بـــيانــات هـــامّـة وعــــاجــلة

العربية  فارسى  اردو  English  Français  Español  Türk  Deutsh  Italiano  русский  Melayu  Kurdî  Kiswahili

تحذيرٌ إلى كافة المؤمنين بالله ثم ألبسوا إيمانهم بظلمِ الشرك بالله؛ إنّ الشرك لظلمٌ عظيمٌ

Warning to the entire believers in Allah then they cover their belief with wrongdoing of association with Allah; indeed polytheism is a grievous injustice

The Awaited Mahdi is calling to the global peace among the human populations

The fact of Planet-X, the planet of chastisement from the decisive Book as a reminder to the possessors of understanding-minds

A brief word about The Insolent (Antichrist) the Liar Messiah

Donald Trump is an enemy to the original American people, and an enemy to all Muslim and Christian people and their Governments, and an enemy to human populations altogether except the human satans the extremest ones in satan’s party

عــــاجل: تحذيرٌ ونذيرٌ لكافة البشر

تذكيـرٌ من محكم الذّكر لصُنّاع القرار من المسلمين

الإمام المهديّ يعلن غرّة الصيام الشرعيّة لعامكم هذا 1439 بناء على ثبوت هلال رمضان شرعاً

الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني يحذّر الذين يخالفون أمر الله ورسوله من غضب الله ومقته وعذابه

سوف تدرك الشمس القمر أكبر وأكبر في هلال رمضان لعامكم هذا 1439 تصديق شرطٍ من أشراط الساعة الكُبر وآية التصديق للمهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني

إعلان مفاجأةٌ كبرى إلى كافة البشر لمن شاء منهم أن يتقدّم أو يتأخّر، والأمر لله الواحد القهار

صفحة 19 من 22 الأولىالأولى ... 91718192021 ... الأخيرةالأخيرة
النتائج 181 إلى 190 من 213

الموضوع: سؤالات انصار from kurdistan

1. الترتيب #181 الرقم والرابط: 314542 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية from kurdistan
    from kurdistan غير متواجد حالياً من الأنصار السابقين الأخيار

خود کلمات هاروت و ماروت از چه گرفته شده و چرا به این اسم ها خطاب شدند، یک بیان از امام میخاستم با تمرکز بر ایه 102 بقره و شرح جزییات این ایه، ایا سلیمان نبی عرصه خلافتش بر الارض الانام گسترش داشته؟

2. الترتيب #182 الرقم والرابط: 314573 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه
    فاطمه غير متواجد حالياً من الأنصار السابقين الأخيار

علت نام گذاری رو نمی دونم. اسامی زیادی در قرآن آمده چراب ریا هرکدام نامی انتخاب شده الله اعلم
    درمورد آیه ۱۲۰ سوره بقره بیانات زیاد هستند . تمام بیانات مربوط به مسیح دجال ؛ بیان مربوط به خلیفه ای که بعد ازآدم انتخاب شد
    http://www.the-greatnews.com/showthread.php?p=190323
    http://www.the-greatnews.com/showthread.php?p=264121
    http://www.the-greatnews.com/showthread.php?p=241315
    درمورد این که نبی الله سلیمان به باطن ارض تسلط داشتن از امام بیانی ندیدم.

3. الترتيب #183 الرقم والرابط: 314606 أدوات الاقتباس نسخ النص

سلام، در ایه 40 توبه خداوند برای پیامبر لفط ثانی اثنین را بکار برده به معنای دومین دو نفر، در مورد ثانی اثنین( پیامبر و ابوبکر) شرح بدهید چرا خداوند اینطور خطاب کرده است؟

4. الترتيب #184 الرقم والرابط: 314608 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

اقتباس المشاركة الأصلية كتبت بواسطة سعدی رحمان زاده مشاهدة المشاركة
    سلام، در ایه 40 توبه خداوند برای پیامبر لفط ثانی اثنین را بکار برده به معنای دومین دو نفر، در مورد ثانی اثنین( پیامبر و ابوبکر) شرح بدهید چرا خداوند اینطور خطاب کرده است؟
    سلام در بیانات امام چیزی پیدا نکردم. درترجمه ها چه فارسی چه انگلیسی دو جور ترجمه شده: ۱-یکی از دو نفر ۲- درحالی که دومین دو نفر بود به این معنا که تنها دونفر در غار بودند.

5. الترتيب #185 الرقم والرابط: 315136 أدوات الاقتباس نسخ النص

سلام قران بر پیامبر به تدریج و در سوره های مختلف نازل میشد، و ان را به یارانش می خواند به عنوان نمونه ایات 124 -125 توبه و ایات بیشتری به این نزول تدریجی اشاره دارند، اما ما در جای جای قران ایاتی در مورد نزول کلی کتاب(قران) داریم به عنوان نمونه سوره قدر و پنج ایه اول دخان که در ان نزول کامل قران در یک شب ذکر شده، حال سوال این است که ایا بین نزول تدریجی و نزول یکباره قران در یک شب تفاوتی وجود دارد ؟! این نزول کلی به چه زمانی اشاره میکند؟؟

6. الترتيب #186 الرقم والرابط: 315137 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

اقتباس المشاركة الأصلية كتبت بواسطة from kurdistan مشاهدة المشاركة
    سلام قران بر پیامبر به تدریج و در سوره های مختلف نازل میشد، و ان را به یارانش می خواند به عنوان نمونه ایات 124 -125 توبه و ایات بیشتری به این نزول تدریجی اشاره دارند، اما ما در جای جای قران ایاتی در مورد نزول کلی کتاب(قران) داریم به عنوان نمونه سوره قدر و پنج ایه اول دخان که در ان نزول کامل قران در یک شب ذکر شده، حال سوال این است که ایا بین نزول تدریجی و نزول یکباره قران در یک شب تفاوتی وجود دارد ؟! این نزول کلی به چه زمانی اشاره میکند؟؟
    منظور از نزول کلی قرآن ؛براساس محاسبات زمان در ماه است و منظور در طول یک ماه رمضان است

7. الترتيب #187 الرقم والرابط: 315139 أدوات الاقتباس نسخ النص

توصیح بیشتر میدهید، ببینید خداوند مستقیم به یک شب اشاره دارد، در ثانی مگه قران 23 سال طول نکشید که بر پیامبر نازل شود، چه ربطی بین این حسابی که شما می گویید و این 23سال وجود دارد،

- - - Updated - - -

توصیح بیشتر میدهید، ببینید خداوند مستقیم به یک شب اشاره دارد، در ثانی مگه قران 23 سال طول نکشید که بر پیامبر نازل شود، چه ربطی بین این حسابی که شما می گویید و این 23سال وجود دارد،

8. الترتيب #188 الرقم والرابط: 315157 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

منظور از یک شب که نزول کلی قرآن انجام شده یک شبانه روز بر اساس حساب ایام در ماه است. یک روز در محاسبات ماه معادل یک ماه زمینی است. نزول کلی قرآن در ماه رمضان صورت گرفته که معادل یک شبانه روز بر اساس محاسبات زمانی ماه است....قرآن در طول ماه رمضان به صورت کلی بر رسول الله نازل شده است که معادل یک شبانه روز در کره ماه است.

9. الترتيب #189 الرقم والرابط: 315159 أدوات الاقتباس نسخ النص

یعنی تمام ان ماه رمضان لیله القدر بوده؟ انا انزلنه فی لیله القدر

10. الترتيب #190 الرقم والرابط: 315179 أدوات الاقتباس نسخ النص

منظور از الهین الاثنین در ایه 51 سوره نحل چیست؟

صفحة 19 من 22 الأولىالأولى ... 91718192021 ... الأخيرةالأخيرة

المفضلات