. بعد از غروب آفتاب روز جمعه حجم ماه درست اندازه بدر در فجر روز پنجشنبه خواهد بود.
    اما شب شنبه ؛ بدر ماه شروع به نقصان می کند ، ملهم؛ و برایتان روشن خواهد شد طلوع و غروب ماه با تأخیر رخ داده است.سبحان الله ملهم! به خداوند که امام مهدی از جاهلان نیست؛ و از میان بیاناتمان در خلال گفتگو در خواهی یافت که من از قواعد دقیق علوم فیزیکی و نجوم بی خبر نیستم.
    اما درباره دیدن هلالی که در حالت ادراک است؛ تنها در یک صورت این امر ممکن است. اگر ادراک در اول سپیده دم( ظل فجر) رخ دهد آنجا می توان هلالی را که قبل از مقارنه متولد شده ، دید در حالی که خورشید در شرق آن قرار گرفته و هنوز طلوع نکرده است. اما درمورد هلال محرم ادراک در آخر سپیده دم(ظل فجر) پنجشنبه رخ داده و کسی آن را ندیده است و ممکن است "الخضیری" چندین هلال ادراک شده را دیده باشد و تصور کرده باشد در علم نجوم اشکالی وجود دارد و این حادثه؛ امری طبیعی است که تا به حال کسی از دانشمندان نجوم متوجه آن نشده است. او نمی داند که نشانه ادراک را در عالم واقعیت کشف کرده است و متوجه نشده که علت آن رخ دادن نشانه ای از نشانه های بزرگ ساعت است!بلکه به دانشمندان نجوم خرده می گیرد که علمشان هنوز ناقص است. و انگار که "الخضیری" چیزی درباره ناصر محمد نشنیده است! به هر حال نه "الخضیری" می داند که آنچه که دیده؛ نشانه رسیدن خورشید به ماه-ادراک- است و نه دانشمندان نجوم مشاهدات الخضیری را باور كرده اند. در هر حال اگر انکار ادراک ادامه یابد؛ مجبور می شویم منظر نشانه بعدی شویم که خداوند به دنبال نشانه ادراک خواهد فرستاد و آن پیشی گرفتن شب از روز است!! و در آن روز وای بر تکذیب کنندگان(ويلٌ يومئذٍ للمكذبين ). عزیز من ملهم از خداوند پروا کن؛ به خداوند قسم که تو شاهد این بودی که ماه حقیقتاً به حالت بدر درآمده است؛ همانطور که تمام انصار و تمام مردم در همه جا شاهد بودند که بدر ماه کامل شده است و در این شک و تردیدی نیست. پس چرا مغالطه کرده و به حجتی واهی تمسک کرده ای ؛ آیا حق برای ناظران روشن نشده است؟
    عزیز من دکتر ملهم هندی گفتگو بین من و تو ادامه خواهد داشت.
    اما در مورد سؤالی که مطرح کرده ای:
    اگر راست می گویی آیا کسی هلال را در اول ماه و قبل کسوف دیده است؟
    در جوابت به حق می گوییم: این سؤال را از عبدالله الخضیری از عربستان سعودی بپرس که شاهد بوده است هلال قبل از اقتران متولد شده وخورشید در حالی با آن اقتران پیدا کرده که ماه بصورت هلال در آمده بود.

اقتباس المشاركة: 164575 من الموضوع: عــــــــــاجل: من المهدي المنتظَر إلى كلّ البشر في البوادي والحضر إليكم هذا الخبر العاجل..

- 3 -

الإمام ناصر محمد اليماني
    13 - 01 - 1436 هـ
    06 - 11 - 2014 مـ
    08:22 صباحاً
    ـــــــــــــــــــ

ردّ الإمام المهدي إلى العالِم الفلكيّ ملهم هندي بالإجابة على ما اطّلعنا عليه من أسئلته
    ..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة الأنبياء والمرسلين من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله وجميع المؤمنين في كل زمانٍ ومكانٍ إلى يوم الدين، أما بعد..
    السلام عليكم معشر الأنصار السابقين الأخيار وكافة الباحثين عن الحقّ في العالمين وجميع المؤمنين، وسلامُ الله على الدكتور العالم الفلكيّ ملهم هندي ورحمة الله وبركاته، السلام علينا وعلى عباد الله الصالحين، أمّا بعد..

ويا حبيبي في الله ملهم هندي، أولا نقتبس من بيانك السؤال الأول الذي تقول فيه:
    ولا لا يولد هلال الشهر قبل أن ينتظم الشمس والقمر والأرض على خط واحد.
    ومن ثمّ يردّ عليك الإمام المهديّ وأقول: اللهم نعم، إنّه لا ينبغي للشمس أنْ تدرك القمر فيولد الهلال من قبل أن ينتظم الشمس والقمر والأرض على خطٍ واحدٍ منذ أن خلق الله السماوات والأرض؛ هذه قاعدة كونيّة دقيقة وثابتة. تصديقاً لقول الله تعالى: {وَالشَّمْسُ تَجْرِي لِمُسْتَقَرٍّ لَهَا ذَلِكَ تَقْدِيرُ الْعَزِيزِ الْعَلِيمِ (38) وَالْقَمَرَ قَدَّرْنَاهُ مَنَازِلَ حَتَّى عَادَ كَالْعُرْجُونِ الْقَدِيمِ (39) لَا الشَّمْسُ يَنْبَغِي لَهَا أَنْ تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ(40)} صدق الله العظيم [يس].

ومن خلال هذه الآيات نعلم أنّ القمر يجتمع بالشمس في العرجون القديم من قبل منازل الأهلّة وهو بما يسميه علماء الفلك بالمحاق، وكذلك نستنبط لحظة ميلاد الهلال أنّه يحدث من بعد انفصال القمر فيتقدم الشمس شرقاً وذلك من خلال قول الله تعالى: {لَا الشَّمْسُ يَنْبَغِي لَهَا أَنْ تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ} صدق الله العظيم. ونعلم من ذلك أنّ هلال الشهر دائماً يتقدم الشمس شرقاً كونه ينفصل عنها شرقاً. ولكن ما الذي يقصده الله تعالى بقوله: {لَا الشَّمْسُ يَنْبَغِي لَهَا أَنْ تُدْرِكَ الْقَمَرَ} أي لا ينبغي للشمس أنْ تتقدم القمر من بعد تولّد الأهلّة، أي لا ينبغي للهلال أن يولد من قبل اجتماع الشمس والقمر لكونه سوف يكون في حالة إدراك، كون الشمس سوف تكون إلى جهة الشرق منه متقدمةً هلال الشهر.

وأما قول الله تعالى: {وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُون} صدق الله العظيم. وذلك لكون النهار يتقدم الليل في الجريان شرقاً. تصديقاً لقول الله تعالى: {يُغْشِي اللَّيْلَ النَّهَارَ يَطْلُبُهُ حَثِيثاً} صدق الله العظيم [الأعراف:54]؛ أي يولج الليل في النهار فيجري وراءه والنهار يتقدم الليل في الجريان بسبب جريان الأرض من الغرب إلى الشرق، ولذلك لا ينبغي لليل أنْ يسبق النهار فيتقدم الليلُ في الجريان فلن يحدث العكس فيسبق الليل النهار إلا لو ينعكس دوران الأرض فتجري من الشرق إلى الغرب ولم يحدث ذلك منذ أن خلق الله السماوات والأرض. تصديقاً لقول الله تعالى: {وَآيَةٌ لَّهُمُ اللَّيْلُ نَسْلَخُ مِنْهُ النَّهَارَ فَإِذَا هُم مُّظْلِمُونَ (37) وَالشَّمْسُ تَجْرِي لِمُسْتَقَرٍّ لَّهَا ۚ ذَٰلِكَ تَقْدِيرُ الْعَزِيزِ الْعَلِيمِ (38) وَالْقَمَرَ قَدَّرْنَاهُ مَنَازِلَ حَتَّىٰ عَادَ كَالْعُرْجُونِ الْقَدِيمِ (39) لَا الشَّمْسُ يَنبَغِي لَهَا أَن تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ ۚ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ (40)} صدق الله العظيم [يس].

ويستمرّ هذا النظام الكونيّ الدقيق للشمس أنّه لا ينبغي لها أن تدرك القمر فتتقدّمه شرقاً من بعد ميلاده ولا الليل ينبغي له أن يتقدم النهار شرقاً لكون الليل يجري وراء النهار من ناحية الغرب والنهار يتقدّمه شرقاً؛ فيستمر هذا النظام الكونيّ الدقيق والمُحكم حتى يدخل البشر في عصر أشراط الساعة الكبرى. تصديقاً لقول الله تعالى: {فَهَلْ يَنظُرُونَ إِلَّا السَّاعَةَ أَن تَأْتِيَهُم بَغْتَةً فَقَدْ جَاء أَشْرَاطُهَا فَأَنَّى لَهُمْ إِذَا جَاءتْهُمْ ذِكْرَاهُمْ (18)} صدق الله العظيم [محمد].

فما الذي يقصده الله بمجيء أشراط الساعة؟ يقصد أنّه أنزلها في الكتاب القرآن العظيم ومنها أن تتلو الشمس القمر والشمس تتقدمه من بعد تولد هلال الشهر، وأقسمَ الله بذلك الحدث إذا حدث تصديقاً لقول الله تعالى: { وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾} صدق الله العظيم [الشمس].

وحتى يتلو القمر الشمس في الجريان الفضائيّ فلا بدّ لهلال الشهر الجديد أن يتولَّد من قبل الاقتران، فمن ثم يكون في حالة إدراكٍ والشمس تتقدمه شرقاً وهلال الشهر يجري من ورائها فيجتمع بها وقد هو هلالٌ، فمن ثم ينفصل عنها شرقاً. ولكن ذلك يسبب انتفاخ الأهلّة لكون هلال الشهر ولد من قبل الاقتران فاجتمعت به الشمس وقد هو هلالٌ ثمّ ينفصل عنها شرقاً، حتى إذا غربت الشمس فتكون أوّل مشاهدةٍ لهلال الشهر منتفخاً! فيقال: " ليلتان !". برغم أنّها أول مشاهدةٍ له، وإنّما حكموا عليه "ليلتان" بسبب انتفاخه، ولذلك قال محمدٌ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم: [من اقتراب الساعة انتفاخ الأهلّة وأن يُرى الهلال لليلة فيقال لليلتين] صدق عليه الصلاة والسلام.

ويا أخي الكريم ملهم، لقد أراني ربّي منذ ما يقارب عشر سنوات أنّي أنادي من على سطح داري فأقول: [يا معشر البشر، لقد أدركت الشمس القمر فولد الهلال من قبل الكسوف فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال] انتهت الرؤيا. والرؤيا تخصّ صاحبها، وعلى كل حالٍ فلكم أدهشتني الرؤيا أنْ أقول ذلك! فقلت: ألم يقل الله في محكم القرآن العظيم لا الشمس ينبغي لها أن تدرك القمر؟ فكيف أقول يا معشر البشر لقد أدركت الشمس القمر! بل لا أعلم ما يقصد بالإدراك! والله على ما أقول شهيدٌ ووكيلٌ. وكيف يكون الإدراك؟

فمن ثمّ أراني ربّي رؤيا أخرى فأراني الشمس والقمر بأفق الشروق، فرأيت الهلال ولد من قبل الاقتران للشمس، ورأيت أنّ الشمس تتقدمه من ناحية الشرق. وكذلك أراني ربّي كيف يكون الإدراك عند الغروب، فرأيت أنّ هلال الشهر يغرب قبل غروب الشمس وتغرب بعده. وبما أنّنا نعلم أن ّالشمس والقمر يجريان من الغرب إلى الشرق وإنما الشروق والغروب بسبب دوران الأرض الأسرع من الشمس والقمر فعلمت ببيان الرؤيا الحقّ عن غروب القمر من قبل الشمس برغم حدث ميلاده وذلك بسبب ولادة هلال الشهر من قبل الاقتران وغروب الهلال وهو في حالة إدراكٍ بسبب ولادته من قبل الاقتران فاجتمعت به الشمس وقد هو هلالٌ من بعد الغروب، فمن ثمّ ينفصل عن الشمس شرقاً كعادته. ولكن التي تُبيِّنُ حقيقة هذا الحدث الكونيّ أوّلُ ليالي الإبدار المبكرة قبل ليلة النّصف المنتظرة.

وعلى كل حالٍ يا حبيبي في الله الدكتور ملهم هندي، والله إنّه لنبأ عظيمٌ وأنتم عنه معرضون، كونه ماذا من بعد حدث الإدراك المتكرر إلى ما شاء الله؟ فمن ثمّ يسبق الليل النهار بسبب طلوع الشمس من مغربها، ويحدث ذلك بسبب مرور كوكب سقر وهو بما يسمونه بالكوكب العاشر نيبيروا، فهو الذي يسبب انعكاس دوران الأرض فينتج عن ذلك طلوع الشمس من مغربها.

فمن ثم نأتي لسؤال الدكتور العالم الفلكيّ ملهم هندي والذي يقول فيه ما يلي:
    وكسوف الشمس علامة ربانية و دليل كوني على لحظة ولادة هلال محرم
    فمن ثمّ يردّ عليك الإمام المهديّ وأقول: اللهم نعم، إنّ كسوف الشمس آيةٌ وبرهانٌ مبينٌ على حقيقة ولادة هلال الشهر منذ أن خلق الله السماوات والأرض وبدْءِ حركة الدهر والشهر، ولكنّ هذه القاعدة الكونيّة تختل حين تدرك الشمس القمر لكون الهلال يولد قبل الكسوف فتجتمع به الشمس وقد هو هلالٌ كما حدث في هلال محرم لعامكم هذا 1436؛ ولد هلال محرم ليلة الخميس بصباح الخميس فاجتمعت به الشمس وقد هو هلالٌ ليلة الجمعة، ويكشف هذا الحدث الكونيّ أوّل ليالي الإبدار أنّها تأتي باكراً من قبل ليلة النّصف المرتقبة، كما حدث ليلة الخميس إذ شاهد كلّ البشر اكتمال القمر البدر قبيل غروبه فجر الخميس، وكذلك البدر ليلة الجمعة تشاهدونه حين يظهر بالشرق بنفس حجم قمر فجر الخميس تماماً للناظرين. ونكرر ونقول: وكذلك البدر ليلة الجمعة تشاهدونه حين يظهر بالشرق بنفس حجم قمر فجر الخميس تماماً للناظرين.

وأراك يا ملهم تريد أن تتمسك بثغرةٍ بسيطةٍ جداً وهو قول ناصر محمد اليماني أنّ قمر ليلة الخميس يشرق مباشرةً بعد غروب الشمس مباشرةً. ونعم أنا قلت ذلك يا ملهم لكوني حسبت نفس نظام الإدراك عند الغروب كما يحدث في كل مرةٍ تدرك الشمس القمر فيغرب الهلال قبل غروب الشمس وهو في حالة إدراك، وطبّقتُ نفس النظام على إدراك هلال محرمٍ، ولكن هلال محرم أدركته الشمس صباح الخميس نهاية ذي الحجّة. وعلى كل حالٍ زادني الله علماً أنّ الإدراك إذا حدث عند شروق الشمس فهذا يعني أنّ ليلة تمام البدر لن تكون بعد غروب شمس الخميس مباشرةً؛ بل سوف تكون فجر الخميس، وبسبب أنّ القمر سوف يظهر بعد غروب شمس الأربعاء وهو لم يصل إلى طور البدر ولذلك أشرق قبيل تمام غروب الشمس ولكنه وصل إلى طور البدر المكتمل عند ميقات صلاة الفجر، وكذلك يظهر بعد غروب شمس الجمعة كبير الحجم بنفس حجم القمر البدر فجر الخميس تماماً، وأمّا ليلة السبت فسوف يبدأ البدر في التناقص يا ملهم، وكذلك يتبيّن لكم تأخّر شروق القمر وغروبه. ويا سبحان الله يا ملهم! فوالله ما كان الإمام المهديّ من الجاهلين، ولسوف يتبيّن لك من خلال الحوار أنّي لا أجهل القواعد الفلكيّة الفيزيائيّة الدقيقة.

وأما بالنسبة لرؤية الهلال المدرك من قبل الاقتران فيكون في حالةٍ واحدةٍ إذا حدث الإدراك في بداية ظلّ الفجر فهنا سيُرى الهلال الذي ولد من قبل الاقتران والشمس تتقدمه شرقاً ولم تشرق بعد. وأما بالنسبة لهلال محرمٍ فقد حدث الإدراك نهاية ظلّ فجر الخميس ولم يشاهده أحدٌ، وربما الخضيري شاهد عدّة أهلّةٍ مدركةٍ فظنّ أنّه يوجد خطأ في العلوم الفلكيّة وظنّ أنّ تلك الحادثة أمرٌ طبيعيٌّ لم يكتشفها علماء الفلك، فهو لا يعلم أنه اكتشف آيةَ الإدراك على الواقع الحقيقي وشاهد اجتماع الشمس بالقمر وقد هو هلالٌ، ولم يفقه أنّ ذلك بسبب حدوث شرط من أشراط الساعة الكبرى! بل يعيب الخضيري على أصحاب علوم الفلك أنّ علمهم لا يزال ناقصاً. وأما ناصر محمد فكأنّه لم يكن شيئاً مذكوراً عند الخضيري! وكأنّه لا يعلم عنّي شيئاً! وعلى كل حالٍ فلا الخضيري علم أنّ ما شاهده هو آيةُ إدراك الشمس للقمر ولا علماء الفلك صدّقوا ما شاهده الخضيري، وعلى كل حالٍ فإذا استمر الإنكار لآية الإدراك فسوف نضطر أن ننتظر من الله حدوثَ الآية التي تليها وهي أن يسبق الليل النهار! فويلٌ يومئذٍ للمكذبين. فاتّقِ الله حبيبي في الله ملهم، فوالله إنّك شاهدت القمر حقاً قد صار بدراً كما شاهده كلّ الأنصار وكافّة البشر من كلّ الأقطار وأنّه في طور البدر المكتمل لا شك ولا ريب، فلماذا المغالطة والتمسك بحجّةٍ واهيّةٍ فقد حصحص الحقّ للناظرين؟ فليستمر الحوار بيني وبينك حبيبي في الله الدكتور ملهم هندي.

وأمّا بالنسبة لسؤالك الذي تقول فيه ما يلي:
    فهل هناك من رصد هلال بداية الشهر قبل الكسوف إن كنت من الصادقين؟
    فمن ثم نردّ عليك بالحقّ ونقول: وجّه هذا السؤال للرائي الفلكيّ عبد الله الخضيري بالمملكة العربيّة السعوديّة الذي شاهد الهلال من قبل الاقتران فاجتمعت به الشمس وقد هو هلالاً.

أخوكم؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

4. الترتيب #4 الرقم والرابط: 164821 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

- 4 -
    الإمام ناصر محمد اليماني
    14 - 01 - 1436 هـ
    07 - 11 - 2014 مـ

1393-08-16ه.ش
    07:08 صباحاً
    ـــــــــــــــــــ

ما تنها بعد از تصدیق حکومت عربستان در مورد شأن امام مهدی ناصر محمد یمانی در کنار بیت العتیق برای بیعت عمومی خواهیم آمد...

بسم الله الرحمن الرحيم..
    سلام الله عليكم ورحمته وبركاته، ملهم در ابتدای کار و قبل از گفتگو تو شاهد حقی بودی و خودت متوجه شده بودی که در منازل ماه در آسمان اختلال پیش آمده است و ماه در مقایسه با زمانی که طبق محاسبات نجومی باید غروب می کرد؛ دیرتر غروب می کند و خود تو بودی که گمان کردی علت آن می تواند جرمی سماوی باشد که روی حرکت سیارات اثر گذاشته است و خواستی از امام ناصر محمد یمانی در این باره نظر بخواهی و من نمی دانستم نمی خواهی خودت را نشان دهی؛ لذا در یکی از بیانات درمورد تو صحبت کردم و گفتم بین بشر تو بعد از لوط بناظیر؛ دومین دانشمند نجوم هستی که غرور ترا به گناه نکشانده است ولی بعد برایم روشن شد بعد از آنکه ترا معرفی کردم بر علیه امام مهدی ناصر محمد یمانی چرخش 180 درجه کردی و ما علت آن را می دانیم.علت ترس تو از این است که کسانی در دولت –عربستان سعودی- تصور کنند تو از انصار هستی و برای همین در جبهه مقابل قرار گرفته و حقایقی که در عالم واقعیت چون نور می درخشند را انکار کردی و حکمت این کارت این بودی که دیگران در عربستان سعودی بدانند تو از انصار امام مهدی ناصر محمد یمانی نیستی. از خدا پروا کن ای مرد؛ چه کسی به تو گفته است کشور عربستان سعودی به انصار امام ناصر محمد یمانی دشمنی می کند؟ چون آنها از بیانات ما آگاه بوده و می دانند خطری از جانب امام ناصر محمد یمانی امنیت کشور عربستان سعودی را به هیچ وجه تهدید نمی کند و از عهدی که ناصر محمد یمانی بسته آگاهند او سوگند خورده است تا زمانی که هیئت علمای بزرگ کشور عربستان سعودی و حکومت او را تصدیق نکنند برای ظهور در کنار بیت عتیق وارد عربستان نخواهد شد . حال این تصدیق آنها یا با پذیرش بیان حق قرآن عظیم خواهد بود و یا بعد از آمدن نشانه دود آشکار-دخان مبین-.
    به هر حال حکومت کشور عربستان سعودی کاملاً درباره امنیت خود از جانب امام ناصر محمد یمانی اطمینان دارد؛ چون می دانند ما مانند "جهیمان" گمراه عمل نخواهیم کرد ومی دانند ناصر محمد یمانی از پشت وارد خانه ها نمی شود، بلکه از در وارد خانه ها خواهد شد و می دانند بجز خیر از ناصر محمد یمانی نرسیده و نخواهد رسید ولی در مورد اینکه من مهدی منتظر هستم یقین ندارند ولی در مورد ما نظر خیر دارند. چیزی که می خواهم بگویم این است که ای مرد مطمئن باش . به خداوند که هیچ یک از انصار ما در کشور عربستان سعودی مورد آزار قرار نگرفته اند؛ به هیچ وجه نه مورد تعقیب بوده و نه مورد اذیت قرار گرفته اند؛ چون عربستان مطمئن است که ناصر محمد یمانی به عهد خداوند و میثاقی که با کشور عربستان سعودی بسته که قبل از تصدیق از جانب حکومت و هیئت علمای بزرگ وارد بیت عتیق نخواهد شد؛ خیانت نخواهد کرد. چگونه ممکن است من به عهدی که بستم وفا نکنم در حالی که آنها هیچ یک از انصار ناصر محمد یمانی را که از کشور عربی؛ عربستان سعودی هستند را اذیت نکرده اند؟!
    مطمئن باش مرد؛ سزاوار امام ناصر محمد یمانی نیست که به عهدی که در بسیاری از بیاناتش در اینترنت به آن اشاره کرده است خیانت کند من به پروردگار عالمیان قسم خورده ام که تا زمانی که حکومت عربستان سعودی امام مهدی ناصر محمد یمانی را تصدیق نکند ؛ برای ظهور به بیت عتیق نخواهم رفت.ملهم می دانی چرا؟ چون ال سعود اولیاء مسجد الحرام بوده و خدمت به مسجد الحرام و حجاج بیت الله الحرام را برعهده دارند و برای همین تا زمانی که امر من به عنوان امام مهدی ناصر محمد یمانی مورد تأیید حکومت قرار نگیرد ؛ برای بیعت عمومی در کنار بیت عتیق حاضر نخواهم شد.
    در هر حال؛ من فتوایی مبنی بر اینکه تو از انصار پیشگام برگزیده هستی نداده ام تا مجبور شده باشی با امام ناصر محمد یمانی دشمنی کنی تا کسانی که از آنها می ترسی بدانند تو از انصار نیستی! و راه ناشایستی را برای تکذیب واقعیات و حقایق انتخاب کرده ای و حتی بدر ماه در پهنه آسمان را انکار می کنی . ما درباره رؤیت هلال که مجادله نمی کنیم؛ ما در مورد بدری که مانند خورشید در اسمان عیان است بحث می کنیم! تو درباره واقعیات و حقایق مغالطه کرده و بنا حق می خواهی راه ناصر محمد را منحرف نشان دهی تا ثابت کنی از انصار ناصر محمد یمانی نیستی.من شهادت می دهم که ملهم تو از انصار پیشگام برگزیده نیستی و حتی اگر بدر ماه بعد از یازده روز ازاعلام آغاز ماه کامل شده باشد؛ ملهم می گوید: "این امری طبیعی است" ملهم تا زمانی که از مردم بیش از خداوند قهار و واحد بترسد؛ هدایت نخواهد شد.
    بلکه می بینم اینکه بدر ماه به مدت دو شب کامل است را انکار می کنی! این امر را تمام علمای نجوم در شرق و غرب دنیا می دانند بجز ملهم که آن را انکار می کند.و می دانید چرا؟ برای اینکه شب پنج شنبه اولین شب از شب های بدر به حساب نیاید.
    ای مرد، آیا تو و انصار پیشگام و برگزیده نمی دانید که تا شب شنبه ماه باز هم در چشمان ناظران کامل به نظر خواهد آمد و تنها زمانی که به نیمه منزل خود در شنبه رسید شروع به نقصان می کند؟ چون بعد از کامل شدن بدر ماه این کامل بودن از لحظه تکمیل به مدت 48 ساعت بطول می انجامد . و این برای آن است که بدانی برخلاف نسبت ناحقی که به ما داده ای امام مهدی از نجوم بی اطلاع نیست بله ماه از شنبه شروع به کوچک شدن می کند اما نه از اولین منزل و ما این امر را در زمان خود روشن خواهیم کرد.
    شاید کسانی که مراقب ماه هستند از دیدن آن تعجب کرده و بگویند چگونه ممکن است بدر سه شب طول بکشد؟! چون آنها بدر ماه را شب پنجشنبه و شب جمعه و شب شنبه خواهند دید.به آنها می گوییم علت آن ادراک است ولی اکثر شما نمی دانید در حقیقت مدت کامل ماندن ماه بیش از 48 ساعت نخواهد بود.ما دراین باره در وقت خود صحبت کرده و در برابر ملهم حجت حق اقامه خواهیم کرد؛ با وجود اینکه او معتقد است بدر کامل تنها یک شب بوده و سپس شروع به کوچک شدن می کند.
    در مورد غروب ماه در شب اول بدر؛ ماه همیشه در افق شرقی و در زمان جدا شدن از خط سپید از خط سیاه در فجر رخ می دهد و درمورد غروب ماه بدر در شب دوم بدر؛ این غروب در خلال سپیده دم و نزدیک طلوع آفتاب رخ می دهد و احیاناً در برخی کشورها بعد از طلوع آفتاب رخ می دهد و فراموش نکنید ماه در فضا به سمت شرق در حرکت است نه غرب و در مورد زمان غروب ماه در دومین شب بدر فتوای مان این است که غروب در زمان سپیده دم به بعد رخ می دهد و مشکلی نیست که در برخی کشورها غروبش بعد از طلوع خورشید رخ دهد. مهم این است که شما بدانید غروب بدر ماه در دومین شب بدر در سمت تاریکی فجر نیست و اگر غروب در سمت تاریک فجر رخ دهد نشانه اولین شب بدر است و شما هر ماه شاهد آن هستید.ولی ماه بدر در دومین شب از شب های بدر در زمان سپیده دم و بعد از آن تا طلوع آفتاب غروب می کند وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين..
    ما همچنان به دانشمند نجوم دکتر ملهم فلکی خیر مقدم می گوییم و عزیز من ملهم هندی به تو قول می دهیم که به اذن خداوند در همه ابعاد بر تو حجت اقامه می کنیم وبرایت حجت می آوریم تا برایت روشن شود حق است.والله والله والله من به پروردگار خود نسبت ناحق نمی دهم ؛ ملهم؛ این خبر از جانب خداوند قهار است که خورشید ماه را درک کرده و هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید در حالی با ماه اجتماع می کند که ماه به شکل هلال است و لعنت خداوند بر کسی که به خداوند دروغ می بندد ؛ لعنتی بزرگ و چه کسی ظالم تر از آن است که به خداوند افترا ببندد ویا حقی را که آمده تکذیب نماید. از خدا پروا کن عزیز من و غرور ترا به گناه نکشاند و مثل ابتدای کار، در پی حق باش.
    خليفة الله وعبده الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.
    ــــــــــــــــــ

اقتباس المشاركة: 164756 من الموضوع: عــــــــــاجل: من المهدي المنتظَر إلى كلّ البشر في البوادي والحضر إليكم هذا الخبر العاجل..

- 4 -

الإمام ناصر محمد اليماني
    14 - 01 - 1436 هـ
    07 - 11 - 2014 مـ
    07:08 صباحاً
    ـــــــــــــــــــ

لن نأتي للبيت العتيق للبيعة العامة إلا من بعد تصديق حكومة المملكة بشأن الإمام المهدي ناصر محمد اليماني ..

بسم الله الرحمن الرحيم.. سلامُ الله عليكم ورحمته وبركاته، ويا ملهم لقد كنت شاهداً بالحقّ بادئ الأمر من قبل الحوار ولاحظتَ بنفسك الخلل الفلكيّ في المنازل القمريّة وتأخّر غروب القمر في ميقاته المعلوم فلكياً وظننتَ بنفسك أنّ هناك جرمٌ سماوي أثّر على حركة الكواكب، وكنت تريد الاستفسار من الإمام ناصر محمد اليماني ولم أكن أعلم أنّك لا تريدني أن أظهرك بالصورة، ولذلك أظهرتُ شأنك في أحد البيانات وأنّك العالم الفلكي الثاني في البشر من بعد العالم الفلكي لوط بناظير ولم تأخذكم العزّة بالإثم، ولكن تبيّن لي أنّي من بعد أن أشهرتك أنك انقلبت ضدّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني بزاوية 180 درجة، وقد علمنا السبب يا ملهم؛ وهو خوفك أن يظنّ قوم آخرون في دولتك أنّك من الأنصار ولذلك انقلبتَ علينا وأنكرت الحقائق الساطعة على الواقع الحقيقي، وحكمتُك من ذلك حتى يعلموا بالسعودية أنّك لست من أنصار الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني فاتّقِ الله يا رجل، ومن قال لك أنّ المملكة العربيّة السعوديّة تعادي أنصار ناصر محمد اليماني؟ كونهم اطلعوا على بياناتنا وعلموا أنّه لا يوجد هناك خطرٌ من الإمام ناصر محمد اليماني على أمن المملكة العربيّة السعوديّة على الإطلاق، واطّلعوا على العهد الذي أقسمه ناصر محمد اليماني أنّه لن يأتي إلى السعودية للظهور عند البيت العتيق إلا من بعد التصديق بشأني من هيئة كبار العلماء بالمملكة العربيّة السعوديّة وكذلك من بعد اعتراف حكومة المملكة لكونهم إمّا أن يصدّقوا بالبيان الحقّ للقرآن العظيم أو يصدقوا بعد حدث آية الدخان المبين.

وعلى كل حالٍ فحكومة المملكة العربيّة السعوديّة مطمئنة تماماً على أمنها من الإمام ناصر محمد اليماني لكونهم قد علموا أنّنا لن نفعل كما فعل جهيمان الضال عن الصراط المستقيم، وعلموا أنّ ناصر محمد اليماني لا يأتي للبيوت من ظهورها؛ بل يأتي البيوت من أبوابها، وعلموا أنّه لا ولن يأتي من ناصر محمد اليماني إلا خيراً ولكنهم غير موقنين بعد أنّه هو المهديّ المنتظر؛ بل يظنون فينا خيراً. وما أريد قوله أن تطمئن يا رجل، فوالله ما قط آذوا أحداً من أنصارنا في المملكة العربيّة السعوديّة ولا يتابعونهم ولا يؤذونهم بشيءٍ على الإطلاق، لكونهم أصلاً مطمئنين أنّ ناصر محمد اليماني لن يخون عهد الله وميثاقه للمملكة العربيّة السعوديّة فيأتي للظهور عند البيت العتيق من قبل التّصديق من حكومة المملكة وهيئة كبار علمائها، فكيف لا أفي بعهدي وقد أوفوا ولم يؤذوا أحداً من أنصار ناصر محمد اليماني في الشعب السعودي الأبي العربي؟

فاطمئن يا رجل، فلا ينبغي للإمام ناصر محمد اليماني أن يخون عهده المعروف في كثيرٍ من البيانات في الإنترنت العالميّة لكوني أقسمتُ بربّ العالمين أنّي لن آتيَ إلى المملكة العربيّة السعوديّة بغرض الظهور في البيت العتيق إلا من بعد التّصديق من حكومة المملكة العربيّة السعوديّة بشأن الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني. وهل تعلم لماذا يا ملهم؟ ذلك لكون آل سعود هم أولياء المسجد الحرام ولكونهم القائمون على خدمة المسجد الحرام وخدمة حجاج بيت الله الحرام ولذلك فلن نأتي للبيت العتيق للبيعة العامة إلا من بعد تصديق حكومة المملكة بشأن الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

وعلى كل حالٍ يا رجل لم نفتِ أنّك من الأنصار السابقين الأخيار حتى تضطر أن تعلن العداوة للإمام ناصر محمد اليماني ليعلموا ممن تخاف منهم أنّك لست من الأنصار! واستخدمتَ طريقةً غير لائقةٍ بتكذيب الحقائق على الواقع الحقيقي، وتنكر حتى البدر في كبد السماء؛ بل كأنك تجادلنا في رؤية هلالٍ يا رجل؛ بل تجادلنا في بدرٍ كالشمس في كبد السماء! وتغالط في الحقّ على الواقع الحقيقي وتصدّ عن ناصر محمد صدودا بغير الحقّ! وقصدك فقط ليطمئنوا أنّك لست من أنصار ناصر محمد اليماني. وأنا أشهد أنّك لست من الأنصار السابقين الأخيار يا ملهم؛ بل وحتى ولو أبدر القمر بعد مضي إحدى عشر يوماً من إعلان غرّة الشهر لقال ملهم: "هذا شيء طبيعي"! فلن يهتدي إلى الحقّ ملهم ما دام يخاف من البشر أكثر مما يخاف من الله الواحد القهار.. بل أراك تنكر أنّ البدر ليلتان في الشهر يُرى وجه القمر بدراً مكتملاً! ويعلم بذلك علماء الفلك في الشرق والغرب، إلا ملهم يُنكِر ذلك! وهل تعلمون لماذا؟ وذلك حتى لا تكون ليلة الخميس هي ليلة الإبدار الأولى.

ويا رجل فهل تعلم وكافة الأنصار السابقين الأخيار أنّه حتى قمر ليلة السبت سوف يستمرّ وجهُ القمر مكتملاً للناظرين إلى نصف منزلةِ السبت ولن ينقص وجهُ القمر إلا من بعد انقضاء نصف منزلة السبت؟ كون البدران في الشهر يستمرُّ وجهُ القمر مكتملاً 48 ساعة بدءًا من ميقات اكتمال وجه القمر البدر الأول، وذلك لتعلم أنّ الإمام المهديّ لا يجهل علم الفلك كما تصفنا بالجهل بغير الحقّ. ونعم يبدأ وجهُ القمر بالتناقص في منزلة السبت ولكن ليس من بداية المنزلة، ولسوف نبيّن ذلك في حينه.

وربما ينال العجب للناظرين إلى وجه القمر فيقولون فكيف يستمر القمر البدر ثلاث ليالٍ سوياً؟ كونهم شاهدوه بدراً ليلة الخميس وليلة الجمعة وليلة السبت. فنقول: ذلكم بسبب الإدراك ولكنّ أكثركم يجهلون، ولكنّه في الحقيقة لم يكن مكتملاً سوى 48 ساعة. ونفصّل ذلك في حينه ونقيم الحجّة بالحقّ على ملهم بزعمه أنّ وجه القمر لا يكون بدر التمام إلا ليلةً واحدةً فقط ثم يبدأ بالتناقص.

وبالنسبة لغروب القمر ليلة البدر الأولى فهو دائماً عند ظهور الخيط الأبيض من الخيط الأسود من الفجر بالأفق الشرقي، وبالنسبة لغروب القمر البدر في ليلة البدر الثانية فيحدث خلال ميقات الظلّ إلى شروق الشمس، وأحياناً يمتد في بعض الدول إلى ما بعد شروق الشمس، فلا تنسوا أنّ القمر أصلاً منطلقٌ شرقاً في الفضاء وليس غرباً، ونحن نفتي عن غروب قمر ليلة البدر الثانية خلال ميقات الظلّ أي يغرب في ميقات الظلّ وما وراءه، ولا مشكلة لو تأخّر في غروبه إلى ظهور الشمس في بعض الدول، فالمهم أنّكم تعلمون غروب القمر البدر لليلة الثانية أنّه لا يغرب في طرف الليل من جهة الفجر إلا أن يكون ليلة البدر الأولى فترونها بأمّ أعينكم في كل شهرٍ، وأما القمر البدر لليلة الثانية فيتمّ غروبه خلال ميقات الظلّ وما وراء ذلك إلى شروق الشمس.. وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله رب العالمين.

ولا نزال نُرحِّبُ بالدكتور العالم الفلكي ملهم هندي، وأعدُكَ بإذن الله (حبيبي في الله ملهم هندي) أن أقيم عليك الحجّة بكل المقاييس حتى يتبيّن لك أنّه الحقّ، فوالله ثم والله ثم والله ما افتريتُ على ربّي يا ملهم! وأنّ الخبر من الله الواحد القهار أنّ الشمس أدركت القمر فوُلِد الهلال من قبل الكسوف فاجتمعت به الشمس وقد هو هلالاً، ولعنة الله على من افترى على الله كذباً لعناً كبيراً، ومن أظلم ممن أفترى على الله كذباً أو كذّب بالحقّ لمّا جاءه. فاتّقِ الله حبيبي في الله ولا تأخذك العزة بالإثم وكن باحثاً عن الحقّ كما كنت بادئ الأمر.

خليفة الله وعبده؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

5. الترتيب #5 الرقم والرابط: 164827 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

-5-
    الإمام ناصر محمد اليماني
    14 - 01 - 1436 هـ
    07 - 11 - 2014 مـ
    1393-08-16ه.ش.
    07:12 مساءً
    ـــــــــــــــــــ

با برهانی مبین روشن شد که خورشید به ماه رسیده (ادراک) و انسان وارد عصر"نشانه های بزرگ ساعت" گردیده است .آیا کسی هست که پند گرفته و متذکر شود(هل من مدکر) ؟

بسم الله الرحيم وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين، أما بعد..
    ای ملهم حق روشن گردید و ماه تنها بعد از آنکه تاریکی شب کاملا فراگیر شد طلوع کرد؛ خداوند با نشانه ای آشکار ثابت نمود شب شنبه؛ با محاسبه بر اساس تاریخ ادراک شب هفدهم ماه محرم سال 1436 است در حالی که بر اساس رؤیت هلال شب پانزدهم اعلام شده است؛ از کی تا بحال ماه در شب پانزدهم بعد از تاریکی کامل ظاهر می شود؟ آیا اکنون وقت آن نرسیده است که دانشمندان نجوم اعتراف کنند شرطی از شروط و نشانه های بزرگ ساعت محقق شده است و بی شک و تردید؛ خورشید به ماه رسیده و ادراک رخ داده است؟ و حکم با خداوند است که او خیر الحاکمین است .وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين..

اقتباس المشاركة: 164798 من الموضوع: عــــــــــاجل: من المهدي المنتظَر إلى كلّ البشر في البوادي والحضر إليكم هذا الخبر العاجل..

- 5 -

الإمام ناصر محمد اليماني
    14 - 01 - 1436 هـ
    07 - 11 - 2014 مـ
    07:12 مساءً
    ـــــــــــــــــــ

وحصحصَ بالبرهان المبين أنّ الشمس أدركت القمر وأنّ البشر دخلوا في عصر أشراط الساعة الكُبرى، فهل من مدّكر؟

بسم الله الرحيم وسلام على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين، أما بعد..

وحصحصَ الحقّ الحقّ (يا ملهم) ولم يظهر القمر إلا بعد حلول الظلام تماماً، وحصحصَ الله بالبرهان المبين أنّ ليلة السبت هي ليلة السابع عشر من شهر محرم لعام 1436 بحسب حساب الإدراك وبرغم أنّ حساب الليلة حسب رؤية هلال محرم المدرك هي ليلة النّصف. ومِنْذ متى يظهر قمر ليلة النصف بعد حلول الظلام؟

أما آن الأوان لعلماء الفلك أن يعترفوا بحدث شرطٍ من أشراط الساعة الكبرى وأنّ الشمس أدركت القمر لا شك ولا ريب؟ فالحُكم لله وهو خير الفاصلين.

وسلامٌ على المرسلين، والحمدُ لله رب العالمين..
    أخوكم؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

6. الترتيب #6 الرقم والرابط: 164833 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

الإمام ناصر محمد اليماني
    14 - 01 - 1436
    هـ
    07 - 11 - 2014
    مـ

1393-08-16ه.ش
    8:40 مساء
    ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ
    بسم الله الرحمن الرحيم، وسلام على المرسلين، والحمد لله رب العالمين..
    در زیر قسمتی از بیان ملهم را نقل می کنیم:
    گفتی که بدر از غروب آفتاب پنجشنبه تا فجر روز جمعه خواهد بود .و حقیقت اینجاست و حساب مطابق آن است، حجت تو چیست ناصر؟
    پس ملهم حال حجت حق را در برابرت اقامه می کنیم؛ من نگفتم ماه از غروب آفتاب پنجشنبه تا فجر جمعه – بدر است- بلکه به حق فتوا دادم زمان کامل شدن بدر ماه در موعد فجر پنجشنبه است و حق روشن شد و همین اتفاق رخ داد و همه کسانی که در فجر پنجشنبه مراقب ماه بودند آن را مشاهده نمودند.
    به همین ترتیب فتوا داده بودم که ناظران به مدت 48 ساعت ماه را بصورت بدر کامل خواهند دید.از فجر پنجشنبه تا فجر جمعه 24 ساعت و از فجر جمعه تا فجر شنبه هم 24 ساعت و سپس ماه از منزل گاه خود در شب شنبه و در طی روزشنبه شروع به کوچک شدن می کند و نقصان در ماه بعد از غروب ماه در فجر شنبه بر اساس تاریخ و موعد مرکزکیهان و زمین یعنی مکه مکرمه آغاز خواهد شد؛ چون شب شنبه شب هفدهم محرم است.هر یک از این موارد به حق روشن و ثابت شد و حال چاره ای نداری که به حق بودن آن اعتراف نمایی و غرور ترا به گناه نکشاند در غیر اینصورت خداوند قلب تو را تبدیل به قلب شیاطین بشر می کند چون به علت تکبر با وجود آنکه حق برایت روشن گردید حاضر نشدی به حق اعتراف نمایی. از مکر خداوند بر حذر باش که کسی از مکر خداوند در امان نیست و من نصیحت گر توام. وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين..
    خليفة الله وعبده الإمام المهدي ناصر محمد اليماني

7. الترتيب #7 الرقم والرابط: 164842 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

الإمام ناصر محمد اليماني
    14 - 01 - 1436 هـ
    07 - 11 - 2014
    مـ

1393-08-16ه.ش
    9:07 مساء
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ
    بسم الله الرحمن الرحيم، وسلام على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين، أما بعد..
    به این نکته بسیار مهم توجه کنید:
    شب های بدر تنها دو شب هستند، اما راز اینکه شب های بدر در ماه محرم در چشم ناظران سه شب بنظر آمده است چیست؟ به حق برایتان فتوا می دهم که علت این است که ادراک هلال ماه محرم در صبح روز پنجشنبه رخ داده است نه حین غروب آفتاب روز پنجشنبه، اگر ادراک حین غروب آفتاب پنجشنبه رخ می داد و ماه در حالی که در ادراک بود قبل آفتاب غروب می کرد شب های بدر فقط دو شب بودند؛ شب پنجشنبه و شب جمعه. اما هلال محرم در فجر روز پنجشنبه در نقطه ادراک قرار گرفت و بخاطر همین هم بدر کامل ماه در فجر پنجشنبه اتفاق افتاد و بخاطر آنکه بدر ماه 48 ساعت طول می کشد؛ برای همین ماه در چشم ناظران از فجر پنجشنبه تا فجر شنبه بدر بنظر می رسد و بعد گذشتن 48 ساعت شروع به نقصان و کوچک شدن می کند؛ یعنی ماه در منزلگاه شنبه بعد از آنکه در روشنی صبح شنبه غروب کرد ؛ شروع به کوچک شدن می کند.
    در مورد علت این واقعه فتوا دادیم چون ادراک هلال ماه محرم در فجرپنجشنبه رخ داده است و به اذن خداوند به انصار مطالب بیشتری آموزش خواهیم داد تا حقایق و واقعیات آن را به اذن خداوند دریابند.وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله رب العالمين..

8. الترتيب #8 الرقم والرابط: 164845 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

الإمام ناصر محمد اليماني
    14 - 01 - 1436 هـ
    07 - 11 - 2014 مـ

1393-08-16ه.ش
    9:33مساء

بسم الله الرحمن الرحيم، وسلام على المرسلين، والحمد لله رب العالمين، أما بعد..
    ای ملهم زمانی که به من نسبت فرار از گفتگو با خود را می دهی می گوییم: الله المستعان، تمام این بیاناتی که در اینجا آوردیم تنها برای اقامه حجت مقابل تو بود نه برای انصار.خداوند و انصار پیشگام برگزیده شاهدند و شاهد بودن خداوند کافی است که ما به اذن الله برای اقامه حجت مقابل تو در تمام ابعاد آماده ایم؛ و ازشکل ماه در نیمه ماه محرم شروع می کنیم که طبق زمان رؤیت هلال محرم شب شنبه است.
    ملهم چرا ماه تنها زمانی در شرق ظاهر شد که تاریکی کاملا فراگیر شده بود؟ وچرا ماه در شب شنبه غروب نمی کند مگر بعد از بالاآمدن آفتاب شنبه...
    متشکرم بفرمایید برای گفتگو .

9. الترتيب #9 الرقم والرابط: 164966 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

- 6 -

الإمام ناصر محمد اليماني
    15 - 01 - 1436 هـ
    08 - 11 - 2014 مـ
    1393-08-17ه.ش.
    09:13 صباحاً
    ـــــــــــــــــــ

پاسخ به سؤال ملهم هندی درباره اینکه چراغروب قمر بزرگ در ماه شوال تا بعد از طلوع آفتاب به تأخیر افتاد...

بسم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين

خطاب به تمام کسانی که شب شنبه مقارن با نیمه ماه محرم سال 1436بر حسب زمان رؤیت هلال شاهد طلوع و غروب ماه بودند؛ می گوییم آیا همگی شاهد بودید که ماه تنها بعد از تاریکی کامل هوا طلوع کرد و در تاریکی کامل یعنی بعد از گذشتن مغرب و آغاز تیرگی شب(غسق الیل المظلم) ماه ظاهر شد و اهالی صنعاء نیز شاهد آن بودند که ماه در تاریکی و بعد از گسترش کامل شب ظاهر شد در حالی که با محاسبات اول محرم شب شنبه ؛ شب نیمه ماه بود.
    و حال از ملهم سؤال می کنیم: ای مرد از کی تا بحال قمر در شب نیمه ماه بعد از حلول تاریکی طلوع می کند ؟ در مورد غروب ماه در شب نیمه نیز همینطور؛ ناظران شاهد آن بودند که ماه غروب نکرد مگر تا زمانی که آفتاب بالا آمده و روشنایی کاملا زمین را فرا گرفته باشد! آیا این غروب ماه در نیمه محرم اینگونه باید باشد؟ حق خود را نشان داد و برای همگان روشن شد که شب شنبه به حق شب هفدهم محرم ؛بر اساس تاریخ ادراک هلال ماه محرم است .
    البته امام مهدی ناصر محمد یمانی توانایی این را دارد که پاسخ این سؤال را به صورت مفصل بدهد؛ همانطور که می تواند در مورد ماه بزرگ که ملهم درباره آن سؤال کرده بود توضیحات کامل بدهد.ما تفصیل دقیقی برای علت غروب دیر هنگام بدر ماه در روز چهاردهم شوال سال 1435 داریم؛ همان ماهی که در کنار –برج- ساعت در مکه مکرمه ملهم از آن عکس گرفته است و من به دانشمند نجوم ملهم قول دادم که به اذن خداوند از محکمات قرآن عظیم جواب مفصلی به آن بدهم؛ اما تصمیم گرفتم بیان نجومی مفصل از آیات محکم قرآن عظیم را به تأخیر بیندازم تا زمانی که دکتر ملهم هندی اعتراف کند که او واقعاً بدنبال حق است و می خواهد به حقیقت دست یابد ؛ چون به خداوندی که جز او خدایی نیست قسم می خورم در دکتر ملهم هندی امر غریبی را ملاحظه می کنم انگار که او لباس باطل بر تن حق می کند و درباره حقیقت مغالطه می نماید. ملهم! من نمی دانم این کار تو تعمدی است و از منجمانی هستی که اولیاء شیطان هستند ؛ و دانشمند فیزیک نجومی نیستي؟ یا اینکه دچار مس شیطانی و انفصال شخصیتی شده ای؟ یا غرور ترا به گناه کشانده است؟ اگر بعد از آنکه حق برایت روشن گردید؛غرور ترا به گناه کشانده باشد ؛ جهنم نصیب تو خواهد شد.

ای مرد من کوچکترین ظلمی به تو نمی کنم؛ و دلیل مغالطه تو در حق؛ شهادت دروغ و آشکار تو درباره ماه شب جمعه است چون ت
    و ادعا مي كني كه از آن تصویری داري که نشان می دهد ماه قبل از غروب آفتاب روز پنجشنبه –شب جمعه- طلوع کرده است و خداوند ترا در برابر عالمیان رسوا کرد! تمام انصار و حق جویان در کشورهای مختلف دیدند که بدر ماه در شب جمعه تنها بعد از طلوع آفتاب روز جمعه غروب کرد و ما این را حکم بین تو و انصار قرار دادیم تا با تصاویر ثابت کنند ماه در شب جمعه بعد از غروب کامل آفتاب پنجشنبه؛ و بعد از وارد شدن موعد مغرب در آسمان ظاهر شد ولی ملهم گفت او از طلوع ماه در شب جمعه قبل غروب آفتاب تصویربرداری کرده است و شهادت تمام انصاری که شاهد-غیر از این بودند- تکذیب کرد ولی حقیقت خود را نشان داد و در بسیاری از کشورهای جهان ماه شب جمعه بعد از طلوع آفتاب صبح جمعه غروب کرد مگر در یمن که غروب ماه در آخرین لحظات سپیده دم(میقات الظل) و قبل طلوع آفتاب جمعه رخ داد. ملهم! آیا تو واقعاً فکر می کنی تو تصویرطلوع ماه را قبل از غروب آفتاب پنجشنبه گرفته ای! ملهم اگر اینطور است پس چرا با اینکه ماه در شب پنجشنبه زود طلوع کرده صبح جمعه غروب آن با تأخیر و تا فرا رسیدن طلوع آفتاب همراه شده است؟ آیا این برهان روشن؛ نشانه آشکاری برای این نیست که تو دروغ گفته و به سراغ ما آمده ای که حق را با باطل بپوشانی؟ یا اینکه ملهم هندی تو به ناحق مغروری؛ از خدا بترس برادر. به خداوند قسم که این خبر بزرگی است و تو از آن رو برمی گردانی ملهم، چه کسی دربرابر عذاب بزرگ خداوند به تو پناه خواهد داد؟

اما درمورد سؤالت و تعجب و دهشت تو وغریب بودن این امر که چرا ماه بزرگی که تو تصویرش را در کنار ساعت مکه گذاشته ای در چهاردهم شوال با تأخیر غروب کرده است؛ ما به اذن خداوند می توانیم به ملهم ثابت کنیم که ما قبل از وقوع آن حادثه؛ در یکی از بیانات درباره وقوع آن نوشته و در ماه رمضان آن را در پایگاه گذاشته بودیم .در آن بیان یک کلام با قاطعيت گفتیم که عید مبارک فطر روز دوشنبه در تاریخ دوم شوال سال 1435خواهد بود چون در روز یکشنبه در ابتدای ماه شوال خورشید به ماه رسیده و ادراک اتفاق افتاده است و به خاطر ادراک هیچ بشری نتوانسته هلال شب اول شوال را ببیند چون هلال در حالت ادراک بوده است و برای همین گفتیم حتماً مسلمانان عید مبارک فطر را در سال 1435از دوشنبه آغاز خواهند کرد. اين امر دوباره اتفاق افتاد ، درماه شوال سال 1435 ؛شب اول بدر،شب یکشنبه بود و ماه در زمان فجر روز یکشنبه غروب کرد و اما شب دوم بدر، شب دوشنبه بود و شب دوشنبه شب شانزدهم شوال بود برای همین هم دیدید بدر دوم ماه با تأخیر و بعد از طلوع آفتاب صبح دوشنبه ؛ غروب نمود چون ماه در شب دوشنبه در منزل شانزدهم خود قرار داشت و این راز ماجراست ملهم. اما حساب شما این بود که شب دوشنبه؛ شب نیمه ماه شوال است؛ هیهات هیهات ملهم! شب نیمه ماه شوال سال 1435؛ شب یکشنبه بود چون من می دانستم خورشید در ابتدای ماه شوال به ماه رسیده و ادراک رخ خواهد داد . هیچ احدی نتوانست هلال ماه شوال را در منزل اول آن مشاهده کند و من می دانستم که اول شوال ادراک رخ داده و خورشید هلال ماه شوال را "درک "می کند و در این باره بطور مفصل و قبل از آنکه رخ دهد نوشتم و بیان را در ماه رمضان در پایگاه گذاشتم.
    وحال بدون مغالطه و خدعه به سراغ آن بیان می رویم و پناه بر خدا که از جاهلان باشیم. به بیان و تاریخ آن توجه کن ما قبل از آنکه رخ دهد خبرش را داده بودیم
    (مترجم : ترجمه بیان امام در رمضان سال 1435 در ادامه می آید )

اقتباس المشاركة: 151671 من الموضوع: سوف تدرك الشمس القمر في غُرَّة شوال الأولى ليلة الأحد فيحجب عن كافة البشر في غرَّته الأولى، وكذلك يبدر ليلة الأحد، وأما عيد الفطر فهو حتماً سوف يكون يوم الإثنين تاريخ اثنين من شوال..

الإمام ناصر محمد اليماني
    18 - 09 - 1435 هـ
    15 - 07 - 2014 مـ
    24-04-1393ه.ش
    11:48 صباحاً
    ــــــــــــــــــــ

خورشید درشب یکشنبه اول ماه شوال؛ ماه را درک خواهد کرد لذا هلال ماه در شب اول از دید همه بشریت پنهان می شود همچنین در شب یکشنبه بدر کامل می شود. و اما عید فطر حتما روز دوشنبه خواهد بود که البته دوم شوال است ؛ خدایا من ابلاغ کردم شاهد باش..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة الأنبياء والمرسلين وآلهم الطيبين الطاهرين وعلى كافة المؤمنين إلى يوم الدين، أمّا بعد..

سوال از تمام انصار و حق جویان: آیا دیدید که شب یکشنبه ماه بدون تردید در "میقات ظل" (سپیده دم = نیم سایه اول صبح ) غروب کرد جز این نیست که میقات ظل جزیی از روز است چون سپیده دم بعد از آن که شب و تاریکی آن نهایتا به دلیل داخل شدن روز؛ بگذردفرا می رسد.جز این نیست و بازگردیم به سؤال."میقات ظل" یا سپیده دم بعد از رفتن شب و قبل از طلوع خورشید است؛به این برهه "میقات ظل" (سپیده دم = نیم سایه اول صبح ) گفته می شود؛ آیا شاهد بودید که شب یکشنبه ماه درهنگام شب غروب نکرد بلکه در میقات ظل غروب نمود؟این برهان آشکاری برای اثبات این امر است که شب یکشنبه ؛ بدون شک و تردید شب شانزدهم ماه رمضان بود.

ما می خواهیم به انصار و تمام حق جویان بیاموزیم که اگر دیدید بدر ماه درطرف شب –در اثنای قیام برای نماز صبح- غروب کرد به یقین بدانید بدر مربوط به نیمه ماه (شب پانزدهم ) است؛ اما اگر دیدید بدر در سپیده دم و در خلال روز و قبل از طلوع خورشید غروب کرد به یقین بدانید آن بدر ماه بی شک و تردید ؛ بدر شب شانزدهم است .من با این حقیقت که کاملا دقیق و بدور از خطاست چالش ایجاد می کنم.

از خلال این حقیقت به یقین می توانید دریابید چه وقت خورشید ؛ ماه را ادراک می کند. اما این را چطور می توانید بفهمید؟ به این ترتیب که زمانی که شب اول ماه گذشت و مردم نتوانستند هلال ماه را در شب اول ببینند و بعد که هلال رؤیت شد آن را بزرگتر از حالت عادی دیدید ( انتفاخ اهله :یعنی شب بعد هلال رؤیت شده ازهلال شب اول بزرگ تر است) و دانستید هلال شب دوم است .حال برای آنکه یقین پیدا کنید خورشید ماه را ادراک کرده است منتظر شب های بدر باشید.اگر دیدید بدر ماه درزمانی که خط سفید آسمان از خط سیاه جدا می شود( یعنی زمان اذان صبح) غروب کرد به یقین بدانید آن شب ؛بی تردید و با دقت بسیار بالا و دور از خطا ،شب نیمه ماه است.اما اگر دیدید بدر ماه دیرتر و در زمان وارد شدن سپیده دم و در خلال آن قبل از طلوع خورشید غروب کرد در اینجا به یقین بدانید که آن شب ؛ شب شانزدهم ماه است.

شاید یکی از انصار عزیز من سؤال کند:"اگر دیدیم ماه بدر در زمان جدا شدن خط سپید از خط سیاه غروب کرد در حالی که تنها 13 روز و دوازده ساعت از ماه گذشته باشد و هیچ کس هلال را در شب اول ندیده باشد ولی بدر بعد از گذشت 13 شب کامل شود و غروب آن هم در زمان جدا شدن خط سپید از خط سیاه شب رخ دهد در حالی که بر اساس نظر رصدکنندگان ماه 13 شب از زمان دیدن هلال ماه گذشته باش
    د و بدر در شب چهاردهم کامل شد؛ آیا شب چهاردهم نیمه ماه است؟"امام مهدی ناصر محمد یمانی در جواب پرسشگران و تمام علمای فلک می گوید: شما می دانید شب نیمه ماه ،شب چهاردهم نیست بلکه شب پانزدهم ماه است و این اولین شب کامل شدن بدر است.این شب نیمه ماه است .اما مردم بدر کامل ماه را ماه شب چهارده می نامند چون آن را بعد از غروب خورشید روز چهاردهم می بینند.سؤالی که مطرح می شود این است که این شبی که شاهد آن بودیم که بدر ماه کامل است چست؟ آیا شب پانزدهم و نیمه ماه نیست چون زمان آغاز شب نیمه ماه ؛ تمام شدن کامل روز چهاردهم است و شب پانزدهم ( نیمه ماه ) از لحظه غروب خورشید روز چهاردهم و ظاهر شدن شفق غربی و ظاهر شدن شفق قرمز بعد از غروب خورشید روز چهاردهم آغاز می شود.
    چیزی که می خواهیم به تمام انصار و حق جویان عالم بگوییم این است که اگر دیدید هلال ماه علیرغم اینکه اولین هلالی است که توسط تمام مردم دیده شده ؛ بزرگ است(انتفاخ اهله) این سؤال مطرح می شود که هلال شب اول کجا رفته است؟ جواب این است که آن هلال علیرغم تولد؛ قبل از غروب خورشید غروب کرده است و مردم نتوانسته اندآن را ببینند چون در حالت ادراک بوده است. ادراک این است.

برای اینکه بدانید خورشید واقعا ماه را درک کرده است ؛ باید ببینید که بدر ماه در حالی کامل شده که تنها 13 روز از عمر ماه گذشته است و هر روز 24 ساعت است.پس علت حتمی آن این است که مردم نتوانسته اند شب اول هلال را ببینند.پاک و منزه است پرورد
    گار (سبحان ربی ) ؛ در"دوران گفتگوی پیش از ظهور" چندین بار نشانه ادراک در ماه رمضان رخ داده است بجز این رمضان که در آن خورشید ماه را ادراک نکرد و برای همین حساب بر طبق نظم خود بوده و دیدید که بدر ماه بعد از گذشت 14 روز کامل شد و هر روز 24 ساعت است. بعد از غروب آفتاب روز چهاردهم؛ ماه شب پانزده ظاهر شد یعنی شب شنبه که بر حسب رؤیت هلال در یمن؛ شب نیمه ماه است .این برای این است که بدانید، بدر ماه بر اساس محاسبات رصدکنندگان حتما بعد از گذشتن 14 روزکامل می شود و هر روز 24 ساعت است وماه هایی در پیش است که در آن خورشید ماه را درک کرده و خواهید دید اولین شب از شب هایی که بدر رخ می دهد؛ شب چهاردهم و قبل از تاریخ شب پانزدهم ماه است.چه شده که متوجه این خبر نمی شوید؟ چرا دیدگان شما درک نمی کند که خورشید واقعا به ماه رسیده و آن را درک کرده است و این نشانه ای از نشانه ها و شروط بزرگ ساعت است و آیه تصدیق مهدی منتظر ناصر محمد یمانی است؟
    ممکن است حق جویان ندانند چگونه به یقین دریابند که خورشید به ماه رسیده و آن را درک کرده است؛ پس مستقیما از
    محمدٍ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم فتوا می آوریم:[مِنَ اقْتِرَابِ السَّاعَةِ أَنْ يُرَى الْهِلاَلُ قَبَلاً فَيُقَالُ : لِلَيْلَتَيْنِ از علایم نزدیک شدن قیامت این است که هلال را می بینید و می گویید هلال دو شبه است]صدق عليه الصلاة والسلام
    سؤالی که مطرح ی شود این است که: چه چیز باعث بزرگ بودن هلال( انتفاخ اهله) می شود؟ جواب این است که خداوند امام مهدی ناصر محمد را برانگیخته است تا آن را از کتاب خدا و بطور مفصل برایتان بیان نماید.خداوند تعالی می فرماید:
    {وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا (1) وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا(2)}
    صدق الله العظيم [الشمس].
    {به خورشید و گسترش نور آن سوگند،(1)و به ماه هنگامی که بعد از آن درآید،(2)}
    با اینکه از آغاز خلقت آسمان ها و زمین توسط خداوند ماه نمی بایست بعد از سر زدن ماه جدید خورشید را تعقیب کند وگواه آن فرموده خداوند تعالی است:
    {وَالشَّمْسُ تَجْرِي لِمُسْتَقَرٍّ لَهَا ذَلِكَ تَقْدِيرُ الْعَزِيزِ الْعَلِيمِ (38)وَالْقَمَرَ قَدَّرْنَاهُ مَنَازِلَ حَتَّى عَادَ كَالْعُرْجُونِ الْقَدِيمِ (39) لَا الشَّمْسُ يَنْبَغِي لَهَا أَنْ تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ(40)}صدق الله العظيم [يس]
    {و خورشید که پیوسته بسوی قرارگاهش در حرکت است؛ این تقدیر خداوند قادر و داناست. (38)و برای ماه منزلگاه‌هایی قرار دادیم، (و هنگامی که این منازل را طی کرد) سرانجام به منزل اول در می‌آید.(39)نه خورشید را سزاست که به ماه رسد، و نه شب بر روز پیشی می‌گیرد؛ و هر کدام در مسیر خود شناورند.(40)}
    سؤالی که مطرح می شود این است که : آیا خورشید نمی بایست ماه را درک کرده ودر آغاز ماه ، هلال نباید خورشید را در حالی که جلوتراز آن است تعقیب کند؟ جواب این که : بله خورشید نمی بایست به ماه رسیده و از آن جلو بیفتد و این روندی است که از زمانی که خداوند آسمان ها و زمین را خلق نموده است ادامه داشته تا اینکه عمر حیات جهان وارد دورانی شود که دوران اشراط بزرگ ساعت است(قیامت).در این عصر است که خورشید ماه را درک کرده و از آن می گذرد و ماه به دنبال آن حرکت می کند . گواه آن فرموده خداوند تعالی است:{وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا (1) وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا(2)}صدق الله العظيم [الشمس]
    {به خورشید و گسترش نور آن سوگند،(1)و به ماه هنگامی که بعد از آن درآید،(2)}
    ممکن است یکی از علمای فلک ( ستاره شناسان) سؤال کند:" ای ناصر محمد ، از کجا به یقین می توانیم بدانیم ماه در حالی که هلال است از پی خورشید می آید؟" درجواب تمام این علما می گوییم: همه شما می دانید که ماه و خورشید و زمین هر یک در مداری در حال حرکتند(اشاره به آیه کریمه:وَهُوَ الَّذِي خَلَقَ اللَّيْلَ وَالنَّهَارَ‌ وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ‌ كُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ ﴿٣٣ الأنبیاء) و می دانید بعد از خاتمه منازل ماه؛ خورشید و ماه درمحاق به یکدیگر می رسند و سپس ماه از سمت شرق از خورشید جدا می شود و خورشید در غرب آن قرار گرفته و آن را تعقیب می کند و به علت دوران زمین ، می بینید که خورشید قبل از هلال غروب می کند و سپس هلال ماه که در پیشاپیش (سمت شرق ) خورشید است غروب می کند برای همین می توانید هلال اول ماه را بعد از غروب خورشید ببینید.اگر خورشید به ماه برسد(ادراک) تمام این قضیه برعکس می شود و می بینید که هلال ماه قبل از خورشید غروب می کند و سپس خورشید در حالی که در شرق و پیشاپیش هلال ماه است غروب می کند و هلال ماه به دنبال خورشید و در سمت غرب آن حرکت می کند و وقتی با خورشید در یک خط قرار می گیرد شکل هلال را دارد یعنی قبل از مقارنه هلال ماه متولد می شود و زمانی که خورشید با ماه در یک خط قرار می گیرند؛ هلال ماه از قبل تشکیل شده است.
    شما علمای نجوم می دانید که حرکت ماه سریعتر از خورشید است و برای همین خداوند تعالی می فرماید:
    {لَا الشَّمْسُ يَنْبَغِي لَهَا أَنْ تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ(40)}صدق الله العظيم [يس]
    {نه خورشید را سزاست که به ماه رسد، و نه شب بر روز پیشی می‌گیرد؛ و هر کدام در مسیر خود شناورند. }
    از آنجا که خداوند می داند حرکت ماه سریعتر از خورشید است, برای همین می فرماید: {لَا الشَّمْسُ يَنْبَغِي لَهَا أَنْ تُدْرِكَ الْقَمَر}.سؤالی که در اینجا مطرح می شود این است که چگونه هلال ماه متولد شده و بعد می بینید به دنبال خورشید حرکت کرده و خورشید از ماه جلو افتاده است در حالی که هلال ماه قبل آن متولد شده است؟ اکثر نوشته های نجومی شما شهادت می دهند که شما درباره ماه هایی که در آن خورشید ؛ ماه را درک کرده است فتوا داده اید که هلال فلان ماه در فلان ساعت متولد خواهد شد و قبل از خورشید غروب می کند و برای همین محال است بتوان هلال فلان ماه را رؤیت کرد و این محاسبات را کاملا دقیق و به دور از خطا می خوانید!
    پس امام مهدی ناصر محمد یمانی حجت را بر شما اقامه نموده و می گویم :این که گفته اید همان ادراک است . چگونه آگاهانه حق را انکار می کنید؟ شما منجمانی که یار شیطان اند (پیشگوها )نیستید ؛ شما علمای نجومید ؛ پس دانسته حق را پنهان و انکار نکنید . و اگر گفتید :" ناصر محمد زمین و زمان را به هم نریز این پدیده ی طبیعی است که هلال متولد شود و سپس پیش از خورشید غروب کند" امام مهدی برایتان حجت حق می آورد و می پرسد: به من خبر دهید هلال ماه نو کی متولد می شود؟ جواب تمام علمای نجوم روشن است .همگی بدون استثناء و یک زبان می گویند:" خورشید و ماه در زمان محاق با یکدیگر جمع می شوند و به این حالت اقتران گفته می شود .خورشید بالا ( دورتر از زمین) و ماه نزدیکتر است به همین دلیل است که در این زمان گاهی کسوف خورشید رخ بدهد چرا که ماه مانع از رسیدن نور خورشید به زمینیان می شود که در قاعده مخروطی هستند که سایه ماه آن را تشکیل می دهد. سپس در آن لحظه ماه از خورشید جدا شده و به سمت شرق آن می رود و چون سرعت ماه بیش از خورشید است از آن جلو افتاده و خورشید را رها می کند تا در سمت غرب ماه وبه دنبال آن (ماه) حرکت کند".

امام مهدی به حق برایتان حجت می آورد که " ای علمای نجوم ؛ پس چگونه می گویید در فلان ساعت ماه با خورشید در محاق( یا کسوف خورشیدی) جمع شده و سپس ماه قبل از خورشید غروب می کند در حالی که خورشید در سمت مشرق جلوتر از ماه بوده و ماه در سمت غرب آن را تعقیب می کند؟ امام مهدی برایتان حجت می آورد که مگر سرعت حرکت ماه بیشتر از خورشید نیست؟ پس چطور ممکن است که با خورشید در حالت اقتران قرار بگیرد و بعد خورشید با وجود سرعت بیشتر ماه آن را پشت سر جا بگذارد؟ به خداوندی که جز او خدایی نیست نه عقل این را می پذیرد و نه علم ومنطق که ماه با خورشید در محاق جمع شود و سپس خورشید ماه را جا گذاشته و جلو بیفتد در حالی که سرعت خورشید کندتر از ماه است؟
    با وجود اینکه امام مهدی ناصر تمام علوم فلکی و نظام خورشید و ماه شما را می پذیرد اما این یک نکته را عقل امام مهدی نمی تواند بپذیرد. این را علم نیز نمی پذیرد.منطق یک انسان عادی هم نمی تواند آن را بپذیرد. امتحان کنید و از یک انسان عاقل اما بیسواد که خواندن و نوشتن نمی داند و از علم نجوم چیزی نمی داند،بپرسید: آیا می دانی که ماه در محاق با خورشید جمع می شود و با وجود اینکه سرعت ماه از خورشید بیشتر است اما خورشید ماه را جا گذاشته وجلو می افتد ؟ او به شما خواهد گفت: چگونه ممکن است که سرعت ماه بیشتر باشد اما خورشید جلو بیفتد و ماه را پشت سر خود رها کند! این را عقل و منطق نمی تواند بپذیرد و سپس با وجود بیسواد بودن و ناتوانی در خواندن و نوشتن در برابرتان حجت می آورد
    ای بندگان خداوند؛ اگر دونفر باشند که در حال حرکتند و سرعت یکی از دیگری بیشتر است .حال کدام یک دیگری را پشت سر می گذارد؟ جوابتان مشخص است.آنکه سریعتر است دیگری را که سرعت کمتری دارد پشت سر می گذارد.خورشید و ماه هم همینطور هستند.
    ممکن است یکی از انصار عزیزم سؤال کند:"ای امام من د
    ر این بیان تقریبا فهمیدم چگونه خورشید ماه را درک کرده است ولی باز سردرگم شدم".پس امام مهدی ناصر محمد به تمام پرسشگران جواب می دهد که: ادراک یعنی هلال ماه قبل از اقتران متولد شود و زمانی خورشید با ماه جمع می شود که هلال متولد شده است و سپس به سمت شرق آن را پشت سر گذاشته و آن را (خورشید را ) در سمت غرب رها می کند تا پشت سرش حرکت کند..دوباره تکرار می کنم که : اگر خورشید ماه را درک کند ؛ ماه که گردش به دور خود را تمام کرده است وارد ماه جدید شده وهلال آن قبل از کسوف واجتماع بین ماه و خورشید تشکیل می شود پس اجتماع (در یک راستا قرار گرفتن ) بین ماه و خورشید زمانی رخ می دهد که ماه به صورت هلال درآمده است و خداوند شاهد و وکیل این سخن است.
    اما دلیل علمی غروب ماه قبل از غروب خورشید آن هم در حالی که هلال متولد شده این است که هلالی که در طی تشکیل آن خورشید ماه را درک کرده است قبل از اقتران متولد شده است.برای همین هلال ماه جدید قبل از غروب خورشید غروب می
    کند و آن در حال ادراک است ؛ بعد خورشید با آن جمع می شود در حالی که ماه به شکل هلال است و سپس از آن گذشته و آن را در شرق خود جا می گذارد تا (خورشید ) از غرب به دنبال آن حرکت کند.
    از علمای نجوم متعجبم؛ چرا یکی از شما دست از غرور و تکبر خود بر نمی دارد تا بیاید و در "عصر گفتگو قبل از ظهور" با مهدی منتظر به مناظره و گفتگو بپردازد تا برایشان روشن شود او را بر حق است! شاهد بودن خداوند کافی است و او بر همه چیز شاهد است.

ای انصار، بیایید تا یادتان بدهم چگونه با نشانه "ادراک" علمای نجوم را شکست بدهید. پس به آنها بگویید: آیا شما برای مردم فتوا نمی دهید که ماه تندتر از خورشید حرکت می کند؟ جواب خواهند داد که به خداوند که همین گونه است.به آنها بگویید: مگر شما نمی گویید لحظه آغاز عمر دوره جدید ماه ( اهله) از لحظه جدا شدن ماه از خورشید از سمت مشرق است؟ جواب می دهند بلی البته که همینطور است.پس در برابرشان حجت اقامه کنید که : پس چگونه است که در پایان ماه، ماه با خورشید جمع شده و به محاق می رود بعد از جانب شرق از آن جدا می شود و سپس از غرب در پی خورشید قرار می گیرد؟ شما می گوییداز جانب شرق از خورشید جدا شده است پس چطور برمی گردد واز جانب غربی پشت سر آن قرار می گیرد؟از آنجا که ما فتوای حق شما را می پذیریم که هلال فلان ماه با وجود تولدش قبل از غروب آفتاب ، غروب خواهد کرد و این صحیح است ولی اشتباهتان در این است که می گویید با خورشید جمع شده است ولی فتوای امام ما مهدی حق است که می گوید هلال ماهی که در آن خورشید ماه را درک کرده باشد حتما قبل از کسوف متولد شده است و در زمان اجتماع با خورشید ماه جدید به شکل هلال است و در زمان کسوف در اول ماه؛ شکل هلال را دارد ( به جای آنکه تمام سطح ماه تیره باشد).

ای امت اسلام؛ شما می دانید که علت انتفاخ اهله در اول ماه این است که خورشید ماه را درک کرده وقبل از کسوف و اجتماع (در یک راستا قرار گرفتن ) بین ماه و خورشید هلال متولد شده است. به این معنی که هلال شب اول ماهی که در آن خورشید ماه را درک کرده است را ندیده اید و تنها شب دوم هلال رؤیت می شود که بزرگ تر ازاندازه هلال شب اول است علت هم آن است که این هلال در حقیقت هلال شب دوم است و در چشم ناظران هلال دو شبه است.این گواه فتوای محمد رسول الله صلی علیه و اله و سلم است که [من أشراط الساعة الكبرى انتفاخ الأهلّة از نشانه های بزرگ ساعت بزرگ شدن هلال است]
    با آنکه هلال دیده شده ؛ اولین هلالی است که در آن ماه دیده می شود اما هلال بزرگ است و برای همین آن را هلال دوشبه می گویند چون واقعاً هلال شب دوم است. ناصر محمد نشانه "ادراک" را از خودش اختراع نکرده است .ای مردم شما را چه شده است که این سخن را نمی فهمید؟
    تأکید می کنیم که عید مبارک فطر روز دوشنبه است چراکه ماه رمضان امسال سی روزه است وشما هلال شوال را در شب اول نخواهید دید چون در حالت ادراک است وبرای همین شب بدر اول ماه شوال متفاوت است و شب بدر پس از گذشت سیزده روز از شروع شوال خواهد بود با آنکه در ماه رمضان بدر ماه درهمان روزی که ماه آغاز شده رخ داده است یعنی شروع ماه شنبه و بدر اول شنبه است ولی هلال ماه شوال را در دنیا کسی نمی تواند ببیند چون بعد غروب خورشید در شنبه 29 رمضان و شب یکشنبه در حالت ادراک است.

فرض بر این بود (می بایست ) که عده ای از مردم بعد از غروب خورشید در روز 29 هلال شوال را ببینند و عده ای دیگر روز یکشنبه را به عنوان آخرین روز(سی ام ) رمضان در نظر بگیرند؛ در حالی که برای مردم تمام دنیا این ماه سی روزه است ولو اینکه عده ای روز اول رمضان را بر اساس رصد و رؤیت شرعی ماه از دست داده باشند.در اینجا فکر می کنید که چگونه است که در ماه رمضان ماه در همان روزی بدر شد که رمضان آغاز شده بود( یعنی روز شنبه بر اساس رؤیت شاهدان در یمن)و بدر ماه هم در شنبه و شب 15 رمضان کامل شد؟ سؤالی که مطرح می شود این است که : چرا کامل شدن بدر ماه در شوال در همان روزی که شوال آغاز شده است رخ نمی دهد چون رصدگران شب دوشنبه را آغاز ماه شوال اعلام می کنند اما بدر ماه در یکشنبه کامل می شود.اگر کسی از ساکنان کره زمین بعد از غروب خورشید در روز شنبه ماه را دیده بود این امر طبیعی بود و این ادراک نیست چون برخی از ساکنان زمین هلال را در شب اول دیده اند ولو اینکه دیگران آن را ندیده باشند و ماه قبل را با سی روز به آخر رسانده باشند .اما ادراک کلی این است که شب اول هیچ کس هلال را نبیند چنان که در روز شنبه 29 رمضان و شب یکشنبه کسی هلال شوال را نبیند و هلال ماه شوال از چشم همه پنهان باشد چون در حالت ادراک است . از آنجا که شب اول شوال ادراک رخ داده است ؛ تمام مسلمانان جهان آن روز را روزه می گیرند چون کسی هلال ماه شوال را ندیده است تا افطار کند.برای همین شوال از روز دوشنبه آغاز شده و عید روز دوشنبه در نظر گرفته می شود در حالی که دوشنبه روز دوم ماه است نه روز اول. و روز اول ماه یکشنبه است.برای همین هم خواهید دید که بدر ماه شوال در شب یکشنبه کامل می شود .بخاطر آنکه هیچ یک از ساکنان زمین در شب یکشنبه و بعد از غروب خورشید روز شنبه 29 رمضان ( بر اساس روزه مردم یمن) هلال شوال را رویت نکرده است و از طرفی می بینید که بدر ماه شوال در شب یکشنبه کامل شده است این یعنی خورشید در شب یکشنبه به ماه رسیده(ادراک) و کسی هلال شوال را ندیده است چون در حالت ادراک کلی بوده است.
    آیا فهمیدید که خورشید به ماه رسیده است ؟ و این یکی از اشراط بزرگ ساعت و نشانه تصدیق مهدی منتظر است و همه امور به خداوند بازمی گردد و او از نگاه های مخفیانه و رازهای نهفته در سینه ها آگاه است و بازگشت به سوی اوست.

اقتباس المشاركة: 151193 من الموضوع: سوف تدرك الشمس القمر في غُرَّة شوال الأولى ليلة الأحد فيحجب عن كافة البشر في غرَّته الأولى، وكذلك يبدر ليلة الأحد، وأما عيد الفطر فهو حتماً سوف يكون يوم الإثنين تاريخ اثنين من شوال..

الإمام ناصر محمد اليماني
    18 - شوال - 1435 هـ
    15 - 07 - 2014 مـ
    ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
    ــــــــــــــــــــ

سوف تدرك الشمس القمر في غُرَّة شوال الأولى ليلة الأحد فيُحْجَب عن كافة البشر في غرَّته الأولى وكذلك يبدر ليلة الأحد.
    وأما عيد الفطر فهو حتماً سوف يكون يوم الإثنين تاريخ اثنين من شوال، اللهم قد بلغت اللهم فاشهد..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة الأنبياء والمرسلين وآلهم الطيبين الطاهرين وعلى كافة المؤمنين إلى يوم الدين، أمّا بعد..

سؤال لكافة الأنصار والباحثين عن الحقّ: فهل وجدتم القمر ليلة الأحد لم يغرب إلا في ميقات الظلّ لا شكّ ولا ريب؟ ألا وإنّ ميقات الظلّ هو جزء من النهار لكونه يأتي من بعد أن يذهب الليل وظلمته نهائياً بسب دخول النهار، ألا وإنّ ميقات الظلّ هو بعد ذهاب الليل وقبل طلوع الشمس ذلكم ميقات الظلّ. والسؤال مرة أخرى: فمَنْ شاهد القمر ليلة الأحد لم يغرب إلا خلال ميقات الظلّ ولم يغرب طرف الليل؛ بل في ميقات الظلّ في طرف النّهار؟ وهذا برهانٌ مبينٌ أنَّ ليلة الأحد هي ليلة ستة عشر من رمضان لا شك ولا وريب.

وما نريد أن نعلِّمه للأنصار وكافة الباحثين عن الحقّ أنكم إذا وجدتم القمر البدر يغرب طرف الليل أثناء قيام صلاة الفجر فاعلموا علم اليقين أنّ ذلك البدر هو ليلة النِّصف من الشهر، وأما حين تجدون القمر البدر غرب في ميقات الظلّ خلال طرف النهار وقبل طلوع الشمس فاعلموا علم اليقين أنّ ذلك البدر هو بدر ليلة السادس عشر من الشهر لا شك ولا ريب، وأتحدى في هذه الحقيقة بدقةٍ متناهيةٍ بعيدة عن الخطأ.
    ومن خلال تلك الحقيقة تعلمون علم اليقين عندما تدرك الشمس القمر، وأما كيف تعلمون ذلك؟ فهو عندما تمرّ أوّل ليلة من الشهر ولم يُشاهِدْ هلال الشهر في الليلة الأولى كافةُ البشر وشاهدتم الهلال منتفخاً فاعلموا أنّ ذلك لكونه هلال الليلة الثانية، وحتى تعلموا علم اليقين أنّ الشمس حقاً أدركت القمر في ليلته الأولى فراقبوا ليالي الإبدار فإذا وجدتم القمر البدر غرب عندما يتبيّن لكم الخيط الأبيض من الخيط الأسود من الفجر فهنا تعلمون علم اليقين أنّ تلك الليلة هي ليلة النِّصف من الشهر لا شك ولا ريب بدقةٍ متناهيةٍ بعيدةٍ عن الخطأ. وأمّا حين تجدون أن ّالقمر البدر غرب من بعد دخول الظلّ فغرب خلال الظلّ وقبل طلوع الشمس فهنا تعلمون علم اليقين أنّ تلك الليلة هي ليلة السادس عشر من الشهر.

وربّما يودُّ أحد أحبتي الأنصار أن يقول: "وإذا وجدنا القمر البدر غرب عندما تبيّن لنا الخيط الأسود من الخيط الأبيض من الفجر برغم أنّها لم تنقضِ من الشهر إلا ثلاثَ عشرةَ ليلة واثني عشرة ساعة عند غروب القمر البدر برغم أن كافة البشر لم يشهدوا رؤية الهلال ولكنه اكتمل البدر بعد مضي ثلاثة عشر ليلة وشاهدناه مكتملاً، وكذلك تبيَّن لنا غروبه عندما تبيَّن لنا الخيط الأبيض من الخيط الأسود من الفجر برغم أنه لم ينقضِ من الشهر بحسب رؤية الأهلّة إلا ثلاث عشر ليلة واكتمل البدر في ليلة الرابع عشر، فهل ليلة الرابع عشر هي ليلة النِّصف؟". فمن ثمَّ يردُّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني على السائلين وجميع الفلكيين وأقول لكم جميعاً: إنكم لتعلمون أنّ ليلة النِّصف ليست ليلة الرابع عشر؛ بل ليلة النِّصف هي ليلة الخامس عشر من الشهر وهي أول اكتمال ليالي الإبدار، فتلك هي ليلة النِّصف، وإنما يسمّي الناس بالبدر المكتمل قمر أربعة عشر لكونهم شاهدوه بعد غروب شمس الرابع عشر. والسؤال الذي يطرح نفسه فما هي تلك الليلة التي شاهدتم القمر البدر فيها مكتملاً؟ أليست هي ليلة الخامس عشر ليلة النِّصف من الشهر لكون ميقات ليلة النِّصف من الشهر يدخل ميقاتها من بعد انقضاء أربعة عشر يوماً بالتمام والكمال وتبدأ ليلة النِّصف من لحظة غروب شمس الرابع عشر بظهور الشفق الغربي فمن ثم تدخل ليلة الخامس عشر بدءاً من ظهور الشفق الأحمر من بعد الغروب لشمس الرابع عشر.

وما نريد قوله لكافة الأنصار وكافة الباحثين عن الحقّ في العالمين أنكم إذا شاهدتم هلال الشهر منتفخاً برغم أنّ تلك أول رؤية لهلال الشهر من قِبَلِ كافة البشر؛ والسؤال الذي يطرح نفسه فأين ذهب هلال الليلة الأولى؟ والجواب ذلك الهلال غرب قبل غروب الشمس برغم أنه قد وُلد، ولذلك لم يشاهده كافةُ البشر لكونه في حالة إدراكٍ، فذلك هو الإدراك.

وحتى تعلموا علم اليقين أنّ الشّمس حقاً أدركت القمر فذلك لكونكم سوف تجدون القمر صار بدراً برغم أنّه لم ينقضِ من الشهر إلا ثلاثة عشرة يوماً، فمن ثمّ صار القمر بدراً برغم أنّه لم ينقضِ من الشهر إلا ثلاثة عشرة يوماً، وكل يومٍ 24 ساعة.
    إذاً يا إخواني فحتماً لم يشاهد البشر هلال الليلة الأولى من الشهر، وسبحان ربي فكم تكرّرت آيات الإدراك في أشهر رمضان في عصر الحوار من قبل الظهور إلا شهر رمضان هذا فلم تدرك الشمس القمر ولذلك انضبط الحساب فوجدتم القمر البدر اكتمل بعد مضي أربعة عشرة يوماً وكل يومٍ 24 ساعة، ومن بعد غروب شمس الرابع عشر ظهر لكم القمر البدر ليلة الخامس عشر أي ليلة السبت أي ليلة النِّصف وبحساب رؤية الهلال في اليمن، وذلك لتعلموا أنّ القمر البدر حقاً يكتمل بحساب رؤية الأهلّة بعد مضي أربعة عشر يوماً وكل يوم 24 ساعة لا شك ولا ريب لكونها آتية ٌعليكم أهلّةٌ سوف تدرك فيها الشمس القمر فتجدون أول ليالي الإبدار هي ليلة الرابع عشر من قبل تاريخ ليلة الخامس عشر من الشهر، فلماذا لم تفقهوا الخبر؟ ولماذا لم تدرك الأبصار أنّ الشمس حقاً أدركت القمر تصديقاً لأحد أشراط الساعة الكبرى وآية التصديق للمهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني؟

وبما أنّ كافة الباحثين عن الحقّ لم يفطنوا كيف يعلمون علم اليقين أنّ الشمس أدركت القمر فسوف نترك الفتوى مباشرةً من محمدٍ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم: [مِنَ اقْتِرَابِ السَّاعَةِ أَنْ يُرَى الْهِلاَلُ قَبَلاً فَيُقَالُ: لِلَيْلَتَيْنِ] صدق عليه الصلاة والسلام.

والسؤال الذي يطرح نفسه هو: ما سبب انتفاخ الأهلّة؟ والجواب قد بعث الله به الإمام المهديّ ناصر محمد ليفصِّله لكم من الكتاب تفصيلاً. تصديقاً لقول الله تعالى: {وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا (1) وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا(2)} صدق الله العظيم [الشمس].
    برغم أنّ القمر لا ينبغي له أن يتلوَ الشمس في الجريان من بعد بزوغ هلال الشهر الجديد منذ أن خلق الله السماوات والأرض. تصديقاً لقول الله تعالى: {وَالشَّمْسُ تَجْرِي لِمُسْتَقَرٍّ لَهَا ذَلِكَ تَقْدِيرُ الْعَزِيزِ الْعَلِيمِ (38) وَالْقَمَرَ قَدَّرْنَاهُ مَنَازِلَ حَتَّى عَادَ كَالْعُرْجُونِ الْقَدِيمِ (39) لَا الشَّمْسُ يَنْبَغِي لَهَا أَنْ تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ(40)} صدق الله العظيم [يس].

والسؤال الذي يطرح نفسه: فهل لا ينبغي للشمس أنْ تدرك القمر فيتلوها الهلال في بداية الشهر وهي تتقدّمه؟ والجواب: نعم لا ينبغي للشمس أنْ تدرك القمر فتتقدّمه منذ أنْ خلق الله السماوات والأرض حتى يدخل عمر الحياة الدنيا في عصر أشراط الساعة الكبرى، فمن ثمّ تدرك الشمس القمر فيتلوها. ولذلك أقسَمَ اللهُ تعالى بهذا الحدث. تصديقاً لقول الله تعالى: {وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا (1) وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا(2)} صدق الله العظيم [الشمس].

وربّما يودُّ أحد السائلين من علماء الفلك أن يقول: "يا ناصر محمد، وكيف نعلم علم اليقين أنّ القمر تلاها وهو هلالٌ؟". والجواب لكافة علماء الفلك نقول لهم: إنكم لتعلمون أنّ القمر والشمس والأرض كلٌّ في فلكٍ يسبحون، وتعلمون أنّ القمر يجتمع بالشمس في المحاق بعد انتهاء منازل الأهلّة، فمن ثم ينفصل عنها شرقاً فيترك الشمس تتلوه من ناحية الغرب، وبسبب دوران الأرض تجدون أنّ الشمس تغرب قبل القمر الهلال ومن ثم يغرب القمر الهلال وهو يتقدمها، ولذلك تشاهدون هلال أوّل الشهر من بعد غروب الشمس، فإذا أدركت الشمس القمر فسوف يحدث العكس تماماً فتجدون أنّ القمر الهلال يغرب قبل غروب الشمس ومن ثم تغرب الشمس بعده وهي تتقدمه شرقاً والقمر الهلال يتلوها من جهة الغرب فيجتمع بها وقد هو هلال، بمعنى أنّه وُلِدَ من قبل الاقتران فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال.

وأنتم يا معشر علماء الفلك تعلمون أنّ القمر هو أسرع من الشمس في حركته، ولذلك قال الله تعالى: {لَا الشَّمْسُ يَنْبَغِي لَهَا أَنْ تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ(40)} صدق الله العظيم [يس].

وبما أنّ الله يعلم أنّ القمر هو أسرع من الشمس، ولذلك قال: {لَا الشَّمْسُ يَنْبَغِي لَهَا أَنْ تُدْرِكَ الْقَمَرَ}، والسؤال الذي يطرح نفسه فكيف أنّ هلال الشهر يولد ومن ثم تجدونه يتلوها والشمس تتقدمه برغم أنّه سبق ميلاده؟ ومعظم تقاريركم الفلكيّة تشهد على فتواكم في أهلّة الشهور التي تدرك فيها الشمس القمر فتقولون أنّ هلال الشهر الفلاني سوف يولد في الساعة الفلانيّة ويغرب قبل الشمس ولذلك يستحيل رؤية هلال الشهر الفلانيّ علميّاً بدقةٍ متناهية بعيدةٍ عن الخطأ!

ومن ثمّ يقيم عليكم الإمام المهديّ ناصر محمد الحجّة وأقول: فذلك هو الإدراك فكيف تنكرون الحقّ وأنتم تعلمون؟ وأنتم لستم منجِّمين أولياء الشياطين؛ بل علماء فلكيّون فلا تكتموا الحقّ وأنتم تعلمون. وإن قلتم: "يا ناصر محمد لا تقيم الدنيا وتقعدها فتلك ظاهرةٌ طبيعيةٌ أنْ يُولَدَ الهلالُ ثم يغرب قبل الشمس". ومن ثم يقيم عليكم الإمام المهديّ الحجّة بالحقّ وأقول: فأخبروني متى يُولَد هلال الشهر الجديد؟ ومعلوم جواب كافة علماء الفلك دون استثناء أحدٍ منهم فسوف ينطقون بمنطقٍ واحدٍ موحدٍ فيقولون: "إنّ الشمس والقمر يجتمعان في محاق الأهلّة ويسمّى ذلك بالاقتران فتكون الشمس من الأعلى والقمر من الأدنى ويحدث ذلك كسوفاً شمسيّاً بعض الأحيان لكون القمر يحجب ضوء الشمس عن أهلِّ الأرض المتواجدين في مخروط ظلِّ القمر، فمن ثم ينفصل عنها من تلك اللحظة شرقاً، وبما أنّه أسرع من الشمس فيتجاوزها شرقاً تاركاً إيّاها تجري وراءه من ناحية الغرب". فمن ثمّ يقيم الإمام المهديّ عليكم الحجّة بالحقّ وأقول: إذاً يا معشر علماء الفلك، فكيف تقولون أنّ القمر سوف يجتمع بالشمس في الساعة الفلانيّة في المحاق أو الكسوف الشمسي ثم يغرب قبلها وهي تتقدمه من جهة الشرق وهو يتلوها من جهة الغرب؟ فمن ثمّ يقيم الإمام المهديّ عليكم الحجّة ونقول: أليس القمر هو الأسرع من الشمس؟ فكيف يجتمع بها في المحاق فمن ثم تتركه الشمس يجري وراءها وليداً برغم أنه أسرع منها؟ فوالله الذي لا إله غيره لا يقبل العقل والعلم والمنطق أن يجتمع القمر بالشمس في المحاق فمن ثمّ تتركه وراءها برغم أنّه أسرع منها وحركة الشمس أبطأ من حركة القمر!

وعلى الرغم أنّ الإمام المهديّ ناصر محمد يقرُّ ويعترف بكافة علومكم الفلكيّة في نظام جريان الشمس والقمر إلا في هذه النقطة فلن يقبلها عقلُ الإمام المهديّ ولن يقبلها العلم ولن يقبلها المنطق لدى أيّ إنسانٍ عادي، فجرِّبوا وقولوا لأيّ إنسانٍ عاقلٍ لا يقرأ ولا يكتب أُميٌّ لا يفهم من علوم الفلك شيئاً، فقولوا له: "فهل تعلم أنّ القمر يجتمع بالشمس في المحاق فمن ثم تتركه وراءها برغم أنّ القمر هو أسرع من الشمس؟". إذاً لقال لكم: "وكيف يكون القمر هو أسرع من الشمس ثم تسبقه فتتقدمه فتتركه يجري وراءها! فهذا لا يقبله العقل والمنطق". ثمّ يقيم عليكم الحجّة وهو أُمّيٌّ لا يقرأ ولا يكتب! ويا عباد الله، فلو أنّ اثنين من البشر يجريان وأحدهما هو أسرع خطواتٍ من الآخر فمن الذي يترك الثاني وراءه؟ ومعلوم جوابكم أن الأسرع في حركته حتماً سوف يترك الأدنى سرعةً وراءه يجري، فكذلك الشمس والقمر.

وربّما يودُّ أحد أحبتي الأنصار أن يقول: "يا إمامي، لقد كدت أفهم كيف تدرك الشمس القمر في هذا البيان ولكني عدت للحيرة مرةً أخرى". فمن ثمَّ يردُّ الإمام المهديّ ناصر محمد على كافة السائلين ونقول:
    إنّ الإدراك هو أنْ يولد الهلال من قبل الاقتران فتجتمع به الشمس وقد هو هلال ثم يتجاوزها شرقاً تاركاً إيّاها تجري وراءه من ناحية الغرب.

ونكرر ونقول: إنّ الشمس إذا أدركت القمر فهو يكمل دورته حول نفسه فمن ثم يولد هلال شهره الجديد من قبل الكسوف فتجتمع به الشمس وقد هو هلال، والله على ما أقول شهيدٌ ووكيلٌ.

وأما السبب العلمي لغروب القمر قبل غروب الشمس برغم سابق ميلاده وذلك لكون الهلال الذي تدرك فيه الشمس القمر يولد من قبل الاقتران، ولذلك تجدون هلال الشهر الجديد سوف يغرب من قبل غروب الشمس وهو في حالة إدراكٍ، ثم تجتمع به الشمس وقد هو هلال، ثم يتجاوزها شرقاً تاركاً إيّاها تجري وراءه غرباً، وهكذا...

ويا عجبي من علماء الفلك! لماذا لم يتنازل أحدهم عن الكبر والغرور فيأتي ليحاور المهديّ المنتظَر في عصر الحوار من قبل الظهور حتى يتبين لهم أنّه الحقّ! وكفى بربّي شهيداً إنه على كل شيء شهيد.

ويا معشر الأنصار، تعالوا لنعلمكم كيف تلجمون علماء الفلك بآية الإدراك إلجاماً، فقولوا لهم: ألستم تفتون الناس أنّ القمر هو أسرع من الشّمس؟ فسوف يقولون: اللهم نعم، فمن ثم تقولون: ألستم تقولون أنّ بداية عمر الأهلّة تبدأ من لحظة انفصال القمر عن الشمس شرقاً؟ وسوف يقولون: اللهم نعم. فمن ثمّ تقيمون عليهم الحجّة فتقولون: إذاً فكيف يجتمع القمر بالشمس في نهاية الشهر في المحاق ثم ينفصل عنها شرقاً ثم يتلوها من ناحية الغرب؟ فما الذي أرجعه حتى يكون وراءها غرباً برغم أنكم تقولون إنّه لينفصل عنها شرقاً؟ وبما أنّنا نؤمن بفتواكم الحقّ بأنّ هلال الشهر الفلاني سوف يغرب قبل غروب الشمس برغم ميلاده وهذا صحيح؛ ولكن خطأكم أنّكم تقولون أنّه قد اجتمع بها؛ بل فتوى إمامنا المهدي هي الحقّ أنّ هلال الشهر الذي تدرك فيه الشمس القمر حتماً وُلِدَ قبل الكسوف فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال فيكون هلال وكسوف مجتمعين في أول الشهر.

وأنتم تعلمون يا أمّة الإسلام أنّ سبب انتفاخ الأهلّة في أوّل الشهر أنّ ذلك لكون الشمس أدركت القمر فولد الهلال من قبل الكسوف واجتمعت به الشمس وقد هو هلال؛ بمعنى أنّ هلال الليلة الأولى الذي تدركه الشمس لن تشاهدوه إلا الليلة الثانية وهو منتفخٌ لكونه حقاً هلال الليلة الثانية فيقال ليلتين للناظرين، وذلك تصديقٌ لفتوى محمدٍ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم، قال: [من أشراط الساعة الكبرى انتفاخ الأهلّة].

برغم أنّ الهلال كانت أول رؤية له في أول مرةٍ يُشاهد فيها فمن ثم يرونه منتفخاً ولذلك يقولون ليلتين لكونه حقاً هلال الليلة الثانية، ولم يبتدع ناصر محمد آية الإدراك من عند نفسه فمالِ هؤلاء القوم لا يكادون يفقهون حديثاً؟

ونؤكد أنّ عيد الفطر المبارك يوم الإثنين لكون صيام شهر رمضان ثلاثون يوماً لكونكم لن تشاهدوا هلال شوال في الليلة الأولى لكونه في حالة إدراكٍ، ولذلك سوف تختلف ليلة البدر الأولى لشهر شوال فسوف تحدث بعد انقضاء ثلاثة عشر يوماً من غُرَّة شوال بحساب رؤية هلال شوال برغم أنّ رمضان أبدر بنفس الليلة التي دخل بها السبت فأبدر السبت، ولكن شوال لن يُشاهد هلاله جميعُ من على وجه الأرض لكونه في حالة إدراكٍ بعد غروب شمس تسعة وعشرين السبت ليلة الأحد.

وكان من المفروض أن يُشاهد هلال شوال طائفةٌ من البشر بعد غروب شمس تسعة وعشرين وآخرون يُتِمّونه ثلاثين يوماً بالأحد، ولكنكم سوف تتمّون ثلاثين يوماً جميعكم أهلَ الأرض بغض النّظر عن الذين أضاعوا اليوم الأول بحساب رؤيته الشرعيّة، وهنا تتفكرون فكيف أنكم وجدتم قمر رمضان أبدر بنفس ليلة دخوله بحسب رؤية الأهلّة بالعين المجردة كما شاهدوه في اليمن ليلة السبت وكذلك أبدر ليلة السبت ليلة الخامس عشر من شهر رمضان؟ والسؤال الذي يطرح نفسه هو: لماذا اكتمال القمر البدر لشهر شوال لن يكون بنفس ليلة دخوله بحسب رؤية هلال شهر شوال ليلة الإثنين بل سوف يتقدم اكتمال البدر ليلة الأحد، ولو كان قد شاهد هلالَ شوالٍ أحدٌ على وجه الأرض بعد غروب شمس السبت ليلة الأحد لكان الأمر طبيعياً وليس هناك إدراك لكون طائفةٌ من أهل الأرض يشاهدونه في ليلته الأولى وأخرى لم يشاهدوه فيتمّوا الشهر، ولكن الإدراك الكليّ هو أن لا يُشاهِد الهلال في ليلته الأولى كلُّ البشر كما لن يشاهدوا رؤية هلال شوال في تاريخ تسع وعشرين السبت ليلة الأحد كلُّ البشر، لكون هلال شوال سوف يُحْجَبُ عنهم جميعاً لكونه في حالة إدراك، وبما أنّ ليلة الإدراك هو ليلة غُرَّة شوال الأولى ولكنّه يوم صيامٍ لكافة المسلمين على وجه الأرض لكونهم لن يشاهدَ هلالَ شوال أحدٌ منهم حتى يفطروا، ولذلك سوف يبدأون غُرَّة شوال بيوم العيد الإثنين برغم أنّه تاريخ اثنين من الشهر وليس غرته الأولى؛ بل غرته الأولى هي الأحد، ولذلك سوف تجدون اكتمال البدر لشهر شوال ليلة الأحد، وبما أنّه لن يشاهدَ كافةُ البشر هلال شوال ليلة الأحد بعد غروب شمس السبت 29 من رمضان حسب صيام أهل اليمن فرغم ذلك يجدون هلال شوال يكتمل بدره ليلة الأحد، فهذا يعني أنّ الشمس أدركت القمر في ليلة الأحد ولن يشاهد هلال شوال ليلة الأحد كونه في حالة إدراك كلي.

فهل فقهتم الخبر أنّ الشمس حقاً أدركت القمر تصديقاً لأحد أشراط الساعة الكبرى وآية التصديق للمهديّ المنتظَر؟ وإلى الله تُرجع الأمور يعلم خائنة الأعين وما تخفي الصدور وإليه النشور.

اقتباس المشاركة: 164938 من الموضوع: سوف تدرك الشمس القمر في غُرَّة شوال الأولى ليلة الأحد فيحجب عن كافة البشر في غرَّته الأولى، وكذلك يبدر ليلة الأحد، وأما عيد الفطر فهو حتماً سوف يكون يوم الإثنين تاريخ اثنين من شوال..

- 6 -

الإمام ناصر محمد اليماني
    15 - 01 - 1436 هـ
    08 - 11 - 2014 مـ
    09:13 صباحاً
    ـــــــــــــــــــ

ردّ الجواب إلى السائل ملهم هندي عن سرّ غروب القمر العملاق لشهر شوال متأخراً إلى شروق الشمس
    ..

بسم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
    ونقول: يا معشر كلّ النّاظرين إلى شروق وغروب قمر ليلة النّصف لشهر محرمٍ ليلة السبت حسب رؤية هلال محرم لعامكم هذا 1436، ألم تجدوه يشرق من الشرق إلا من بعد حلول الظلام تماماً فشُوهِدَ ظهور القمر في وقت الظلام تماماَ؛ أي من بعد المغرب ودخول غسق الليل المظلم، فإذا بقمر ليلة النّصف يشرق من الشرق، وقد شاهده يشرق في وقت الظلام الناظرون إليه من أهل صنعاء حين شروقه من بعد حلول الظلام برغم أنّها ليلة النّصف حسب غُرّة محرم السبت.

والسؤال هو لملهم: ومنذ متى يظهر قمر ليلة النّصف بعد حلول الظلام يا رجل؟ وكذلك غروب قمر ليلة النّصف وجده الناظرون إليه أنّه لم يغرب إلا في ضُحى نهار السبت! فهل هذا غروب قمر ليلة النّصف لشهر محرمٍ؟ وحصحصَ الحقّ وتبيّن للجميع أنّ ليلة السبت هي حقاً ليلة السابع عشر لشهر محرمٍ بحسب تاريخ الإدراك لهلال شهر محرمٍ.

وبالنسبة للإمام المهديّ ناصر محمد اليماني فلديه القدرة على تفصيل الإجابة تفصيلاً، كما لديّ التّفصيل للقمر العملاق الذي يسأل عنه مُلهم، فلدينا التّفصيل الدقيق عن سبب تأخّر بدر ذلك اليوم أربعة عشر شوال لعام 1435 والذي قام بتصويره مُلهِم هندي وهو بجانب ساعة مكة المكرمة، وأعِدُ العالِم الفلكي ملهم بالإجابة المفصّلة بإذن الله ومن محكم القرآن العظيم، ولكنّي قررتُ تأخير البيان الفلكيّ من القرآن المحكم المفصّل حتى يعترف الدكتور ملهم هندي أنّه فعلاً باحثٌ عن الحقّ ويريد الحقّ لأنّي والله الذي لا إله غيره لاحظت أمراً غريباً في الدكتور ملهم هندي وهو أنه يُلبِس الحقّ بالباطل ويُغالط في الحقّ، فلا أدري هل تفعل ذلك بتعمّدٍ منك لكونك من المنجّمين أولياء الشياطين ولستَ من علماء الفلك الفيزيائيين يا ملهم؟ أم بك مسّ شيطانٍ وانفصام شخصيّة؟ أم تأخذك العزّة بالإثم؟ وحسبك جهنّم يا ملهم إن كانت تأخذك العزّة بالإثم من بعد ما تبيّن لك أنّه الحقّ.

ويا رجل، إنّي لم أظلمك شيئاً، والدليل على مغالطتك في الحقّ هو شهادة الزور والبهتان المبين أنّ قمر ليلة الجمعة بأنك صوّرت شروقه من قبل غروب شمس الخميس ليلة الجمعة، وفضحك الله في العالمين! ووجدَ كلُّ الأنصار والباحثين عن الحقّ في مختلف دول البشر أنّ القمر البدر لليلة الجمعة لم يغرب إلا من بعد شروق شمس الجمعة، وقد جعلنا ذلك هو الحكم بينك وبين الأنصار لكونهم أثبتوا تصوير قمر ليلة الجمعة يشرق بعد غروب شمس الخميس تماماً ليلة الجمعة ودخول ميقات المغرب فأشرق قمر ليلة الجمعة، ولكنّ ملهماً طعن في كافة شهادات شهود شروق القمر في ميقات مغرب الجمعة، وقال ملهم أنّه صوّر القمر يشرق ليلة الجمعة قبيل غروب شمس الخميس وكذّب بشهادات كافة الشهود من الأنصار، ولكنه قد حصحص الحقّ فلم نجده يغرب قمر ليلة الجمعة في كثيرٍ من الدول إلا من بعد شروق شمس الجمعة؛ إلا في اليمن غرب في نهاية ميقات الظلِّ قبيل شروق شمس الجمعة، فهل يُعقل يا ملهم أنّك حقاً صوّرت قمر ليلة الجمعة يشرق قبل غروب شمس الخميس! فكيف يا ملهم يتأخر إلى شروق شمس الجمعة برغم أنّه أشرق مبكراً قبيل غروب شمس الخميس؟ أفلا يدلُّ هذا البرهان المبين أنّك لمن الكاذبين وأنك جئتنا ليس إلا لتلبس الحقّ بالباطل؟ بل متكبرٌ يا ملهم هندي بغير الحقّ، فاتّقِ الله أخي الكريم. وتالله إنّه لنبأٌ عظيمٌ وأنت عنه معرضٌ يا ملهم، فمن يُجِرك من عذاب الله العظيم؟

وأما بالنسبة لسؤالك عن عجبك ودهشتك واستغرابك لتأخّر القمر العملاق في شوال والذي صوّرتَه من جانب ساعة مكة وتريد أن تعلمَ عن سبب تأخّر غروب القمر العملاق أربعة عشر شوال، فنحن قادرون بإذن الله أن نثبت لملهم أننا كتبنا في ذلك بياناً من قبل الحدث وتمّ تنزيله في رمضان، وقلنا في البيان بالحرف الواحد بأنّ عيد الفطر المبارك سوف يكون يوم الإثنين تاريخ 2 شوال لعام 1435 كون الشمس أدركت القمر يوم الأحد في غرّة شوال الأولى، وبسبب الإدراك فلن يشاهد أحدٌ في البشر هلال شوال في المنزلة الأولى الأحد نظراً لأنّه في حالة إدراكٍ، ولذلك قلنا فحتماً سوف يبدأ المسلمون عيد الفطر المبارك من تاريخ إثنين شوال لعام 1435. وما أشبه الليلة بالبارحة! وكانت ليلة البدر الأول لشهر شوال هي ليلة الأحد وغرب في ميقات فجر الأحد وأما ليلة الإثنين ليلة البدر الثاني لشهر شوال فكانت ليلة الإثنين ليلة السادس عشر لشهر شوال، ولذلك وجدتم القمر البدر الثاني تأخّر غروبه إلى شروق شمس الإثنين كون الإثنين منزلة ليلة السادس عشر وهذا هو السرّ يا ملهم. وحسابكم أنّ ليلة الإثنين هي ليلة نصف شهر شوال، فهيهات هيهات يا ملهم؛ بل ليلة نصف شهر شوال لعام 1435 هي ليلة الأحد لكوني أعلم أنّ الشمس أدركت القمر ليلة الأحد غرّة شوال ولم يشهد هلال المنزلة الأولى لشهر شوال ليلة الأحد أحدٌ في البشر كوني أعلم أنّ الشمس سوف تدرك القمر في هلال شوال، وفصّلت ذلك الحدث تفصيلاً في بيانٍ من قبل الحدث، وتمّ تنزيل البيان في رمضان.

وإلى البيان بالحقّ من غير مغالطةٍ أو خداعٍ، ونعوذ بالله أن نكون من الجاهلين، فانظر للبيان بتاريخه التّقني في الإنترنت العالميّة كتبناهُ من قبل الحدث كما يلي :
    http://www.the-greatnews.com/showthread.php?18849

اقتباس المشاركة: 151193 من الموضوع: سوف تدرك الشمس القمر في غُرَّة شوال الأولى ليلة الأحد فيحجب عن كافة البشر في غرَّته الأولى، وكذلك يبدر ليلة الأحد، وأما عيد الفطر فهو حتماً سوف يكون يوم الإثنين تاريخ اثنين من شوال..

الإمام ناصر محمد اليماني
    18 - شوال - 1435 هـ
    15 - 07 - 2014 مـ
    ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
    ــــــــــــــــــــ

سوف تدرك الشمس القمر في غُرَّة شوال الأولى ليلة الأحد فيُحْجَب عن كافة البشر في غرَّته الأولى وكذلك يبدر ليلة الأحد.
    وأما عيد الفطر فهو حتماً سوف يكون يوم الإثنين تاريخ اثنين من شوال، اللهم قد بلغت اللهم فاشهد..

سؤال لكافة الأنصار والباحثين عن الحقّ: فهل وجدتم القمر ليلة الأحد لم يغرب إلا في ميقات الظلّ لا شكّ ولا ريب؟ ألا وإنّ ميقات الظلّ هو جزء من النهار لكونه يأتي من بعد أن يذهب الليل وظلمته نهائياً بسب دخول النهار، ألا وإنّ ميقات الظلّ هو بعد ذهاب الليل وقبل طلوع الشمس ذلكم ميقات الظلّ. والسؤال مرة أخرى: فمَنْ شاهد القمر ليلة الأحد لم يغرب إلا خلال ميقات الظلّ ولم يغرب طرف الليل؛ بل في ميقات الظلّ في طرف النّهار؟ وهذا برهانٌ مبينٌ أنَّ ليلة الأحد هي ليلة ستة عشر من رمضان لا شك ولا وريب.

وما نريد أن نعلِّمه للأنصار وكافة الباحثين عن الحقّ أنكم إذا وجدتم القمر البدر يغرب طرف الليل أثناء قيام صلاة الفجر فاعلموا علم اليقين أنّ ذلك البدر هو ليلة النِّصف من الشهر، وأما حين تجدون القمر البدر غرب في ميقات الظلّ خلال طرف النهار وقبل طلوع الشمس فاعلموا علم اليقين أنّ ذلك البدر هو بدر ليلة السادس عشر من الشهر لا شك ولا ريب، وأتحدى في هذه الحقيقة بدقةٍ متناهيةٍ بعيدة عن الخطأ.
    ومن خلال تلك الحقيقة تعلمون علم اليقين عندما تدرك الشمس القمر، وأما كيف تعلمون ذلك؟ فهو عندما تمرّ أوّل ليلة من الشهر ولم يُشاهِدْ هلال الشهر في الليلة الأولى كافةُ البشر وشاهدتم الهلال منتفخاً فاعلموا أنّ ذلك لكونه هلال الليلة الثانية، وحتى تعلموا علم اليقين أنّ الشمس حقاً أدركت القمر في ليلته الأولى فراقبوا ليالي الإبدار فإذا وجدتم القمر البدر غرب عندما يتبيّن لكم الخيط الأبيض من الخيط الأسود من الفجر فهنا تعلمون علم اليقين أنّ تلك الليلة هي ليلة النِّصف من الشهر لا شك ولا ريب بدقةٍ متناهيةٍ بعيدةٍ عن الخطأ. وأمّا حين تجدون أن ّالقمر البدر غرب من بعد دخول الظلّ فغرب خلال الظلّ وقبل طلوع الشمس فهنا تعلمون علم اليقين أنّ تلك الليلة هي ليلة السادس عشر من الشهر.

وربّما يودُّ أحد أحبتي الأنصار أن يقول: "وإذا وجدنا القمر البدر غرب عندما تبيّن لنا الخيط الأسود من الخيط الأبيض من الفجر برغم أنّها لم تنقضِ من الشهر إلا ثلاثَ عشرةَ ليلة واثني عشرة ساعة عند غروب القمر البدر برغم أن كافة البشر لم يشهدوا رؤية الهلال ولكنه اكتمل البدر بعد مضي ثلاثة عشر ليلة وشاهدناه مكتملاً، وكذلك تبيَّن لنا غروبه عندما تبيَّن لنا الخيط الأبيض من الخيط الأسود من الفجر برغم أنه لم ينقضِ من الشهر بحسب رؤية الأهلّة إلا ثلاث عشر ليلة واكتمل البدر في ليلة الرابع عشر، فهل ليلة الرابع عشر هي ليلة النِّصف؟". فمن ثمَّ يردُّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني على السائلين وجميع الفلكيين وأقول لكم جميعاً: إنكم لتعلمون أنّ ليلة النِّصف ليست ليلة الرابع عشر؛ بل ليلة النِّصف هي ليلة الخامس عشر من الشهر وهي أول اكتمال ليالي الإبدار، فتلك هي ليلة النِّصف، وإنما يسمّي الناس بالبدر المكتمل قمر أربعة عشر لكونهم شاهدوه بعد غروب شمس الرابع عشر. والسؤال الذي يطرح نفسه فما هي تلك الليلة التي شاهدتم القمر البدر فيها مكتملاً؟ أليست هي ليلة الخامس عشر ليلة النِّصف من الشهر لكون ميقات ليلة النِّصف من الشهر يدخل ميقاتها من بعد انقضاء أربعة عشر يوماً بالتمام والكمال وتبدأ ليلة النِّصف من لحظة غروب شمس الرابع عشر بظهور الشفق الغربي فمن ثم تدخل ليلة الخامس عشر بدءاً من ظهور الشفق الأحمر من بعد الغروب لشمس الرابع عشر.

وما نريد قوله لكافة الأنصار وكافة الباحثين عن الحقّ في العالمين أنكم إذا شاهدتم هلال الشهر منتفخاً برغم أنّ تلك أول رؤية لهلال الشهر من قِبَلِ كافة البشر؛ والسؤال الذي يطرح نفسه فأين ذهب هلال الليلة الأولى؟ والجواب ذلك الهلال غرب قبل غروب الشمس برغم أنه قد وُلد، ولذلك لم يشاهده كافةُ البشر لكونه في حالة إدراكٍ، فذلك هو الإدراك.

وحتى تعلموا علم اليقين أنّ الشّمس حقاً أدركت القمر فذلك لكونكم سوف تجدون القمر صار بدراً برغم أنّه لم ينقضِ من الشهر إلا ثلاثة عشرة يوماً، فمن ثمّ صار القمر بدراً برغم أنّه لم ينقضِ من الشهر إلا ثلاثة عشرة يوماً، وكل يومٍ 24 ساعة.
    إذاً يا إخواني فحتماً لم يشاهد البشر هلال الليلة الأولى من الشهر، وسبحان ربي فكم تكرّرت آيات الإدراك في أشهر رمضان في عصر الحوار من قبل الظهور إلا شهر رمضان هذا فلم تدرك الشمس القمر ولذلك انضبط الحساب فوجدتم القمر البدر اكتمل بعد مضي أربعة عشرة يوماً وكل يومٍ 24 ساعة، ومن بعد غروب شمس الرابع عشر ظهر لكم القمر البدر ليلة الخامس عشر أي ليلة السبت أي ليلة النِّصف وبحساب رؤية الهلال في اليمن، وذلك لتعلموا أنّ القمر البدر حقاً يكتمل بحساب رؤية الأهلّة بعد مضي أربعة عشر يوماً وكل يوم 24 ساعة لا شك ولا ريب لكونها آتية ٌعليكم أهلّةٌ سوف تدرك فيها الشمس القمر فتجدون أول ليالي الإبدار هي ليلة الرابع عشر من قبل تاريخ ليلة الخامس عشر من الشهر، فلماذا لم تفقهوا الخبر؟ ولماذا لم تدرك الأبصار أنّ الشمس حقاً أدركت القمر تصديقاً لأحد أشراط الساعة الكبرى وآية التصديق للمهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني؟

وبما أنّ كافة الباحثين عن الحقّ لم يفطنوا كيف يعلمون علم اليقين أنّ الشمس أدركت القمر فسوف نترك الفتوى مباشرةً من محمدٍ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم: [مِنَ اقْتِرَابِ السَّاعَةِ أَنْ يُرَى الْهِلاَلُ قَبَلاً فَيُقَالُ: لِلَيْلَتَيْنِ] صدق عليه الصلاة والسلام.

والسؤال الذي يطرح نفسه هو: ما سبب انتفاخ الأهلّة؟ والجواب قد بعث الله به الإمام المهديّ ناصر محمد ليفصِّله لكم من الكتاب تفصيلاً. تصديقاً لقول الله تعالى: {وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا (1) وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا(2)} صدق الله العظيم [الشمس].
    برغم أنّ القمر لا ينبغي له أن يتلوَ الشمس في الجريان من بعد بزوغ هلال الشهر الجديد منذ أن خلق الله السماوات والأرض. تصديقاً لقول الله تعالى: {وَالشَّمْسُ تَجْرِي لِمُسْتَقَرٍّ لَهَا ذَلِكَ تَقْدِيرُ الْعَزِيزِ الْعَلِيمِ (38) وَالْقَمَرَ قَدَّرْنَاهُ مَنَازِلَ حَتَّى عَادَ كَالْعُرْجُونِ الْقَدِيمِ (39) لَا الشَّمْسُ يَنْبَغِي لَهَا أَنْ تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ(40)} صدق الله العظيم [يس].

والسؤال الذي يطرح نفسه: فهل لا ينبغي للشمس أنْ تدرك القمر فيتلوها الهلال في بداية الشهر وهي تتقدّمه؟ والجواب: نعم لا ينبغي للشمس أنْ تدرك القمر فتتقدّمه منذ أنْ خلق الله السماوات والأرض حتى يدخل عمر الحياة الدنيا في عصر أشراط الساعة الكبرى، فمن ثمّ تدرك الشمس القمر فيتلوها. ولذلك أقسَمَ اللهُ تعالى بهذا الحدث. تصديقاً لقول الله تعالى: {وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا (1) وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا(2)} صدق الله العظيم [الشمس].

وربّما يودُّ أحد السائلين من علماء الفلك أن يقول: "يا ناصر محمد، وكيف نعلم علم اليقين أنّ القمر تلاها وهو هلالٌ؟". والجواب لكافة علماء الفلك نقول لهم: إنكم لتعلمون أنّ القمر والشمس والأرض كلٌّ في فلكٍ يسبحون، وتعلمون أنّ القمر يجتمع بالشمس في المحاق بعد انتهاء منازل الأهلّة، فمن ثم ينفصل عنها شرقاً فيترك الشمس تتلوه من ناحية الغرب، وبسبب دوران الأرض تجدون أنّ الشمس تغرب قبل القمر الهلال ومن ثم يغرب القمر الهلال وهو يتقدمها، ولذلك تشاهدون هلال أوّل الشهر من بعد غروب الشمس، فإذا أدركت الشمس القمر فسوف يحدث العكس تماماً فتجدون أنّ القمر الهلال يغرب قبل غروب الشمس ومن ثم تغرب الشمس بعده وهي تتقدمه شرقاً والقمر الهلال يتلوها من جهة الغرب فيجتمع بها وقد هو هلال، بمعنى أنّه وُلِدَ من قبل الاقتران فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال.

وأنتم يا معشر علماء الفلك تعلمون أنّ القمر هو أسرع من الشمس في حركته، ولذلك قال الله تعالى: {لَا الشَّمْسُ يَنْبَغِي لَهَا أَنْ تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ(40)} صدق الله العظيم [يس].

وبما أنّ الله يعلم أنّ القمر هو أسرع من الشمس، ولذلك قال: {لَا الشَّمْسُ يَنْبَغِي لَهَا أَنْ تُدْرِكَ الْقَمَرَ}، والسؤال الذي يطرح نفسه فكيف أنّ هلال الشهر يولد ومن ثم تجدونه يتلوها والشمس تتقدمه برغم أنّه سبق ميلاده؟ ومعظم تقاريركم الفلكيّة تشهد على فتواكم في أهلّة الشهور التي تدرك فيها الشمس القمر فتقولون أنّ هلال الشهر الفلاني سوف يولد في الساعة الفلانيّة ويغرب قبل الشمس ولذلك يستحيل رؤية هلال الشهر الفلانيّ علميّاً بدقةٍ متناهية بعيدةٍ عن الخطأ!

ومن ثمّ يقيم عليكم الإمام المهديّ ناصر محمد الحجّة وأقول: فذلك هو الإدراك فكيف تنكرون الحقّ وأنتم تعلمون؟ وأنتم لستم منجِّمين أولياء الشياطين؛ بل علماء فلكيّون فلا تكتموا الحقّ وأنتم تعلمون. وإن قلتم: "يا ناصر محمد لا تقيم الدنيا وتقعدها فتلك ظاهرةٌ طبيعيةٌ أنْ يُولَدَ الهلالُ ثم يغرب قبل الشمس". ومن ثم يقيم عليكم الإمام المهديّ الحجّة بالحقّ وأقول: فأخبروني متى يُولَد هلال الشهر الجديد؟ ومعلوم جواب كافة علماء الفلك دون استثناء أحدٍ منهم فسوف ينطقون بمنطقٍ واحدٍ موحدٍ فيقولون: "إنّ الشمس والقمر يجتمعان في محاق الأهلّة ويسمّى ذلك بالاقتران فتكون الشمس من الأعلى والقمر من الأدنى ويحدث ذلك كسوفاً شمسيّاً بعض الأحيان لكون القمر يحجب ضوء الشمس عن أهلِّ الأرض المتواجدين في مخروط ظلِّ القمر، فمن ثم ينفصل عنها من تلك اللحظة شرقاً، وبما أنّه أسرع من الشمس فيتجاوزها شرقاً تاركاً إيّاها تجري وراءه من ناحية الغرب". فمن ثمّ يقيم الإمام المهديّ عليكم الحجّة بالحقّ وأقول: إذاً يا معشر علماء الفلك، فكيف تقولون أنّ القمر سوف يجتمع بالشمس في الساعة الفلانيّة في المحاق أو الكسوف الشمسي ثم يغرب قبلها وهي تتقدمه من جهة الشرق وهو يتلوها من جهة الغرب؟ فمن ثمّ يقيم الإمام المهديّ عليكم الحجّة ونقول: أليس القمر هو الأسرع من الشمس؟ فكيف يجتمع بها في المحاق فمن ثم تتركه الشمس يجري وراءها وليداً برغم أنه أسرع منها؟ فوالله الذي لا إله غيره لا يقبل العقل والعلم والمنطق أن يجتمع القمر بالشمس في المحاق فمن ثمّ تتركه وراءها برغم أنّه أسرع منها وحركة الشمس أبطأ من حركة القمر!

وعلى الرغم أنّ الإمام المهديّ ناصر محمد يقرُّ ويعترف بكافة علومكم الفلكيّة في نظام جريان الشمس والقمر إلا في هذه النقطة فلن يقبلها عقلُ الإمام المهديّ ولن يقبلها العلم ولن يقبلها المنطق لدى أيّ إنسانٍ عادي، فجرِّبوا وقولوا لأيّ إنسانٍ عاقلٍ لا يقرأ ولا يكتب أُميٌّ لا يفهم من علوم الفلك شيئاً، فقولوا له: "فهل تعلم أنّ القمر يجتمع بالشمس في المحاق فمن ثم تتركه وراءها برغم أنّ القمر هو أسرع من الشمس؟". إذاً لقال لكم: "وكيف يكون القمر هو أسرع من الشمس ثم تسبقه فتتقدمه فتتركه يجري وراءها! فهذا لا يقبله العقل والمنطق". ثمّ يقيم عليكم الحجّة وهو أُمّيٌّ لا يقرأ ولا يكتب! ويا عباد الله، فلو أنّ اثنين من البشر يجريان وأحدهما هو أسرع خطواتٍ من الآخر فمن الذي يترك الثاني وراءه؟ ومعلوم جوابكم أن الأسرع في حركته حتماً سوف يترك الأدنى سرعةً وراءه يجري، فكذلك الشمس والقمر.

وربّما يودُّ أحد أحبتي الأنصار أن يقول: "يا إمامي، لقد كدت أفهم كيف تدرك الشمس القمر في هذا البيان ولكني عدت للحيرة مرةً أخرى". فمن ثمَّ يردُّ الإمام المهديّ ناصر محمد على كافة السائلين ونقول:
    إنّ الإدراك هو أنْ يولد الهلال من قبل الاقتران فتجتمع به الشمس وقد هو هلال ثم يتجاوزها شرقاً تاركاً إيّاها تجري وراءه من ناحية الغرب.

ونكرر ونقول: إنّ الشمس إذا أدركت القمر فهو يكمل دورته حول نفسه فمن ثم يولد هلال شهره الجديد من قبل الكسوف فتجتمع به الشمس وقد هو هلال، والله على ما أقول شهيدٌ ووكيلٌ.

وأما السبب العلمي لغروب القمر قبل غروب الشمس برغم سابق ميلاده وذلك لكون الهلال الذي تدرك فيه الشمس القمر يولد من قبل الاقتران، ولذلك تجدون هلال الشهر الجديد سوف يغرب من قبل غروب الشمس وهو في حالة إدراكٍ، ثم تجتمع به الشمس وقد هو هلال، ثم يتجاوزها شرقاً تاركاً إيّاها تجري وراءه غرباً، وهكذا...

ويا عجبي من علماء الفلك! لماذا لم يتنازل أحدهم عن الكبر والغرور فيأتي ليحاور المهديّ المنتظَر في عصر الحوار من قبل الظهور حتى يتبين لهم أنّه الحقّ! وكفى بربّي شهيداً إنه على كل شيء شهيد.

ويا معشر الأنصار، تعالوا لنعلمكم كيف تلجمون علماء الفلك بآية الإدراك إلجاماً، فقولوا لهم: ألستم تفتون الناس أنّ القمر هو أسرع من الشّمس؟ فسوف يقولون: اللهم نعم، فمن ثم تقولون: ألستم تقولون أنّ بداية عمر الأهلّة تبدأ من لحظة انفصال القمر عن الشمس شرقاً؟ وسوف يقولون: اللهم نعم. فمن ثمّ تقيمون عليهم الحجّة فتقولون: إذاً فكيف يجتمع القمر بالشمس في نهاية الشهر في المحاق ثم ينفصل عنها شرقاً ثم يتلوها من ناحية الغرب؟ فما الذي أرجعه حتى يكون وراءها غرباً برغم أنكم تقولون إنّه لينفصل عنها شرقاً؟ وبما أنّنا نؤمن بفتواكم الحقّ بأنّ هلال الشهر الفلاني سوف يغرب قبل غروب الشمس برغم ميلاده وهذا صحيح؛ ولكن خطأكم أنّكم تقولون أنّه قد اجتمع بها؛ بل فتوى إمامنا المهدي هي الحقّ أنّ هلال الشهر الذي تدرك فيه الشمس القمر حتماً وُلِدَ قبل الكسوف فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال فيكون هلال وكسوف مجتمعين في أول الشهر.

وأنتم تعلمون يا أمّة الإسلام أنّ سبب انتفاخ الأهلّة في أوّل الشهر أنّ ذلك لكون الشمس أدركت القمر فولد الهلال من قبل الكسوف واجتمعت به الشمس وقد هو هلال؛ بمعنى أنّ هلال الليلة الأولى الذي تدركه الشمس لن تشاهدوه إلا الليلة الثانية وهو منتفخٌ لكونه حقاً هلال الليلة الثانية فيقال ليلتين للناظرين، وذلك تصديقٌ لفتوى محمدٍ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم، قال: [من أشراط الساعة الكبرى انتفاخ الأهلّة].

برغم أنّ الهلال كانت أول رؤية له في أول مرةٍ يُشاهد فيها فمن ثم يرونه منتفخاً ولذلك يقولون ليلتين لكونه حقاً هلال الليلة الثانية، ولم يبتدع ناصر محمد آية الإدراك من عند نفسه فمالِ هؤلاء القوم لا يكادون يفقهون حديثاً؟

ونؤكد أنّ عيد الفطر المبارك يوم الإثنين لكون صيام شهر رمضان ثلاثون يوماً لكونكم لن تشاهدوا هلال شوال في الليلة الأولى لكونه في حالة إدراكٍ، ولذلك سوف تختلف ليلة البدر الأولى لشهر شوال فسوف تحدث بعد انقضاء ثلاثة عشر يوماً من غُرَّة شوال بحساب رؤية هلال شوال برغم أنّ رمضان أبدر بنفس الليلة التي دخل بها السبت فأبدر السبت، ولكن شوال لن يُشاهد هلاله جميعُ من على وجه الأرض لكونه في حالة إدراكٍ بعد غروب شمس تسعة وعشرين السبت ليلة الأحد.

وكان من المفروض أن يُشاهد هلال شوال طائفةٌ من البشر بعد غروب شمس تسعة وعشرين وآخرون يُتِمّونه ثلاثين يوماً بالأحد، ولكنكم سوف تتمّون ثلاثين يوماً جميعكم أهلَ الأرض بغض النّظر عن الذين أضاعوا اليوم الأول بحساب رؤيته الشرعيّة، وهنا تتفكرون فكيف أنكم وجدتم قمر رمضان أبدر بنفس ليلة دخوله بحسب رؤية الأهلّة بالعين المجردة كما شاهدوه في اليمن ليلة السبت وكذلك أبدر ليلة السبت ليلة الخامس عشر من شهر رمضان؟ والسؤال الذي يطرح نفسه هو: لماذا اكتمال القمر البدر لشهر شوال لن يكون بنفس ليلة دخوله بحسب رؤية هلال شهر شوال ليلة الإثنين بل سوف يتقدم اكتمال البدر ليلة الأحد، ولو كان قد شاهد هلالَ شوالٍ أحدٌ على وجه الأرض بعد غروب شمس السبت ليلة الأحد لكان الأمر طبيعياً وليس هناك إدراك لكون طائفةٌ من أهل الأرض يشاهدونه في ليلته الأولى وأخرى لم يشاهدوه فيتمّوا الشهر، ولكن الإدراك الكليّ هو أن لا يُشاهِد الهلال في ليلته الأولى كلُّ البشر كما لن يشاهدوا رؤية هلال شوال في تاريخ تسع وعشرين السبت ليلة الأحد كلُّ البشر، لكون هلال شوال سوف يُحْجَبُ عنهم جميعاً لكونه في حالة إدراك، وبما أنّ ليلة الإدراك هو ليلة غُرَّة شوال الأولى ولكنّه يوم صيامٍ لكافة المسلمين على وجه الأرض لكونهم لن يشاهدَ هلالَ شوال أحدٌ منهم حتى يفطروا، ولذلك سوف يبدأون غُرَّة شوال بيوم العيد الإثنين برغم أنّه تاريخ اثنين من الشهر وليس غرته الأولى؛ بل غرته الأولى هي الأحد، ولذلك سوف تجدون اكتمال البدر لشهر شوال ليلة الأحد، وبما أنّه لن يشاهدَ كافةُ البشر هلال شوال ليلة الأحد بعد غروب شمس السبت 29 من رمضان حسب صيام أهل اليمن فرغم ذلك يجدون هلال شوال يكتمل بدره ليلة الأحد، فهذا يعني أنّ الشمس أدركت القمر في ليلة الأحد ولن يشاهد هلال شوال ليلة الأحد كونه في حالة إدراك كلي.

فهل فقهتم الخبر أنّ الشمس حقاً أدركت القمر تصديقاً لأحد أشراط الساعة الكبرى وآية التصديق للمهديّ المنتظَر؟ وإلى الله تُرجع الأمور يعلم خائنة الأعين وما تخفي الصدور وإليه النشور.

10. الترتيب #10 الرقم والرابط: 165458 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

بسم الله الرحمن الرحيم، وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين، أما بعد..
    برای تمام انصار پیشگام برگزیده و تمام کسانی که بر سر میز جهانی گفتگوبه دنبال یافتن حقیقت هستند، روشن خواهیم ساخت چرا دانشمند نجوم ملهم تصویر ماه را که طبق فتوایش قبل از غروب خورشید روز پنجشنبه (شب جمعه) طلوع کرده است در اینجا نیاورد.علت این است که ملهم یه یقین می داند که غروب ماه در روز جمعه بعد از طلوع خورشید و درموعد سپیده دم ( در روشنی صبح گاه)در کمین اوست( اشتباه بودن فتوای او را نشان می دهد ) چون از نظر علمی و منطقی امکان ندارد که ماه قبل از غروب آفتاب روز پنجشنبه طلوع کند و سپس غروب ماه در روز جمعه بعد از طلوع آفتاب صبح جمعه رخ دهد . این امراز هر نظر غیر ممکن است. ملهم این را به یقین می داند و تمام دانشمندان نجوم نیز از آن آگاهند که امکان ندارد ماه قبل از غروب خورشید طلوع کرده و بعد از طلوع خورشید روز بعد ؛ غروب نماید . برای او روشن شد که ماه در زمان مغرب و بعد از غروب خورشید روز پنجشنبه، طلوع کرده است و برای همین هم هست که ملهم در سپیده دم جمعه شاهد بود که ماه تنها بعد از طلوع خورشید، غروب کرد؛ تمام انصار پیشگام برگزیده در نقاط مختلف جهان و درکشورهای مختلف نیز شاهد بودند غروب ماه در زمان سپیده دم( روشنایی صبح گاهی)روز جمعه رخ داد . حقیقت خود را نمایان کرد و با علم و منطق بصورت عینی و درعالم واقعیت ، ثابت شد که خورشید به ماه رسیده و ادراک رخ داده است. ملهم آرزو می کند که اگر امام ناصر محمد یمانی بیان دیگری بنویسد تا با سخن گفتن پیرامون آن بتواند راهی برای خروج از تنگنایی که خودش با شهادتش مبنی بر گرفتن عکس طلوع ماه قبل از غروب خورشید در عصر پنجشنبه؛ خود را دچار آن کرده است، نجات دهد.ملهم هنوز در تنگناست و مردد است ومی گوید چگونه از این وضع خارج شود؟ لذا به او می گوییم"ملهم راه خروجی نداری مگر به حقی که از جانب پروردگارت آمده است اعتراف نمایی. اگر راست می گویی بیا و تصویر طلوع ماه در عصر جمعه را که مدعی هستی قبل غروب خورشید طلوع کرده در اینجا بگذار؛ و یا به حق اعتراف کن و از شکرگذاران و از انصار پیشگام و برگزیده و افراد مکرم عالم باش که عزیز من این برای تو بهتر از آن است که غرور ترا به گناه بکشاند و آیه و نشانه کیهانی خداوند را که در عالم واقعیت رخ داده است ، انکار کنی . ملهم این خبر بسیار بزرگی است و تو می توانی شاکر خداوند باشی وبه حق اعتراف کنی و می توانی آن را انکار کرده و کافر باشی.
    وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين..

اقتباس المشاركة: 165154 من الموضوع: عـــــاجل: من المهدي المنتظَر إلى كلّ البشر في البوادي والحضر إليكم هذا الخبر العاجل..

بسم الله الرحمن الرحيم، وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين، أما بعد..

ولسوف نبيّن للأنصار السابقين الأخيار ولكافة الباحثين عن الحقّ في طاولة الحوار العالمية لماذا لم يقُم العالم الفلكي ملهم بتنزيل صورة القمر مشرقاً قبيل غروب شمس الخميس ليلة الجمعة حسب فتواه، وذلك لأنّ ملهم يعلم علم اليقين أن غروب القمر في ميقات الظلّ إلى بعد شروق شمس الجمعة له لبالمرصاد لكونه يستحيل علمياً ومنطقياً أن يشرق القمر قبيل غروب شمس الخميس ثم لا يغرب إلا بعد شروق شمس الجمعة فهذا هو المستحيل بكل المقاييس، ويعلم ذلك ملهم علم اليقين وكافة علماء الفلك أنه يستحيل أن يشرق القمر قبيل غروب الشمس ثم لا يغرب إلا بعد شروقها. وتبيّن له الحقّ أن القمر كان شروقه بميقات المغرب من بعد غروب شمس الخميس، ولذلك لم يجده ملهم يغرب إلا من بعد شروقها، كما شاهد غروب القمر خلال الظل إلى بعد شروق الشمس الأنصار السابقين الأخيار من مختلف الأقطار بدول العالم، وحصحص الحقّ بأن الشمس أدركت القمر بالعلم والمنطق على الواقع الحقيقي، ويتمنى ملهم لو أنّ الإمام ناصر محمد اليماني يكتب بياناً آخر ليخوض في الحوار فيه فيخرج من المأزق الذي وضع نفسه فيه بشهادته أنه قام بتصوير شروق القمر قبيل غروب شمس الخميس، ولا يزال ملهم في مأزقه يتردد ويقول فكيف المخرج؟ فمن ثم نقول فلا مخرج لك يا ملهم من مأزقك إلا أن تعترف بالحقّ من ربّك، فهيا قم بتنزيل صورة شروق القمر من قبل غروب شمس الخميس إن كنت من الصادقين، أو اعترف بالحقّ وكن من الشاكرين ومن الأنصار السابقين الأخيار ومن المكرمين في العالمين خيرٌ لك حبيبي في الله من أن تأخذك العزة بالإثم بالإنكار لآية الله الكونيّة على الواقع الحقيقي. وإنه لنبأ عظيمٌ يا ملهم، فإمّا أن تكون شاكراً فتعترف بالحقّ أو تنكر فتكون كفوراً، وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين..

ـــــــــــــــــــــ

- -

صفحة 1 من 2 12 الأخيرةالأخيرة