بـــيانــات هـــامّـة وعــــاجــلة

العربية  فارسى  اردو  English  Français  Español  Türk  Deutsh  Italiano  русский  Melayu  Kurdî  Kiswahili

تحذيرٌ إلى كافة المؤمنين بالله ثم ألبسوا إيمانهم بظلمِ الشرك بالله؛ إنّ الشرك لظلمٌ عظيمٌ

Warning to the entire believers in Allah then they cover their belief with wrongdoing of association with Allah; indeed polytheism is a grievous injustice

The Awaited Mahdi is calling to the global peace among the human populations

The fact of Planet-X, the planet of chastisement from the decisive Book as a reminder to the possessors of understanding-minds

A brief word about The Insolent (Antichrist) the Liar Messiah

Donald Trump is an enemy to the original American people, and an enemy to all Muslim and Christian people and their Governments, and an enemy to human populations altogether except the human satans the extremest ones in satan’s party

عــــاجل: تحذيرٌ ونذيرٌ لكافة البشر

تذكيـرٌ من محكم الذّكر لصُنّاع القرار من المسلمين

الإمام المهديّ يعلن غرّة الصيام الشرعيّة لعامكم هذا 1439 بناء على ثبوت هلال رمضان شرعاً

الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني يحذّر الذين يخالفون أمر الله ورسوله من غضب الله ومقته وعذابه

سوف تدرك الشمس القمر أكبر وأكبر في هلال رمضان لعامكم هذا 1439 تصديق شرطٍ من أشراط الساعة الكُبر وآية التصديق للمهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني

إعلان مفاجأةٌ كبرى إلى كافة البشر لمن شاء منهم أن يتقدّم أو يتأخّر، والأمر لله الواحد القهار

صفحة 23 من 23 الأولىالأولى ... 13212223
النتائج 221 إلى 224 من 224

الموضوع: سؤالات انصار from kurdistan

1. الترتيب #221 الرقم والرابط: 316148 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية from kurdistan
    from kurdistan غير متواجد حالياً من الأنصار السابقين الأخيار

ایشان مطلقا توحید گرا هستند، ادعا می کند رسول نذیر مسیح المهدی است، و فقط از قران جواب می دهد، مخاطبانش شیعه و سنی و رد مطلق احادیث و روایتشان است او می گویید هیچ اولیایی با خداوند خوانده نمیشود، می گویید اطاعت از رسول مربوط به دوران کسانی است که خداوند ان ها را الذین امنو خطاب کرده، و بعد فوت رسول اسلام اطاعتی که سنی و شیعه ادعا می کنند با توجه با کتاب ذکر شرک و ظلم بزرگی است

- - - Updated - - -

ایشان مطلقا توحید گرا هستند، ادعا می کند رسول نذیر مسیح المهدی است، و فقط از قران جواب می دهد، مخاطبانش شیعه و سنی و رد مطلق احادیث و روایتشان است او می گویید هیچ اولیایی با خداوند خوانده نمیشود، می گویید اطاعت از رسول مربوط به دوران کسانی است که خداوند ان ها را الذین امنو خطاب کرده، و بعد فوت رسول اسلام اطاعتی که سنی و شیعه ادعا می کنند با توجه با کتاب ذکر شرک و ظلم بزرگی است

2. الترتيب #222 الرقم والرابط: 316219 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه
    فاطمه متواجد حالياً من الأنصار السابقين الأخيار

اقتباس المشاركة الأصلية كتبت بواسطة from kurdistan مشاهدة المشاركة

- - - Updated - - -

الذین امنوا خطاب به تمام انسانهای مؤمن است. اگر حرف ایشان درست باشد تمام نسلهایی که رسول در میان شان نبوده می توانند برای سرپیچی در برابر خدا حجت داشته باشند و رسولان خدا فرمانی جز فرمان خداوند نمی دادند و برای همین واجب است از آنان اطاعت شود... خداوند تعالی در قرآن عظیم می فرمایند: {يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا أَطِيعُوا اللَّـهَ وَأَطِيعُوا الرَّسُولَ وَأُولِي الْأَمْرِ مِنكُمْ ۖ فَإِن تَنَازَعْتُمْ فِي شَيْءٍ فَرُدُّوهُ إِلَى اللَّـهِ وَالرَّسُولِ إِن كُنتُمْ تُؤْمِنُونَ بِاللَّـهِ وَالْيَوْمِ الْآخِرِ ۚ ذَٰلِكَ خَيْرٌ وَأَحْسَنُ تَأْوِيلًا ﴿٥٩﴾} صدق الله العظیم سوره النساء .
    درمورد رسول بودن مهدی قبلا هم آیه قرآن برای‌تان گذاشتم . بعد از رسول الله محمد الصاة و السلام رسول دیگری به سوی جن انس فرستاده نمی شود. این اراده خداوند است.
    اگر زحمتی نیست لینک پایگاه شان را برای از راه نامه بفرستید.

3. الترتيب #223 الرقم والرابط: 316250 أدوات الاقتباس نسخ النص
    Amirm غير متواجد حالياً من الأنصار السابقين الأخيار

با توجه به اهمیت بسیار زیاد مسئله مهدویت و همینطور با توجه به مکر شیطان، همیشه ادعاهای مهدویت به تعداد زیاد بوده و هست. پناه بر خدا که بدون شنیدن حرف ها و از قبل قضاوت کنیم حتی وقتی که به پیدا کردن امام مهدی حق اطمینان داریم اما چند نکته مهم در مورد مدعیان مهدویت خدمت شما عرض کنم:

۱_ برای قضاوت در مورد ادعاها تنها یک مثال نقض از قرآن کافی است و گر یک مدعی ۹۹۹ حرف حق و صحیح بزند و تنها یک حرف باطل مخالف قرآن در اصول اعتقادی مطرح کند برای ابطال ادعای او کافی است و پرونده ادعای او برای حق جویان بابصیرت برای همیشه بسته می شود و نیازی به اتلاف وقت بیشتر نیست (که در مورد ایشان، با مثال نقص مورد اشاره خواهرمان فاطمه در مورد خاتم الانبیا بودن حضرت محمد این اتفاق افتاد و بیشتر از این، اسراف وقت و مکری از مکرهای شیطان است)

۲_ صرف صحبت از قرآن شرط نیست بلکه تفسیر بی شک و تردید و منطقی قرآن با قرآن و عدم تضاد مطلق با هیچ یک از آیات محکم قرآن شرط است. وگرنه مدعیان عدم وجود خدا هم می توانند از قرآن حجت بیاورند که "لا اله" در قرآن ذکر شده و "الا الله" را ندیده می گیرند. و یا علمای امروز اسلام با تفسیر به رای آیات متشابه قرآن و علمای یهود در قبول بعضی از کتاب و ترک بعضی دیگر، همه از قرآن و کتاب حواب می دهند.

۳_ اینکه اطلاعات مدعیان رو برای امام بفرستیم و از ایشان ابطال ادعای دیگران رو بخواهیم خطایی بزرگ و شبیه حرف کسانی خواهد بود که گفتند تو و خدایت به جهاد بروید که ما نشسته ایم و نظاره می کنیم.

نکته بدیهی آخر هم اینکه تعداد طرفداران یک مدعی یا نوعشون (مثلا از شیعه و سنی و دانشمندان و ...) کوچکترین نشان و حجتی برای بررسی و تایید یک مدعی نیست.

4. الترتيب #224 الرقم والرابط: 316257 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية ابو محمد
    ابو محمد غير متواجد حالياً من الأنصار السابقين الأخيار

اقتباس المشاركة الأصلية كتبت بواسطة ابو محمد مشاهدة المشاركة
    سلام عليكم
    از برادرمان یک سوال داشتم
    آیا خداوند از عذاب کردن بندگان گناهکار پشیمان از گناهشان خوشحال است یا برای انها حسرت خورده و اندوهگین است ؟
    اگر خداوند از عذاب کردن بندگان پشیمان خود حسرت خورده و اندوهگین است پس چرا رحمت خود را شامل آنها نمیکند و آنها را از جهنم بیرون نمی آورد ؟
    برادر عزيز سوال بنده را جواب نداديد ؟ بنده منتظر جواب هستم

صفحة 23 من 23 الأولىالأولى ... 13212223

المفضلات